Moje Tu i Teraz #listopad

Moje Tu i Teraz w listopadzie pomogło mi podjąć pewne decyzje oraz przystanęłam na chwilę, aby dostrzec to, nad czym powinnam popracować

 

Słucham

Siebie i tego, co czuję.  Tego, co gdzieś mi szumi w głowie. Bo to ważne słowa, płynące z serca- chociaż w głowie. Nie zawsze warto pędzić w wyścigu. Czasami lepiej jest stanąć na chwilę, niż zapędzić się w kozi róg. Bo chociaż niby zawsze wiemy, co jest najważniejsze, ale czasami w wirze codziennych zajęć, zapominamy. Zupełnie niechcący.

 

 

Czytam

Powoli, ale systematycznie. Kupuję kolejne książki i wszyscy z moich najbliższych patrzą na to z przymrużeniem oka. Co na to poradzę? Lubię książki. Nie przepadam za e-bookami. Lubię zwyczajne trzymać książkę w dłoni i zakreślać cytaty, które są dla mnie inspiracją.

 

Jestem wdzięczna za

Za każdą dobrą myśl w mojej głowie. Tyle różnych pomysłów, z którymi budzę się w sobotnie poranek.  Za każdą dobrą chwilę i każdy uśmiech. Miłość, która mieszka razem z nami i czas, który mogę wykorzysta jak chcę.

 

Pracuję nad

Sobą i swoimi słabościami. Najbardziej dokucza mi moja odpowiedzialność. A od poniedziałku rusza mój projekt #pierwszykrokdlasiebie. Jestem bardzo ciekawa czy ktoś w ogóle będzie chciał wziąć udział w moim projekcie. Ale wiesz… Pierwsze koty za płoty. Zawsze musi być ten pierwszy raz. Zrobiłam i zaliczyłam też kurs Psychodietetyka. A teraz mam chęć na kolejne ciekawe kursy.

 

pierwszy krok dla siebie

 

 

Cieszę się

Że mogę robić, co tak naprawdę chcę. Mogę biegać, czytać, prowadzić bloga itp. A najbardziej cieszę się, kiedy moje wpisy spotykają się z miłym odbiorem. Cieszę się z każdego weekendu, bo wtedy odpoczywam. Cieszy mnie każda chwila z moja rodziną. Kiedy gramy, wygłupiamy się i spędzamy razem czas.

 

 

 

 

Potrzebuję

Czasu. Żebym mogła ze wszystkim zdążyć. Potrzebuję też oddechu żeby nie wypalić sie jak zapałka. Tyle różnych pomysłów ma w głowie i każdy chcę wykorzystać.

 

Czekam na

Staram się nie czekać, ale działać. Bo wiesz, jeśli będę czekała, to co się zmieni? Żeby coś się zmieniło trzeba wprowadzać zmiany. Temat jest krótki treściwy. Czy czekam na zimę? Każda pora roku ma coś w sobie. Coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Lubię każdą porę roku, ale lato jednak najbardziej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top