18 - 21 maj wyjazd na Kaszuby

Codzienna joga i medytacja

To najlepszy sposób na początek dnia. Obudzisz i zintegrujesz energię ciała z wewnętrzną mądrością, jaką masz w sobie. 

Obudzisz energię spokoju.

Transforujące warsztaty

Pełen wrażeń i emocji powrót do siebie.  Świadome uwalnianie, aby móc zacząć żyć pełnią życia w jedności ze sobą

Obudzisz energię życia

Energia cudownych kobiet

Celebracja tego, jaka jesteś w kręgu kobiet takich jak ty. Zregenerowana i pełna pozytywnej energii powrócisz do siebie.

Obudzisz energię piękna.

Cześć, nazywam się Agnieszka Zagor

Zapraszam Cię do głębokiego oddechu w bezpiecznym i kameralnym gronie kobiet. Podczas warsztatów w przestrzeni swojego serca odkryjesz w sobie wewnętrzną moc, spokój i radość. Wszystko po to, aby łagodnie, ale skutecznie zaprosić na stałe szczęście do twojego życia.

Jestem terapeutką duszy, certyfikowaną terapeutką Theta Healing, hipnozy, Soul Body Fusion® oraz duszy. 

Moim powołaniem jest wspierać kobiety podczas ich procesów odkrywania swojego potencjału i możliwości. Chcę, aby kobiety przestały odkładać siebie na później i mogły w końcu żyć w jedności ze sobą. 

agnes may life

Odnajdziesz wewnętrzny spokój

Warsztaty, to mistyczna podróż w głąb siebie. To połączenie ciała umysłu i duszy.

Na głębokich poziomach podświadomości uzdrowisz to, co blokuje ciebie przed szczęśliwym życiem. Odnajdziesz spokój i puścisz napięcie.

Podczas warsztatów dotkniemy blokad, które na ten moment są dla ciebie możliwe do odpuszczenia. W przestrzeni miłości twojego serca, w przestrzeni kobiecej energii, w kręgu kobiet takich jak ty, będzie działa się magia.

Czym jest wyjazd Odetchnij Głęboko i Odkryj Siebie?

4 dni warsztatów

4 dni wypełnione wspólnymi zajęciami i aktywnościami.

0792d81e-3b6d-4518-ad9f-fef3f60b73ee

Codzienna praktyka jogi kundalini i medytacji

Każdy dzień zaczniemy od oddechu i przyjemnej praktyki, która pozwoli Ci połączyć się z Twoim ciałem.

odetchnij głęboko żurawi młyn

Piękna okolica

Piękny ośrodek położony w malowniczych  Kaszubach w przestrzeni zieleni, jezior i lasów.

Procesy transformacji

Doświadczysz wielu procesów przemiany na różnych obszarach życia.

Co będzie się działo

W trakcie wyjazdu

 • joga kundalini
 • joga nidra
 • krąg kobiet
 • uwolnienie głębokich emocji
 • oczyszczenie przestrzeni serca
 • medytacje

W trakcie warsztatów

 • głęboki relaks i odprężenie
 • uwolnienie kobiecej energii
 • napisanie scenariusza życia
 • uwalnianie stłumionych emocji
 • odpuszczanie kontroli
 • odzyskanie poczucia wartości

Przyjdź taka, jaka jesteś i z tym, co masz.

Bez zbędnego muszę i powinnam, a z Twoim chcę więc spróbuję.

Bądź sobą na macie.

Bądź tu i teraz podczas medytacji.

Bądź sobą i odkrywaj swój potencjał dzień, po dniu.

Bez zbędnej presji, ale z miłością do siebie i swojego ciała.

Nie oceniaj, ale doceń ten czas dla siebie.

Subtelnie będziemy podążać w Twoim kierunku.

Będziemy tutaj razem i choć każda z nas jest w innym punkcie rozwoju, to każda z nas jest tak samo ważna.

W trakcie warsztatów

 

Z jogą kundalini będziesz mogła nabrać energii na cały dzień, a poranna praktyka pomoże ci rozluźnić ciało. Usuniesz blokady w ciele i w duszy. Zaczniesz radzić sobie ze stresem. Obudzisz energię życia.

10 minut

 

Joga nidra, czyli głęboka forma relaksacji, pozwoli ci odbyć podróż do samej siebie, odprężyć ciało i uwolnić stres oraz głębokie napięcia. Pozwolisz sobie w końcu odpocząć i odpuścić. Polecana na depresję, lęki, bezsenność. Na tych zajęciach doświadczysz  głębokiego odpoczynku. Obudzisz energię spokoju.

 

W kręgu kobiet takich jak ty, będziesz mogła otworzyć swoje serce aby odnaleźć to, co blokuje cię przed twoim szczęściem. Otrzymasz dużą dawkę czułości i zaopiekujesz się sobą. Będziemy razem celebrować czas tu i teraz, abyś wróciła zregenerowana i pełna pozytwnej energii. Odzyskasz wiarę w siebie oraz spokój. Oderwiesz się od codzienności, poczujesz lekkość i harmonię. Obudzisz energię piękna.

circles-ceremonies-gatherings

Odnajdziesz swoją moc

Najważniejsze, to dać sobie przestrzeń na proces.

Odnajdziesz zaufanie w sobie i zaczniesz słuchać siebie.

To bardzo cenny dar, TWOJA MOC.
Bez strachu i lęku, w miłości i w szczęściu, z wiarą w siebie i akceptacją tego, jaka jesteś.

Odkrywać będziesz swoją przestrzeń.

Czego doświadczysz?

W trakcie warsztatów, połaczysz się ze swoją intuicją. Odnajdziesz swoją wewnętrzną mądrość, dzięki której nabierzesz odwagi do działania, wiary w siebie i z łatwością zaczniesz przyciągać do swojego życia to, czego pragniesz. Zaczniesz świadomie tworzyć swoją przyszłość. Słuchając swojego serca, zaczniesz tworzyć swoje życie pełne miłości, szczęścia, obfitości i wewnętrznego spokoju.

Podczas wyjazdu doświadczysz:

 • Pięknej kobiecej energii, która potrafi wznosić na wyżyny Twoich możliwości
 • Przyjaznej i wspierającej atmosfery
 • Intuicyjnego tańca, odpuszczanie kontroli, przebudzenie kobiecości, uwolnisz blokady słumione w Twoim ciele
 • Cudownej energii mantr, popłynie  piękna energia kobiecej mocy, wsparcia i akceptacji
 • Medytacji Theta Healing, Soul Body Fusion, koheracji serca, kundalini, dzięki nim połączysz się ze swoją wewnętrzną madrością, intuicją, a także podwyższysz poziom swoich wibracji
 • Uczucia wenętrznego spokoju i odpuszczenia 

Zobacz, jak było na warsztatach Odetchnij Głęboko i Odkryj Siebie

Poznaj opinie uczestniczek

Jechałam na te warsztaty bez oczekiwań i wręcz zniechęcona. A wróciłam z nich jako inna kobieta...wiem że to dopiero początek tej drogi.Nie da się opisać tego co tam było tego trzeba doświadczyć...to jest czysta energia bez barier i osądzania.Energia miłości i dobroci.Kazde zajęcia były cenne i spowodowały że każda z nas promieniała z każdym dniem coraz bardziej.To jest poprostu MAGIA.A Agnieszka jest cudownym przewodnikiem, cudowną duszą, wspaniałą kobietą.Nigdy nie doświadczyłam czegoś tak pięknego!No i tyle śmiechu...😉😘Kocham Was dziewczyny 😘🥰❤
Kamila
Codo💫cudo💫cudo💫współczuje wszystkim ,którzy rozważali wyjazd na warsztaty i tego nie uczynili ❤️❤️❤️Proponuje nie zastanawiać się ani sekundy dłużej nad tą decyzja🤩🤩🤩sesje online , medytacje i wszystkie inne są boskie 🧚🏼🧚🏼🧚🏼Aby opisać i polecić warsztaty 🤔nie ma takich słów , które mogłyby to zrobić🥰🥰🥰magia 💫magia💫magia💫
Joanna
Warsztaty są wspaniałym przeżyciem, prezentem dla siebie. Wszystkie doznania są niesamowite, aż ciężko ubrać to w słowa, to trzeba przeżyć. Pozytywna energia działa jeszcze długo po warsztatach i zmienia coś w sercu na zawsze oraz dodaje spokoju w dniu codziennym.
Aleksandra
Polecam każdemu. Niesamowite emocje. Jeżeli czujesz się zagubiony lub niespokojny weź udział w warsztatach.- wyjedziesz z nich odmieniony...
Beata
Polecam! Agnieszka zadbała o najmniejszy szczegół. Można było się zrelaksować, pobyć ze sobą, a co najważniejsze być sobą ze swoimi słabościami! Czułam się jakbym była na wyjeździe z dobrymi przyjaciółkami 🙂 czekam na następne warsztaty.
Karolina
To, co przeżyłam było magiczne i majestatyczne. Otworzyłam się na siebie, na ludzi. Pojechałam tam z intencją uwolnienia się od negatywnych i dręczących myśli. I to się udało. To nie jest tak, że teraz nie myślę wcale, ale nie zadręczam się tak jak dotychczas. Te myśli płyną lekko, ale nie wchodzę w nie i daję im odpłynąć. Dowiedziałam się o sobie nowych rzeczy, przeżyłam coś niesamowitego i niewyobrażalnego.
Iwona
Warsztaty są niewiarygodnym wręcz przeżyciem, jak dla mnie początek mojej drogi. Atmosfera, ludzie, miejsce, zajęcia, wszystko to daje magiczne połączenie. Decyzja o udziale w warsztatach była jedną z najlepszych. W czasie warsztatów dowiedziałam się parę rzeczy o sobie, miałam możliwość spokojnego poukładania sobie wszystkiego w głowie. A skierowane do mnie słowa mojego Anioła pozostaną ze mną na bardzo długo. Już dzisiaj jestem gotowa na kolejne warsztaty.
Karolina
Polecam serdecznie każdemu kto potrzebuje odnaleźć siebie, pokochać siebie a nawet odpocząć , to czego doświadczyłam nie jest do opisania trzeba poprostu jechać i zobaczyć. Ja już bukuje kolejne warsztaty we wrześniu
Agnieszka
Warsztaty magiczny czas. Pojechałam aby odzyskać energię i chęć na cokolwiek i tak się stało. Ja nie wiem jak opisać warsztaty bo było tak cudownie!!! Magia!!!! Czas spędzony wśród wspierających kobiet. Rewelacja
Edyta
Gdy tylko dowiedziałam się o warsztatach poczułam,że muszę tam być. Moim celem był odpoczynek, zmiana otoczenia i doświadczenie czegoś nowego... Nie sądziłam,że aż tyle będzie się działo i dzieje się nadal. Na warsztatach doświadczyłam cudownej mocy, energii, łez szczęścia...poznałam niesamowite Kobiety. Pobyt tam to było coś niezwykłego... Dziękuję Aga za stworzenie możliwości doświadczenia (nie)możliwego! Mogłam doświadczyć tych czarów, tej magii i uwierzyć w Siebie. Pokochać i odkryć siebie na nowo. Niech się dzieje! Dziękuję Kochane!
Ewelina

Cena wyjazdu obejmuje

 • 3 noclegi
 • 3 pyszne posiłki w ciągu dnia ( śniadanie, obiad, kolacja )
 • 4 dni warsztatów w pięknej sali
 • poranne zajęcia jogi kundalini, jogi nidry oraz medytacje
 • prezent dla uczestniczek
 • maty, wałki, poduszki i koce do jogi

Jeśli będziesz miała problem z dojazdem, skontaktuj się ze mną.

DODATKOWO PŁATNE:

 • wzmacniający masaż z olejkami eterycznymi
 • refleksologia
 • masaż dźwiękiem mis terapeutycznych

GDZIE?

W maju jedziemy na Kaszuby

Żurawi Młyn na Kaszubach, Ciemno 46, 77-133 Tuchomie

KASZUBY Żurawi Młyn

Dołącz do warsztatu

Żeby zarezerwować miejsce na warsztacie, dokonaj wpłaty ZADATKU w wysokości 440 zł.

Istnieje możliwość rozłożenia płatności na 2 lub 3 raty. Napisz w tym celu do mnie, na adres kontakt@agnesmaylife.pl żeby ustalić szczegóły.

Anulowanie:

Rejestracja jest wiążąca, a Twoja wpłata zadatku nie zostanie zwrócona. Jeśli nie możesz uczestniczyć, możesz przekazać miejsce innej osobie (ja też pomagam w znalezieniu takiej osoby).

KASZUBY 

CAŁOŚĆ warsztatu: 1 310 zł 

Do zobaczenia na warsztatach.

Niech się dzieje pięknie i najpiękniej!

Scroll to Top