Niech emocje płyną jak rzeka. Odpuść…

Rzeka płynie. Poddaje się strumieniowi i płynie swoim prądem. Przed siebie. Nie walczy i nie opiera się. Nie rozgląda się na boki. Rzeka to woda, woda to emocje, które jeśli się im poddasz znajdą ujście. Rzeka, jeśli płynie spokojnie, łagodnie, nie rozprasza się na boki i płynie swoim prądem, znajduje ujście. Czasem rozbija się o kamień, aby pokonać kłody drzewa na swojej drodze, ale płynie dalej przez siebie. Nie opiera się, akceptuje wszystko to, co spotka na swojej drodze. Wypełnia sobą całe koryto rzeki. Czasem wylewa, kiedy czegoś jest za dużo, kiedy nie ma już siły by trzymać wszystko w kupie. Ale potem wraca i płynie dalej przed siebie. Czasem wysycha, kiedy nie jest zasilana i nie ma w niej siły i mocy. Jednak odradza się powoli lub całkiem szybko.  Z nowym doświadczeniem, z nowym spojrzeniem na siebie.

Masz prawo być spokojna. Masz prawo akceptować. Masz prawo być smutna. Masz prawo być zmęczona. Masz prawo być radosna. Niech emocje swobodnie przepływają przez twoje ciało tak, jak rzeka płynie i wypełnia koryto, przez które przepływa.

Chociaż raz dziennie powiedz

Odpuszczam…

Odpuść

Odpuść te emocje, które nie są Ci potrzebne. By nie blokowały przepływu w Tobie. Żeby nie odbierały Ci prawa do wszystkiego, co Ci się należy. Nie, na co zasłużyłaś, bo nie musisz zasłużyć, aby być szczęśliwa.

Jeżeli nie ma w tobie miłości, nie możesz dać jej światu. Jeśli nie ma w tobie spokoju, nie potrafisz oddychać z lekkością. Jeżeli nie ma w tobie akceptacji, nie obejdziesz się bez walki. Jeśli nie ma w tobie determinacji, nie poznasz swojej zmiany. Jeżeli nie ma w tobie działania, nie odkryjesz nowych ścieżek. Po prostu podążaj za głosem serca. Odnajdź w sobie magię. Dlaczego wciąż czekasz na swoje szczęście? 

Kochająca kobieta

Wiem, że jesteś kochającą i piękną kobietą z sercem pełnym miłości. Może odrobinę zagubiona, zapracowana, ale pełna wiary, że jeszcze wszystko będzie dobrze. Kobieta, która podąża przed siebie i stara się nie patrzeć wstecz, aby nie cierpieć. Kobieta, która pozwala sobie na odkrycie siebie, swojej mocy, aby móc otrzymać od życia coś więcej. Czasami smutna, przygnębiona i płacząca… Ale to tylko znaczy, że czujesz… Dlatego uwalniaj, puszczaj i pozwalaj odejść temu, co uwiera Cię w życiu. Bądź kobietą, która odnajdzie swoje chcę, mogę, mam prawo. Subtelnie… W swoim tempie… W swoim sercu…

Klucz do siebie

Kiedy odnajdziesz klucz do siebie, wszystko zacznie się układać. Kiedy zrozumiesz, że to ty jesteś prawdą dla samej siebie, zaczniesz tworzyć swój świat świadomie. Zaakceptujesz, przestaniesz wracać i dasz sobie pozwolenie, aby ruszyć w zupełnie inną drogą. Ku nowemu dla swojego serca. Dla swojej duszy. Dla siebie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top