O MNIE

Mogłabym napisać, że jestem pozytywnie nastawioną do życia kobietą. I wcale bym nie skłamała. Prawda jest jednak taka, że podobnie jak Ty mam wzloty i upadki. Czasami płaczę ze smutku, a czasami ze szczęścia. Wiem, co to jest wypalenie codziennością i dobrze wiem, jak to jest dźwigać cały świat na swoich kruchych plecach. Podobnie jak Ty, w pewnym momencie mojego życia, powiedziałam dość! Coś muszę zmienić, bo zwariuję! Nie dam już rady…

Na szczęście na mojej drodze stanęła joga, medytacja i bieganie. To one odmieniły mnie i moje życie. Teraz jest w nim zdecydowanie więcej miejsca na szczęście i radość. Na harmonię i równowagę. Wiem już, dlaczego warto słuchać siebie oraz co to znaczy być Tu i Teraz. I nie dźwigam już sama całego świata.  Zadowolona i szczęśliwa witam każdy nowy dzień mojego życia, którego jeszcze nie było.

Chcę pokazać Ci, że można zmienić siebie i swój mały świat. Że i Ty możesz nauczyć się harmonii w swoim sercu i doceniać każda chwilę codzienności, bo właśnie z takich drobnych chwil składa się życie.

Dlatego właśnie założyłam grupę W Zgodzie z Samą Sobą na facebook. Pomagam w niej dziewczynom odnaleźć w sobie harmonię i radość dnia codziennego. Pokazuję i mówię o tym, jak możesz zatroszczyć się o siebie i swoje szczęście. Dlaczego? Bo jesteś ważna. Dlatego nie odkładaj siebie na później. Później? Przecież nie ma takiego dnia, prawda?

Czy wiesz, co stało się z gąsienicą, kiedy myślała, że już skończył się świat? Stała się motylem… Stań się motylem i Ty.

Życzę Ci tego z całego serca.

Dobrego dnia Wyjątkowa Bohaterko Codzienności

Aga

tu i teraz