Czym będzie Era Wodnika dla Ciebie?

Era Wodnika jest jedną z dwunastu epok astrologicznych. Zaczyna się po Erze Ryb i występuję przed Erą Koziorożca.

Era Wodnika to przemiana i zupełnie nowe spojrzenie na siebie i rzeczywistość. Nowe w każdej dziedzinie naszego życia. To zupełnie nowe podejście i szukanie wewnątrz, a nie na zewnątrz siebie szczęścia. Przestaniemy patrzeć na to, co u innych, a będziemy spoglądać na to, co u nas. Bardziej będzie liczyło się, kim jesteśmy, niż to, co posiadamy. Era Wodnika, ma być również czasem obfitości i dostatku, czasem przemian i wolności. Jest to era, podczas której będziemy zrywać ze starymi schematami, strukturami. Będziemy wracać do związku z naturą i ekologią.

Nowe

Krótko, nadchodzi nowe.

Nowe nie znaczy gorsze. Nowe, znaczy inne

Podczas Ery Wodnika będziemy odczuwali potrzebę poczuć siebie i spoglądać wewnątrz swoich emocji, serca i pragnień. Będziemy bardziej świadomi tego, co chcemy zmienić, co chcemy puścić.

Jeżeli chcesz coś zmienić, trzeba zacząć robić nowe rzeczy

I właśnie tego będziemy coraz bardziej świadomi. Nowy czas będzie czasem, kiedy będziemy chcieli przystanąć, odpocząć, przestać gonić i w końcu z lekkością i bez wyrzutów sumienia zacząć cieszyć się życiem.

Będziemy dążyli do tego, aby praca, jaką wykonujemy była przyjemnością i dawała poczucie wolności. Będziemy chcieli poświęcać więcej czasu na odpoczynek i czas z rodziną. Sprawy materialne będą ważne, ale nie najważniejsze.

Świadomość

Zdecydowanie bardziej będziemy chcieli czuć siebie i połączeniem ze światem. Coraz bardziej będziemy świadomi potrzeby uwalniania negatywnych wibracji, aby odzyskać połączenie z samą sobą, ze swoim ciałem. Coraz częściej będziemy zwracać uwagę na swoje słowa, myśli i na to, w co wierzymy. Będziemy świadomi, że właśnie one określają naszą wibrację i to, co przyciągamy do siebie.

Jednak, aby nowe przyszło, trzeba zmierzyć się ze starym. Uzbrój się w odwagę, aby świadomie przejść przez fazę oczyszczenie i wyjścia ze starych spraw i schematów, bo nie ma uzdrowienia bez spojrzenia swoim lękom i strachom prosto w oczy. Nie ma uzdrowienia bez konfrontacji ze swoimi emocjami. Ale kiedy już to zrobisz, odkryjesz, kim naprawdę jesteś, jakie jest twoje przeznaczenie. Staniesz się wolna i odpowiedzialna za swoje decyzje, za swoje życie. Odnajdziesz siebie…

Wolność, tolerancja, świadomość i rozwój, to czeka nas w Erze Wodnika.

A teraz w ten magiczny czas przejścia, kiedy nowe fundamenty dopiero powstają, poświęć ten czas dla siebie. Medytuj, spisuj swoje myśli i patrz w swoje serce. Możesz wiele zmienić w Twoim życiu na lepsze. Wszystko zależy od tego, jak bardzo otwarta jesteś na zmiany. Dlatego pozwól sobie podnosić swoją wibrację i podążaj w kierunku miłości i swojego wnętrza. Poddaj się pięknej wibracji miłości, aby móc osiągnąć więcej niż myślisz.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Discover more from Agnes May Life

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

Scroll to Top