Czym będzie Era Wodnika dla Ciebie?

Era Wodnika jest jedną z dwunastu epok astrologicznych. Zaczyna się po Erze Ryb i występuję przed Erą Koziorożca.

Era Wodnika to przemiana i zupełnie nowe spojrzenie na siebie i rzeczywistość. Nowe w każdej dziedzinie naszego życia. To zupełnie nowe podejście i szukanie wewnątrz, a nie na zewnątrz siebie szczęścia. Przestaniemy patrzeć na to, co u innych, a będziemy spoglądać na to, co u nas. Bardziej będzie liczyło się, kim jesteśmy, niż to, co posiadamy. Era Wodnika, ma być również czasem obfitości i dostatku, czasem przemian i wolności. Jest to era, podczas której będziemy zrywać ze starymi schematami, strukturami. Będziemy wracać do związku z naturą i ekologią.

Nowe

Krótko, nadchodzi nowe.

Nowe nie znaczy gorsze. Nowe, znaczy inne

Podczas Ery Wodnika będziemy odczuwali potrzebę poczuć siebie i spoglądać wewnątrz swoich emocji, serca i pragnień. Będziemy bardziej świadomi tego, co chcemy zmienić, co chcemy puścić.

Jeżeli chcesz coś zmienić, trzeba zacząć robić nowe rzeczy

I właśnie tego będziemy coraz bardziej świadomi. Nowy czas będzie czasem, kiedy będziemy chcieli przystanąć, odpocząć, przestać gonić i w końcu z lekkością i bez wyrzutów sumienia zacząć cieszyć się życiem.

Będziemy dążyli do tego, aby praca, jaką wykonujemy była przyjemnością i dawała poczucie wolności. Będziemy chcieli poświęcać więcej czasu na odpoczynek i czas z rodziną. Sprawy materialne będą ważne, ale nie najważniejsze.

Świadomość

Zdecydowanie bardziej będziemy chcieli czuć siebie i połączeniem ze światem. Coraz bardziej będziemy świadomi potrzeby uwalniania negatywnych wibracji, aby odzyskać połączenie z samą sobą, ze swoim ciałem. Coraz częściej będziemy zwracać uwagę na swoje słowa, myśli i na to, w co wierzymy. Będziemy świadomi, że właśnie one określają naszą wibrację i to, co przyciągamy do siebie.

Jednak, aby nowe przyszło, trzeba zmierzyć się ze starym. Uzbrój się w odwagę, aby świadomie przejść przez fazę oczyszczenie i wyjścia ze starych spraw i schematów, bo nie ma uzdrowienia bez spojrzenia swoim lękom i strachom prosto w oczy. Nie ma uzdrowienia bez konfrontacji ze swoimi emocjami. Ale kiedy już to zrobisz, odkryjesz, kim naprawdę jesteś, jakie jest twoje przeznaczenie. Staniesz się wolna i odpowiedzialna za swoje decyzje, za swoje życie. Odnajdziesz siebie…

Wolność, tolerancja, świadomość i rozwój, to czeka nas w Erze Wodnika.

A teraz w ten magiczny czas przejścia, kiedy nowe fundamenty dopiero powstają, poświęć ten czas dla siebie. Medytuj, spisuj swoje myśli i patrz w swoje serce. Możesz wiele zmienić w Twoim życiu na lepsze. Wszystko zależy od tego, jak bardzo otwarta jesteś na zmiany. Dlatego pozwól sobie podnosić swoją wibrację i podążaj w kierunku miłości i swojego wnętrza. Poddaj się pięknej wibracji miłości, aby móc osiągnąć więcej niż myślisz.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top