warsztaty online

 

Ogród kobiecej harmonii

 

19 – 20 listopad

Bo Twoją moc już masz. Twoja moc to Ty!

Odkryj

Odpuść

Pokochaj

Warsztaty online, to dwudniowe zajęcia w Twojej przestrzeni. Nie musisz nigdzie jechać, nie musisz wychodzić z domu. Jedyne, co musisz to dać sobie pozwolenie na dwa dni, wyjątkowe dwa dni.  Całkowicie się odprężysz, dzięki czemu uwolnisz stres i głębokie napięcie w ciele. Bez strachu i lęku, w miłości i  szczęściu. W zaufaniu i akceptacji, odnajdziesz to, co jest ważne dla Ciebie. 

Pozwolisz sobie na całkowite zanurzenie się w swoich emocjach, w sobie. A potem? Potem popatrzysz sercem na swoje życie.

Niech odejdzie to, co ma odejść. Niech przyjdzie to, co ma przyjść. Niech zostanie to, co ma zostać…

Otrzymasz dużą dawkę czułości i zaopiekowania. Będziemy celebrowały ten wyjątkowy czas tu i teraz.  

Niech to będzie Twój czas tylko dla Ciebie…

Zapraszam Cię w wyjątkową podróż. Podróż w głąb siebie.

To właśnie tam, dzieje się magia…

Dostrzesz siebie jak nikt inny i powróć do domu…

Czego doświadczysz na warsztatch?

Medytacje

Dzięki medytacjom połączysz się ze swoją wewnętrzną mądrością, intuicją, a także podwyższysz poziom swoich wibracji:

  • Theta Healing,
  • joga nidra,
  • koheracja serca,
  • kundalini,
  • Soul Body Fusion
otulona swoim blaskiem 1

Krąg Kobiet, takich jak Ty…

W cudownej energii mantr, intuicyjnym tańcu popłynie  piękna energia kobiecej mocy, wsparcia i akceptacji.

Spotkanie ze swoimi przewodnikami duchowymi, zwierzętami mocy.

Przesłania anielskie dla każdej uczestniczki

Połączenie

Uczucie radości i szczęścia, wenętrznego spokoju i odpuszczenia. Integracja z wewnętrznym dzieckiem oraz oczyszczenie czakr.

Procesy odkreowania Twoich ograniczeń oraz prawd, w które uwierzyłaś.

Uwolnienie potencjału, który w Tobie płynie.

db2b6dcb39ccac103ff4534bda9ce868

Czasem rezygnujemy bo wątpimy w siebie. Koniec z tym!

Plan warsztatów

Sobota

10:00 – 13:00 warsztaty

14:30 – 20:00 warsztaty

 

Niedziela

10:00 – 13:00 warsztaty

14:30 – 20:00 warsztaty

 

Całe warsztaty to ponad 15 godzin wspólnych medytacji, rozmów, wspólnej cudownej przestrzeni, kobiecej i wspierającej energii.

Istniej możliwość zmiany grafiku przez organizatorkę. 

Niech więc dzieje się pięknie i najpiękniej przez te dwa, wyjątkowe dni...

Poznaj opinie uczestniczek

Z całego serca polecam warsztaty. Brak słów jak cudowny był to czas. Uzyskałam spokój wewnętrzny, a jednocześnie dostałam mnóstwo pozytywnej energii. Nie mogłam doczekać się i nie zawiodłam się. Bardzo dużo składowych elementów. Najważniejsze, że z warsztatów wychodzi się z wewnętrzną mocą 🙂
Edyta
Warsztaty były strzałem w dziesiątkę! Ilość programów jakie zrobiłyśmy przekroczyła moje oczekiwania. Atmosfera jaka panowała w czasie warsztatów była wspaniała. Pomimo, że były to warsztaty grupowe, to każda z nas mogła iść swoim tempem z programami jakie się odbywały, jednak byłyśmy w tym wszystkim razem, mogłyśmy razem przeżywać i się wspierać. Agnieszka nie pozostawiła żadnej z nas samej sobie, a nawet poświęciła dodatkową uwagę i czas, jeśli któraś z nas tego potrzebowała, czułam się bardzo zaopiekowana, ważna, bezpieczna. Według mnie warsztaty mogą być dopełnieniem sesji indywidualnych lub świetnym wstępem do nich, jeśli nie jesteśmy pewne czy się na nie zdecydować. Te warsztaty to prawdziwa magia, polecam z całego serducha! I cieszę się ogromnie, że się na nie zdecydowałam - na pewno nie ostatni raz.
Agnieszka
Piękne warsztaty w serdecznej i życzliwej atmosferze. Cudowne prowadzenie z miłością i akceptacją dla drugiego człowieka. Spotkanie ze Sobą w bezpiecznej przestrzeni. Było poprostu Magic ❤️
Marlena
Serdecznie polecam warsztaty kobiecej harmoni z Agą. Było to niesamowite doświadczenie. Jest mi ciężko opisać co wydarzyło się na warsztatach, ponieważ były magiczne pod każdym względem. Proces jaki przeszłam i dalej toczy się jest cudowny. Czuję, że moje myśli zmieniły tory. Pewne wydarzenia znalazły odpowiedzi, a ja poczułam większe zrozumienie dla siebie i moich bliskich . Warsztat pomogł mi zamknąć pewnien etap w życiu, a także dodał siły na lepsze jutro. Polecam!!!!
Monika
Agnieszko Ogród Kobiecej Harmonii, spotkanie w kręgu wspaniałych kobiet i naszych historii było magiczne. W atmosferze bezpieczeństwa i akceptacji pozwoliłam sobie na otwarcie się przed wami. To były wspaniale dwa dni. Dziękuję ❤️
Malwina

Cześć, mam na imię Agnieszka

Jestem terapeutką Theta Healing, terapeutką hipnozy, terapeutką duszy oraz nauczycielką jogi kundalini.

Specjalizuję się w uzdrawianiu serca z negatywnych przekonań, uzdrawianiu wewnętrznego dziecka, pomagam odnaleźć szczęście, radość i miłość w życiu, abyś mogła powrócić do samej siebie.

Zapraszam Cię w wyjątkową podróż. Podróż w głąb siebie. To właśnie tam, dzieje się magia…

Scroll to Top