krąg kobiet

 

Na czym polega krąg kobiet?

Krąg kobiet to nieformalne spotkanie grupy (najczęściej około 10, czasami więcej), często zupełnie nieznanych sobie kobiet, które spotykają się i zasiadają razem w kręgu. Najczęściej siadają na podłodze, bez butów, chociaż zdarzają się kręgi, gdzie uczestniczki siedzą na krzesłach, poduszkach.

Każda z siedzących w kręgów kobiet po kolei mówi co jest w niej, w tym momencie w jej życiu dla niej ważne, co jest w niej żywe. Krąg daje przestrzeń do stanięcia oko w oko ze sobą i podzielenia się tym z innymi kobietami. Co ważne, w kręgu nie komentujemy wypowiedzi innych uczestniczek, nie oceniamy, nie udzielamy rad, słuchamy, jesteśmy słuchaniem zarówno siebie jak i innych.

 

Dlaczego Krąg Kobiet?


Ponieważ Kobiety potrzebują siebie nawzajem. Każda z nas jest inna. Każda z nas jest na innym etapie swojego życia oraz doświadczyła czegoś innego. I Ty, i Ja podążamy inną drogą i patrzymy na świat z innej perspektywy. Każda z nas jest emocjonalna i pełna miłości.

Nie jest ważne, kim jesteś, jak wyglądasz, co osiągnęłaś lub czego jeszcze nie masz.

Właśnie tutaj w bezpiecznej przestrzeni będziesz mogła wyrazić wszystko, co leży Ci na sercu. Otrzymasz, Uwagę, Empatię, Współczucie, Wzmocnienie, Wsparcie i Inspirację do działania. Główną zasadą kręgu jest prawda i dzielenie się sobą. Krąg to nie terapia, ale często wpływa bardzo pozytywnie na postrzeganie samej siebie oraz świata.

krąg kobiet

 

Co daje krąg?


W kręgu jesteśmy o wiele bliżej własnej prawdy, niż na co dzień. Słuchamy siebie o wiele głębiej, niż na co dzień. Będąc bliżej siebie, krąg pozwala ponazywać to, co się w nas dzieje, pozwala powiedzieć na głos o marzeniach i otworzyć się na nowe. Krąg dodaje mocy!

Spotykając się w Kręgu Kobiet mamy szansę uczyć się od siebie i wymieniać doświadczeniami. Każda z nas jest pełna mocy, którą możemy dzielić się wzajemnie. Jeśli szanujemy i przyjmujemy naszą inność, możemy wspólnie odkrywać i pielęgnować swoją kobiecość.
Krąg to miejsce, w którym możesz być sobą w Zgodzie ze Sobą.

 

Na Kręgu Kobiet:


– Zobowiązujesz się do bycia uczciwą wobec siebie.
– Nie będę próbowała Cię naprawiać,
– Mówiącej się nie przerywa
– Będę Cię słuchała, bez oceniania, bez udzielania rad
– To, co zostało wyrażone na kręgu, POZOSTAJE w kręgu
– Jeśli nie chcesz mówić, możesz słuchać
– Dajesz z siebie tyle, ile chcesz
– Nie spóźnij się

krąg kobiet

 

Jeśli to wszystko jest Ci bliskie, bądź z nami! Każda z nas jest wielkim darem dla świata.
Zapraszam Cię do Kręgu Kobiet

 

Co warto mieć ze sobą?


1. Wygodny strój niekrępujących ruchów.
2. Mata, karimata, ulubiony kocyk, poduszkę.
3. Woda.

 

Prowadząca

Agnes May Life, certyfikowana terapeutka Theta Healing, certyfikowana terapeutka Reiki, trenerka szczęścia, terapeutka Duszy, instruktorka jogi śmiechu oraz nauczycielka jogi kundalini.

Specjalizuje się w uzdrawianiu serca z negatywnych przekonań, uzdrawianiu wewnętrznego dziecka, w czakrach  oraz pokochaniu siebie i swojego życia.

 

krąg kobiet

 

Zapraszam Cię na wyjątkowe 

spotkanie 

w Kręgu Kobiet

Więcej informacji o Kręgu Kobiet: https://bit.ly/30vMaKn

Scroll to Top