Godzina lustrzana 11:11 albo 01:01, co oznacza?

Jeśli często widzisz powtarzające się godziny lustrzane, warto sprawdzić co one znaczą. Każda z nich może być wskazówką lub podpowiedzią, na co powinnaś zwrócić uwagę. Co jest ważne w tym momencie dla Ciebie. Godziny lustrzane to znaki od aniołów, podobnie jak piórka czy godziny odwrócone. Nie ignoruj również liczb anielskich, które pojawiają się i wciąż się powtarzają, np. 111, 444 czy 666. One też mają informację dla Ciebie.

Co mówią godziny lustrzane?

0:00

Coś się zaczyna, coś się kończy. Jedne drzwi się zamykają, a inne otwierają. Zmiany są potrzebne, aby móc ruszyć dalej w swoją drogę. Nie obawiaj się nowych początków. Pozostawiając za sobą, co trzeba zostawić, pozwalasz sobie przyjąć nowe bez dźwigania niepotrzebnej przeszłości. Co było, to było. Co będzie, to dopiero będzie. Warto jednak wejść w nowe ze świeżą głową i otwartym sercem.

01:01

Nic nie jest tylko albo trudne, albo łatwe. Wszystko zależy od tego, jakie będziesz miała podejście do sprawy. Nie twórz niepotrzebnych spięć i problemów. Z całkiem prostych rzeczy mogą powstać cakiem trudne sprawy, jeśli nadasz im taki kierunek. Możesz rozwiązać swój problem w łatwy sposób. Czas działa na twoją korzyść. Nie komplikuj spraw tam, gdzie tego nie potrzeba.

02:02

Godzina lustrzana 02:02 mówi, że od czasu do czasu warto odpocząć. Warto ponownie nabrać powietrza w płuca i zastanowić się, co jest ważne. Warto zastanowić się ad tym, co dobrze byłoby puścić, aby móc ruszyć do przodu. Nie marnuj chwil, ani dni. Nie zapominaj, że z tych pojedynczych dni składa się całe życie. Zbyt często rozdrabniasz rzeczy na drobne, analizujesz. A tu potrzeba działania, a nie stania w miejscu. Działaj i idź do przodu.

03:03

W życiu każdego człowieka bywają chwile, kiedy zastanawia się nad sensem życia. Czasami wszystko wydaje się nie mieć sensu. Jednak to tylko chwila zwątpienia. Wszystko pojawia się po coś, w odpowiednim czasie. Zwróć uwagę na znaki i lekcje, jakie zsyła Ci Wszechświat. Nic nie jest bez sensu. Pamiętaj, że wszystko jest po coś…

04:04

Poprzez godzinę lustrzaną 04:04, anioł chce Ci powiedzieć, żebyś uwierzyła, że nigdy nie jesteś sama. Twój Anioł Stróż jest przy tobie, aby cię wspierać, pomagać, dodawać siły i odwagi aby wspierać twoją duszę w dalszej drodze.

godziny lustrzane

05:05

Odnajdź spokój w oddechu. Odnajdź spokój w swoim sercu i spokój w swoich myślach. Wdech i wydech. Medytuj, aby uzyskać stan w którym zaczniesz dostrzegać wszystkie swoje możliwości. Będziesz mogła w końcu dostrzec, jak wiele przeszłaś i jak wiele się nauczyłaś. Oddychaj, aby odzyskać w sobie równowagę.

06:06

Twoja przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro. Właśnie w tej chwili. Zwróć uwagę jakich składników używasz tworząc dziś swoją przyszłość. Jest to ważne jeśli chcesz, aby twoja przyszłość była taka, jakiej pragniesz. Miłość, szacunek i wsparcie czy gniew, narzekanie lub zamartwianie. Każdego dnia dokonujesz wyboru i od Ciebie zależy, jakie zasiejesz ziarno aby zebrać plony.

07:07

W życiu bywają różne chwile, dobre i złe. Zdecyduj, jakie chwile chcesz pamiętać, a które chcesz zapomnieć. Każdy z tych dni, przynosić lekcje. Każdy z tych dni, uczy Ciebie czegoś zupełnie nowego. Czego potrzebujesz? Co chcesz zatrzymać, a co chcesz puścić? Zauważysz. Puść. Odnajdź sens w każdej takiej chwili. Odnajdź to, czego miałaś się nauczyć. Będzie Ci łatwiej zaakceptować i iść dalej do przodu.

W maju jedziemy na Kaszuby. Wyjątkowe i mistyczne warsztaty dla kobiet, które potrzebują odetchnąć, zwolnić i odpocząć. Będzie to czas SPA dla duszy i ciała z intencją totalnego odprężenia. Spotkanie z aniołami da Ci potrzebne odpowiedzi lub wskazówki. Z tych warsztatów wyjedziesz odmieniona. 

Klikni w zdjęcie by uzyskać wiecej informacji.

08:08

Odnajdź wiarę w swoim sercu. Wiarę w to, że potrafisz więcej, niż Ci się wydaje. Wiara w twoim sercu pozwoli Ci osiągnąć więcej, pomoże Ci pójść dalej. Nie przeszkadzaj sobie i uwierz, bo masz sobie i światu wiele do zaoferowania.

09:09

Godzina lustrzana 09:09 daje Ci wskazówkę, abyś nie oglądała się za siebie. Idź do przodu krok za krokiem. Zostaw to, co powinno zostać za Tobą. Patrz przed siebie, aby dojść do miejsca, które jest dla ciebie. Czy jesteś gotowa zostawić to, kim jesteś na rzecz tego kim możesz się stać? Cokolwiek odpowiesz, nie zapomnij cieszyć się swoją podróżą. Nie zapomnij docenić siebie.

10:10

Czego pragniesz? Czego chcesz? Co jest dla ciebie ważne? Odpowiedz, dokąd chcesz dojść i gdzie chcesz trafić? Dużo pytań, zbyt mało odpowiedzi. Określ czego pragniesz i co chcesz osiągnąć. Jeśli wiesz dokąd zmierzasz, na pewno tam dotrzesz. Jeśli nie wiesz czego pragniesz, to droga do nikąd.

11:11

Twoje anioły są obok ciebie każdego dnia, o każdej porze. Jeśli się boisz lub potrzebujesz wsparcia, poproś je o pomoc. Poproś je o wsparcie. One chętnie ci pomogą, ale najpierw musisz poprosić. Musisz wyrazić swoją akceptację, aby mogły to zrobić. Anioły chcą Ci też powiedzieć, że codziennie biorą na siebie ile mogą Twoich smutków, aby było Ci łatwiej i lżej.

12:12

Nie płacz nad rozlanym mlekiem. Wszystko da się posprzątać, poukładać i wyjaśnić, aby zrozumieć. Nie wszystko zależy od ciebie, bo nie na wszystko masz wpływ. Pozwól zmianom przychodzić i odchodzić. Nie zatrzymuj przepływu w sobie, ponieważ w ten sposób zaczynają się tworzyć niepotrzebne walki. A Ty nie potrzebujesz więcej walki, potrzebujesz ukoić swoje serce…

13:13

Wspieramy Cię w Twoich pomysłach, rozwiązaniach czy marzeniach. Podsuwamy Ci znaki, podajemy odpowiedzi. Jesteśmy przy Tobie bądź otwarda i więcej słuchaj. Mniej mów. Słuchaj, aby usłyszeć. W ciszy poznasz odpowiedzi i rozwiązania.

14:14

Wszystko jest możliwe, jeśli tylko chcesz, aby tak było. Ta godzina lustrzana właśnie Ci o tym przypomina.  Jeśli naprawdę pragniesz, wszystko może się zdarzyć. Jesteś odważna i potrafisz wytrwale dążyć do tego, co chcesz osiągnąć. Uwierz, że możesz wszystko, jeśli tylko chcesz. Czasami, potrzeba trochę więcej czasu. Czasami potrzeba więcej pracy i zaufania do swoich talentów. Zaufaj więc sobie i temu, co czujesz.

godziny lustrzane

15:15

Godzina lustrzana 15:15 również Cię wspiera w tym, abyś nie używała słów przeciwko sobie. Nie używaj myśli przeciwko swojemu życiu. Nie używaj swojej wiary przeciwko swojej przyszłości. Jesteś prawdą dla samej siebie, a Twoje słowa mają moc sprawczą. Twoje myśli, tworzą twoją przyszłość, a Twoja wiara w siebie, tworzy Twoją rzeczywistość. Zwracaj uwagę na słowa, one kreując Twój świat.

16:16

Nic nie jest bez sensu. Każde zdarzenie i każda osoba w twoim życiu, ma określony cel. Wnosi lub wynosi coś z Twojego życia. Od ciebie zależy, na co pozwolisz. Od Ciebie zależy, gdzie i jakie postawisz granice. Co zaakceptujesz, a co odsuniesz od siebie. Nie każdy człowiek zasługuje, aby być blisko Twojego serca. Stawiaj granice i przyglądaj się relacjom. Wybieraj to, co dla Ciebie dobre.

17:17

Więcej słuchaj. Słuchaj, co mówią ludzie, szumu wiatru, śpiewu ptaków. Słuchaj swojego wewnętrznego głosu. Twoje wewnętrzne dziecko potrzebuje Ciebie. Twój wewnętrzny głos podpowiada Ci, czego pragniesz i co powinnaś zrobić. Więcej słuchaj, mniej mów. Podążaj za swoim oddechem. Wdech i wydech. Tylko w tym danym mmencie jesteś na pewno. W tym momencie jesteś najbardziej sobą. Bądź sobą, miłością, madrością…

18:18

Godzina lustrzana 18:18, to zmiany. A zmiany, to naturalna rzecz w życiu. Zupełnie, jak przypływy i odpływy. Nie należy ich hamować, uciekać przed nimi czy z nimi walczyć. Nie bój się, zmiany są częścią życia. Jak dzień i noc, jak słońce i księżyc czy ziemia i woda. Zmiany, zmiany, zmiany… Nadchodzą dużymi krokami do Ciebie. Otwórz się na nie i nie walcz. W walce są ofary, a Ty potrzebujesz bezpiecznego oddechu i miejsca, w którym czujesz się najlepiej. Spokój. Oddychaj.

19:19

Jesteś na dobrej drodze. Idziesz we właściwym kierunku, więc nie rozpraszaj się na boki. Pozwól sobie dostrzec w sercu światło i podążaj za nim. Czasami potrzeba trochę wysiłku, aby osiągnąć swój cel. Cel jest drogą i doświadczeniem. Bądź więc swoim doświadczeniem i kieruj się we właściwym kierunku.

20:20

Potrzeba uśmiechu w twoim życiu. Uśmiechu od rana, po południu i wieczorem. W Twoim życiu potrzeba radości i zabawy. Ta godzina lustrzana zachęca Cię do odpoczynku. Odpocznij, a wtedy problemy nabiorą innego znaczenia, rozwiązania przyjdą z łatwością.  Pomysły będą miały wyraźniejszy kolor kreatywności. Z lekką głową i sercem, myśli się łatwiej, szybciej i przyjemniej.

21:21

Zbyt dużo czasu poświęcasz na zamartwianie się, dlatego przyciągasz więcej zmartwień. Zamiast się martwić, spróbuj dostrzec pozytywną stronę problemu. Jeśli to zrobisz, będzie ci łatwiej i prościej zaakceptować to, co się wydarzyło. Mniej się martw i spróbuj dostrzec pozytywne strony tej sytuacji. Współczuj sobie, to nic złego. Jesi tego potrzebujesz, poprośc o pomoc. Pomoc nie jest oznaką słabości, to siła w Twoim sercu. Jesteś silna w swojej delikatności i łagodnosci. jednak kiedy trzeba, potrafisz walczyć jak lwica. Wykorzystaj swoje talenty i dobre słowo. Dobrem zdziałasz wiecej, niż krzykiem.

22:22

Ciesz się każdym dniem, ponieważ dni przychodzą, odchodzą i żaden nie wraca. To, co minęło, minęło. To, co będzie, to będzie. Jakie są Twoje priorytety? Na czym skupiasz swoją uwagę i czemu poświęcasz swój dzień? Jakie emocje i wibracje zapraszasz do swojego życia? Zwróć się ku temu, czego pragniesz. Zostaw to, czego nie masz. Kreuj swoją rzeczywistość w optymistycznym świetle Twoich własnych pragnień. Czas mija  i nikogo nie pyta o zdanie. Wykorzystaj go na swoją korzyść. Od Ciebie zależy, co przyciągniesz do swojejgo życia.

23:23

Godzina 23:23 przypomina Ci, że same słowa nie wystarczą. Potrzeba w tej sytuacji miłości i działania. Zbyt dużo było łez i smutku.  Już czas naprawić zranione serce i uleczyć zranioną duszę. Czas rozwinąć skrzydła i zacząć budować świat na jaki zasługujesz. Nie musisz udowadniać nikomu nic. Świat na ciebie czeka. Każdy kwiat rozkwita w swoim tempie, ludzie też…

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top