Nie czekam, czas nie czeka

jak naprawić życie

Z szacunku do siebie i swojego życia przestałam czekać na coś… Przestałam uzależniać moje szczęście od kogoś, od czegoś, od słów, od zdarzeń. Nie czekam i ty też przestań czekać. Czas nie czeka, czas płynie i nie ogląda się na Ciebie ani na mnie. Możesz wszystko już dziś, chociaż może wydaje Ci się to takie niemożliwe. Jak to? Dziś? Nigdy w życiu!

Nie czekam na specjalne okazje

Każdy dzień jest specjalną okazją, aby być, cieszyć się i włożyć ta fajną sukienkę albo bluzkę. Kupuję wyjątkową herbatę i piję ją z prześlicznych kubków. Nie mam specjalnej zastawy na święta i urodziny, ani nie robię świątecznych porządków.

Nie czekam na Twoje słowo przepraszam,

aby poczuć, że miałam rację, żeby poczuć się lepiej. Moje dobre samopoczucie nie jest uzależnione od Ciebie, choć miewam dni, kiedy płaczę. To normalne! Jestem tak, jak Ty człowiekiem, Kobietą i składam się z miliona emocji, hormonów i humorów

pozytywne obrazki

Nie czekam na kwiaty,

kupuje je sama, kiedy chcę. Dzięki temu wnoszę sama do mojej codzienności trochę przyjemności. Zupełnie dla siebie, bo jestem dla siebie ważna. Jak nigdy w życiu!

Właściwy czas?

Zawsze znajdziesz milion wymówek i pretekstów, że czegoś Ci jeszcze brak, aby coś zmienić. Że potrzebujesz tego i tamtego. Nic z tych rzeczy! Nie czekaj na idealny czas, bo idealny czas jest teraz, kiedy poczujesz, ze chcesz. Kiedy pojawi się myśl, działaj. Rób coś dla siebie. Czas nie czeka, aż będziesz miała wszystko.

Nie czekam,

tworzę swoje szczęście każdego dnia. Od samego rana, do późnego wieczora. Od słowa dziękuję, do słowa dziękuję. Od przytulenia, do spokojnego oddechu. Wdzięczność, jest idealną drogą, której całkowicie się poodaję i płynę…

Nie czekam aż zrozumiesz, tak…

To było dla mnie najtrudniejsze. Akceptuję Twoje błędy i szanuję Twój wybór, choć nie zawsze jest on zgodny z moimi oczekiwaniami. Może nawet jest czasem przykro, ale to Twój wybór i Twoja decyzja. Ufam, że jest to dla Ciebie lekcja, którą musisz odrobić, aby móc spojrzeć inaczej na świat. Ale nie akceptuję już tego, co mi nie pasuje. Nie mam akceptacji na coś, co mnie uwiera i sprawia, że jest mi źle.

nie czekam

Nie czekam na coś wyjątkowego, wspaniałego.

Każdy uśmiech jest wyjątkowy i wspaniały. Każdy prztulasek daje poczucie miłości i ukochania. Każda radość jest jak magiczna chwila, która tworzy wyjątkowe wspomnienia. Warto je zbierać i pielęgnować. Każda chwila może być wyjątkowa, jeśli będziesz chciała, aby taka była.

Nie czekam. Czas na mnie nie czeka…

Jeżeli ten wpis jest dla Ciebie wartościowy, proszę zostaw komentarz i udostępnij go, aby mógł z niego skorzystać ktoś inny. Ktoś, kto może akurat dzisiaj potrzebuje takich słów. Dziękuję ?

4 thoughts on “Nie czekam, czas nie czeka”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Discover more from Agnes May Life

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

Scroll to Top