3 komedie, które rozśmieszą Cię do łez #2

do dechy komedia

Z komediami jestem mocno zaprzyjaźniona. Dlatego chętnie Ci jakąś polecę. Na wieczór z rodziną, albo przyjaciółką. Dobry humor zagwarantowany. Dzisiaj chciałabym polecić Tobie kolejne fajne filmy, przy których Twój czas nie będzie stracony. na pewno lubisz się śmiać, skoro tu jesteś. Tym bardziej mi miło, bo ja na dobry humor raczej nigdy nie narzekam. A dobry film, zawsze jest w cenie niestraconego czasu. TUTAJ również znajdziesz inne propozycje fajnych komedii na wieczór.

Ale dosyć już tego gadania. Chcesz przecież dowiedzieć się, co mogę zaproponować dla Tobie na fajny seans filmowy. Zwiastuny, jaki tutaj podałam są w jezyku farncuskim – nie znalzłam ich w języku polskim. Filmy natomiast, napewno znajdziesz po Polsku.

Josephine

To zwariowana komedia o życiu tytułowej Josephine. Może coś w stylu Bridget Jones. Zapewniam Cię jednak, że warto poświęcić na niego chwilę.

Josephine ma obsesje na punkcie swojej figury, a konkretnie pupy. Ciągłe pasma niepowodzeń powodują, że wciąż kobieta oszukuje na każdym kroku. Chce być lepsza od swojej siostry, która zawsze była ładniejsza, mądrzejsza i miała wszystko, co najlepsze.

Obie rywalizują ze sobą pod każdym względem. Jest zdołowana, ze do tej pory nie znalazła sobie dobrego, przystojnego, kochającego męża. Do tego stopnia, że kiedy jej siostra ogłasza zaręczyny, Josephie oszukuje wszystkich, że również wychodzi za mąż za brazylijskiego chirurga. Mało tego twierdzi, że musi do niego lecieć do Brazylii. Mimo, iż nikt z rodziny, ani z przyjaciół nie widział owego kandydata, wszyscy wierzą Josephine. A ona sama ściąga na siebie lawinę zdarzeń, do których przyłożyła łapkę. Przyjaciele odprowadzają ją na lotnisko na rzekomy lot. W gruncie rzeczy, jej mieszkaniem opiekuje się kolega z pracy. No, cóż… Josephine nigdzie nie leci i musi gdzieś mieszkać. Nikt nie może jej zobaczyć, aby jej kłamstwa nie wyszły na jaw. Wkrada się do swojego mieszkania i pomieszkuje w pokoju na górze. Dzięki temu odkrywa zupełnie inne, nieznane oblicze swojego kolegi Gillesa. Ale obejrzyj film. Zobaczysz, że nie będziesz żałowała.

Josephine w ciąży

Druga część filmu Josephine w ciąży, to kontynuacja historii uczucia Josephine i Gillesa. Nieplanowana ciąża wprowadza chaos w życie bohaterów, a młoda mama musi zmierzyć się z trudami macierzyństwa, jakie na nią czekają. Przed kobietą pojawiają się nowe problemy, o których nie miała pojęcia. Jak poradzi sobie Josephine? Jak w tej całej sytuacji znajdzie się Gilles? Przecież za chwilę na świecie pojawi się ich dziecko. Czy ciąża jeszcze bardziej zbliży ich do siebie? Czy zupełnie przeciwnie? Jest jedna odpowiedź. Obejrzyj film. Dawka śmiechu gwarantowana.

Do dechy

Lubisz szybką jazdę bez trzymanki? Główny bohater filmu – Tom uwielbia, tak samo jak i wakacje. Nie miał jednak na nie ostatnio czasu, brakowało mu go również dla najbliższych. Meżczyzna w końcu zabiera swoją rodzinę na wyczekany urlop. Na wycieczkę zabierają też ojca głównego bohatera. Muszę Ci powiedzieć, że przed wyjazdem Tom kupił nowe, w pełni zautomatyzowane auto. Czy już domyślasz się, co będzie się działo? Rodzina jedzie autostradą. Tempomat został ustawiony na 130km/h. Jednak po czasie mężczyzna orientuje się, że urządzenie się zablokowało i nie może już zwolnić. Siadła cała elektronika w aucie. Wszyscy zostali w nim uwięzieni. Tom, jego żona w ciąży, dwoje dzieci, ojciec i przypadkowa pasażerka ze stacji benzynowej. Samochód jedzie coraz szybciej, już 160 km/h.

A dodatkowo ściga ich wściekły facet!  Za chwilę będą bramki na wyjeździe z autostrady, a auto jak mknęło, tak mknie. Czy uda im się zatrzymać samochód? W takich nerwach wychodzą na jaw różne skrywane tajemnice. Jak z nimi poradzą sobie bohaterowie? Czy wszyscy wyjdą z tej opresji bez szwanku? Zobacz film. Polecam, jeśli lubisz się śmiać.

Jeżeli jest Ci mało, to może i inne komedie również przypadną Ci do gustu. Daj znać. A może i Ty obejrzałaś ostatnio jakiś fajny film? Podziel się nim w komentarzu. Lubię dobre filmy, nie tylko komedie. Choć od horrorów raczej stronię, to inne gatunki z przyjemnością obejrzę.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Discover more from Agnes May Life

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

Scroll to Top