30 szczęśliwych dni
#30SZCZĘŚLIWYCHDNI

#30szczęśliwychdni

Witaj w projekcie #30szczęśliwychdni. Co będziemy robić? Moja droga Niezwykła Bohaterko Codzienności, nie chcę, aby projekt ten był na zasadzie pitu, pitu. Dlatego od samego początku ustalam zasady. Dlaczego zasady? Przecież obie dobrze wiemy, że aby coś było skuteczne, trzeba to stosować. Tylko wprowadzając nowe, możesz doświadczyć nowych rzeczy. Wprowadzamy wobec tego dla Ciebie nowe nawyki, żeby jakakolwiek zmiana mogła mieć miejsce.

W moim zamiarze jest,  aby ten projekt wniósł w Twoje życie energię, optymizm i zmianę podejścia do życia.

Dobrze wiemy o tym, co jest ważne na co dzień. Jednak bardzo często o tym zapominamy. Dlatego, tutaj idziemy z całą parą od samego początku.

Dla kogo

Projekt jest dla każdej Niezwykłej Bohaterki Codzienności, która chce wnieść do swojego życia wartość, jaką jesteś Ty sama. Będziesz bardziej zadowolona, spokojna i szczęśliwa. Czy nie tego chcesz?

Dla kogo jeszcze jest ten projekt? Dla Twojego serca, głowy, dla Twojego ciała.

Dlaczego

Chcesz w swoim życiu więcej optymizmu i uśmiechu na co dzień? Sama zobaczysz, jak uświadomisz sobie proste rzeczy, o których zapomniałaś w codziennej gonitwie z czasem.

Co zyskasz

Dla swojego serca:

 • spokój
 • harmonię
 • radość

Dla swojej głowy:

 • spokój
 • optymizm
 • nowe spojrzenie na świat

Dla swojego ciała:

 • energię
 • radość
 • Endorfinki

Projekt 30 szczęśliwych Dni

Pobierz Planer

http://agnesmaylife.pl/wp-content/uploads/2019/03/30-szczęśliwych-dni-instrukcja.pdf

Pobierz instrukcję

Projekt #30szczęśliwychdni zaczynamy 1 kwietnia. Tak, kochana właśnie w Prima aprilis w grupie na fb W zgodzie z samą sobą, będą czekały na Ciebie pozostałe instrukcje.  Tam będzie nam łatwiej się komunikować i pytać w razie wątpliwości. Poza tym w grupie panuje miła atmosfera. Do zobaczenia.

2 Comment

 1. Zaczynamy od 1 kwietnia.
  Gdzie, pod jaką nazwą mogę cię znaleźć na fb i dołączyć do grupy? Pozdrawiam serdecznie

  1. Hej Jolu, po prawej stronie na blogu, masz ikonki do moich social mediów „jestem też tutaj” lub „dołącz do grupy na FB”. Kliknij w ikonkę facebooka i zostaniesz przeniesiona na mój fanpage Zdrowy wygląd zdrowe życie albo do grupy W zgodzie z samą sobą. Czekam na ciebie. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

shares