Anioł Stróż, kto to taki?

Kim jest Anioł Stróż? Posłańcem, powiernikiem, Twoim przyjacielem. Anioły są darem od Boga dla człowieka. Ich zadaniem jest podtrzymywanie w nas pamięci, że jesteśmy na tym świecie, aby żyć szczęśliwie, w miłości, w obfitości dobra. Anioły pomagają rozwijać nasze talenty, kreatywność, pomagają spełniać marzenia.

 

Anioł Stróż

Często podczas moich sesji indywidualnych, możesz porozmawiać ze swoim Aniołem Stróżem. Każdy z nich jest inny, ma inny sposób bycia, sposób mówienia. Nie zapomnę, jak rozmawiałam z Aniołkiem mojej koleżanki, Magdy. Pierwszy raz widziałam takiego młodego Aniołka, takiego figlarnego i bardzo zabawnego. Był cudowny! Każdy Anioł jest wyjątkowy i każdy chce  pomóc, abyś podczas różnych perturbacji życiowych, znowu wskoczyła na pozytywną ścieżkę swojego życia.

 

 

Rozmawiaj z Aniołami

Czy rozmowy z Aniołami należy się bać? Nie! Ale rozumiem, jeśli czujesz strach, obawę… Ja też tak miałam na początku. A teraz? Każda rozmowa z Aniołem jest bardzo przyjemnym spotkaniem.

Twój Anioł Stróż jest przy Tobie w każdej chwili, w każdym momencie. Lubię czuć ich obecność i cieszę się, kiedy dostrzegam ich znaki. Kiedyś w nocy, dość długo miałam problem ze spaniem… Prosiłam wtedy mojego Anioła Stróża, aby pomógł mi zasnąć. Wiesz, co się stało? To było dla mnie niewiarygodne! Zaczęły cykać świerszcze! Taka muzyka do snu… To było bardzo fajne przeżycie. Anioł Stróż czuwa nad Twoim snem, trzyma Cię za rękę albo przytula, kiedy tego potrzebujesz. A kiedy jesteś w tarapatach, przyjmuje na siebie ile tylko może negatywnych przeżyć, emocji, żebyś Ty jak najmniej. 

Twój Anioł chce Ci pomóc, ale to Ty musisz o tę pomoc poprosić! Inaczej Anioł nie może zrobić nic. Więc od dziś proś swojego Anioła, o co chcesz, aby Ci w czymś pomógł, żeby pomógł Ci w ciężkich chwilach itp. Nie krępuj się. Anioły lubią pomagać nawet w drobnych sprawach, po to są. I pomagają w takim stopniu, na jaki im pozwolisz. Warto później podziękować im za opiekę, pomoc, wsparcie.

Rozmawiaj z Aniołem w myślach, na głos jak chcesz. Im więcej będziesz rozmawiała, tym lepszy kontakt będziesz z nim miała. Właściwie, to każdy z nas ma przynajmniej dwóch Aniołów i jednego duchowego Przewodnika- ale z reguły więcej.

 

Archanioły

Większą moc od Anioła Stróża ma Archanioł. Są też większe i silniejsze, potrafią być w kliku miejscach równocześnie. W czym mogą pomóc Ci Archaniołowie?

 

 

Archanioł Ariel – pomaga uzdrowić zranione zwierzę, w problemach ze środowiskiem oraz jeśli chcesz nawiązać kontakt z wróżkami

Archanioł Azrael – pomaga zmarłym i umierającym przejść na Drugą stronę. Pomaga Duszom, które już tam są, aby czuły się kochane, zaopiekowane, daje im ukojenie.

Archanioł Chamuel – pomoże Ci naprawić nieporozumienia w sprawach osobistych oraz w pracy. Przywołuj go, jeśli chcesz znaleźć nowy związek oparty na miłości, przyjaźni, pracę lub inny zgubiony przedmiot.

Archanioł Gabriel – jeśli nie możesz poradzić sobie ze strachem, lękiem, ze sprawami związanymi z komunikacją oraz sprawami jak poczęcie dziecka, ciąża, możesz zwrócić się do niego. Pomaga nauczycielom, pisarzom i dziennikarzom.

Archanioł Haniel – doda Ci pewności siebie, spokoju, wyciszenia, jeśli jesteś przed ważną rozmową, prezentacją czy randką. Da Ci również poczucie łaski.

Archanioł Jeremiel – jeśli czujesz, że utknęłaś w jakimś punkcie i nie potrafisz ruszyć do przodu oraz kiedy pragniesz odzyskać swój entuzjazm. Archanioł ten również uzdrowi emocje oraz pomoże Ci w kwestii wybaczenia.

Archanioł Jofiel –pomoże Ci upiększyć Twój projekt, ujrzeć piękno w otaczającym świecie, w życiu. Jeśli go poprosisz otrzymasz pomoc w usunięciu nieładu z Twojego domu, biura czy życia. Opiekuje się artystami. Usuwa wszelkie zanieczyszczenia.

Archanioł Metatron – chętnie pomaga w sprawach związanych z dziećmi, szczególnie z Twoimi. Pomaga im radzić sobie w szkole, domu i innych aspektach życiach.

Archanioł Michał – doda Ci wsparcia i odwagi. Jeśli czujesz, że się boisz, wezwij go. On pomoże Ci w sprawach Twojego bezpieczeństwa. Pomoże również przeprowadzić zmiany w Twoim życiu. Pomoże również naprawić sprzęty mechaniczne i elektryczne. Będzie również przypominał Ci o Twoim życiowym celu. To patron policjantów.

Archanioł Raguel – proś go o pomoc, jeśli czujesz się przytłoczona lub zmanipulowana. Może też pomóc innej osobie, która jest źle traktowana. Może poprawić wszystkie Twoje relacje. Jest Archaniołem Sprawiedliwości i Uczciwości.

Archanioł Rafael – zajmuje się fizycznym leczeniem, zdrowiem i dobrym samopoczuciem, dlatego pomaga chorym ludziom i zwierzętom. Jeśli wybierasz się w podróż możesz prosić go o zapewnienie spokojnej i bezpiecznej podróży.

Archanioł Raziel – jeśli chcesz rozwijać się w tematach ezoterycznych, alchemii czy manifestacji, on Ci w tym pomoże.

Archanioł Sandalfon –jest Archaniołem muzyki i pomaga Archaniołowi Michałowi usunąć strach i jego skutki. Jeśli potrzebujesz rozwiania twoich wątpliwości, włącz spokojną muzykę i przywołaj go z prośbą o pomoc.

Archanioł Uriel – to on pomoże Ci w trudnych sytuacjach, w sytuacjach „bez wyjścia”. Kiedy potrzebujesz rozjaśnić myśli, aby znaleźć rozwiązanie, intelektualne wsparcie, wezwij właśnie jego. Pomaga również studentom.

Archanioł Zadkiel – również pomaga studentom. Przywołaj go, jeśli chcesz sobie coś przypomnieć.

 

 

Pytaj swojego Anioła Stróża

Właściwie w każdej chwili możesz prosić o pomoc i pytać o rozwiązanie. Zanim to zrobisz, najlepiej przez chwilę się skupić, zadaj pytanie i zaufaj, że odpowiedź przyjdzie. Bo przyjdzie na pewno. Jak? W postaci znaków. Słowa w piosence, cytat w intrenecie, w książce, gdzieś coś usłyszysz, piórko na chodniku, tęcza, pieniądze, myśli, jakie przyjdą do Ciebie, sny, chmury na niebie. Jest bardzo wiele możliwości, tylko trzeba się na nie otworzyć. Bądź wiec otwarta na swoje Anioły i nie bój się je prosić o wskazówki. Bo one chętnie Cię poprowadzą, tylko Ty nie zapomnij je o to poprosić. Pamiętaj również o tym, żeby mówić, wprost czego potrzebujesz. Niech Twoje prośby, pytania będą zrozumiałe, aby Twój Anioł mógł przyprowadzić do Twojego życia to, o co faktycznie prosisz.

Warto również wspomnieć, że po świecie chodzą ziemskie Anioły, które pomagają Ci spełnić, zrealizować twoje pragnienia.

 

Jeżeli ten wpis jest dla Ciebie wartościowy, proszę zostaw komentarz i udostępnij go, aby mógł z niego skorzystać ktoś inny. Ktoś, kto może akurat dzisiaj potrzebuje takich słów. Dziękuję ?

 

2 thoughts on “Anioł Stróż, kto to taki?”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top