Anielskie liczby np. 111, 777 to wiadomość od Aniołów

angel, cloudiness, vane-733204.jpg

Zauważasz powtarzające się cyfry 111, 777, 444, 999 itp.? Liczby na rejestracji samochodów, cyfry na paragonach, godziny na zegarku? To anielskie wiadomości, anielskie liczby z ważną informacją dla Ciebie. Twój Anioł Stróż, Twoi Aniołowie są przy Tobie i chcą żebyś wiedziała, że nie jesteś sama. Chronią Cię i prowadzą, opiekują się Tobą w dzień i w nocy.

Jeśli widzisz powtarzające się godziny, to również jest to wiadomość dla Ciebie. O piórku, które pojawia się znikąd, nie wspomnę!

Jeśli często widzisz te same cyfry, to wiadomość od twoich Aniołów. Poprzez anielskie liczby, przesyłają Ci wiadomość. Sprawdź, co chcą Ci przekazać.

111

Jeśli pragniesz spełnienia, koncentruj Twój umysł na  własnych pragnieniach. Nic samo się nie wydarza, a Twoja wiara i działanie jest kluczowe. Wszelkie negatywne myśli oddaj Aniołom i poproś, aby zabrali je do Nieba, by uległy tam transformacji. A potem pozwól, aby każda z nich zapoczątkowała nowe możliwości, które pomogą Ci osiągnąć Twój cel.

222

Rozluźnij się. Możesz zaufać, że wszystko dzieje się dla Twojego najwyższego dobra. Im więcej wiary i spokoju, tym szybciej zauważysz, że wszystko realizuje się dla Ciebie we właściwy sposób. Zaufaj i zrzuć ze swych ramion wszelki stres i lęk o niepowodzenie. Każda lekcja jest potrzebna. Każda z nich pozwoli Ci wejść na kolejny stopień i przybliży Cię do właściwych wyborów.

333

Jesteś pod dobrą opieką twoich Aniołów. Oni Cię wspierają, chronią, prowadzą. Nie zapominaj o ich miłości i trosce. Nie zapominaj o miłości do siebie. Zaopiekuj się sobą, jak najlepiej potrafisz. Nie zapominaj o radości i beztrosce, o dziecięcej radości. Czas na trochę luzu i zabawy.  

444

Nie masz się czego obawiać! Twoi Aniołowie i inne boskie istoty kochają i wspierają Ciebie. Zacznij dostrzegać to, co już stworzyłaś, czego dokonałaś. Jesteś niesamowita, uwierz w to w końcu! Przestań w siebie wątpić, to nie czas na wątpliwości. To czas na tworzenie, już masz to, co najważniejsze, fundament.

555

Nadchodzą ogromne zmiany. A może już ich doświadczasz. Aniołowie dają Ci wskazówkę żebyś zwracała uwagę na swoje myśli i słowa jakich używasz. Afirmuj, wizualizuj, bądź wdzięczna za to, co masz i za to, co dopiero idzie do Ciebie już teraz!

ai generated, angel, guardian-8635090.jpg

666

Jeśli pragniesz wrócić na Prawidłowy szlak życia, przestań skupiać się na materialnych iluzjach. Oczywiście, one też są potrzebne, ale to Twoje myśli dają początek i koniec wszystkiemu. Określ, czego pragnie Twoje serce i wróć spowrotem do źródła miłości, które od zawsze jest w Tobie.  

777

Nie obawiaj się. Znajdujesz się na prawidłowej ścieżce życia. Jesteś wspierana, prowadzona i chroniona. Zwracaj uwagę na równowagę w swoim życiu w różnych jego aspektach, by dalej móc kroczyć ścieżką swojego przeznaczenia.

888

Liczby anielskie 888, to znak nieskończonej obfitości materialnej, jaka do Ciebie popłynie. Pieniądze, inspiracje, pomysły i życzliwi ludzie, będą wspierali Ciebie na tej ścieżce życia. Masz całkowite finansowe wsparcie Wszechświata!

999

Coś się kończy, coś się zaczyna. Tak, właśnie kończy się ważny rozdział w twoim życiu. To nie jest czas na odpoczynek, ale informacja, że czas zabrać się do roboty nad Twoim celem. Koniec jest początkiem czegoś nowego, co będzie wymagało Twojego zaangażowania i wytrwałości. Kiedy zwątpisz, przypomnij sobie, ilu sprawom dałaś radę do tej pory. I nigdy, przenigdy w siebie nie wątp!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top