Amulet czy talizman?

amulet-talizman

Zastanawiasz się nad tym, że może powinnaś sprawić sobie jakiś drobiazg, który będzie przynosił Ci szczęście, bo jakoś mało go w twoim życiu. A może myślisz, że przydałoby Ci się coś, co chroniłoby Ciebie przed negatywną energią ludzi.  Amulet czy talizman? Czym się różnią i jak mogą ci pomóc, bo na pewno różnią się swoim przeznaczeniem.  Ważne jest, aby kierować się intuicją przy wyborze takiego przedmiotu. Często one same przyciągają uwagę, czyli „ wpadają w oko”.

amulet-talizman

Amulet

Amulety ogólnie rzecz biorąc, zapewniają ochronę dla osoby lub dla danego miejsca. Ma odpychać rzeczy negatywne. Jest odpowiedzialny za jakieś jedno zadanie, np. ochrona przed nieszczęściem, ma zapewniać dobrobyt, chronić związek, lub chronić właściciela przed złorzeczeniem osób trzecich.

Żeby amulet mógł wypełnić swoje zadanie, powinien być umieszczony w widocznym miejscu, np. podkowa na wejściowych drzwiach.

Amulet powinien być wykonany z naturalnych składników, np. zioła, kamienie, jakiś cytat.  Wykonuje się go dla jednej osoby i powinien mieć przypisane jedno zadanie. Działa jak tarcza ochronna w danym momencie, np. kiedy ktoś chce Ci zaszkodzić.  Może zdarzyć się tak, że kiedy amulet wypełni swoją rolę, przejmie negatywną energię, pęka, gdzieś ginie, „znika”.

amulet-talizman

Talizmany

Talizman przyciąga jakąś konkretna korzyść lub moc dla Ciebie. Talizmanem może być każdy przedmiot, który uznasz, że przynosi Ci szczęście, jednak najlepiej, aby były sporządzone z naturalnych składników, np. piórko, kamień, biżuteria.

Zadaniem talizmanu jest to, aby przynosił szczęście w miłości, w biznesie, wsparcie, ochronę czy opiekę w życiu.

Najlepiej, aby talizman zaprogramowany był dla danej osoby, sporządzony z myślą o konkretnej osobie. I właśnie takie talizmany programuje dla Ciebie. Może dotyczyć pozytywnych programów z negatywnymi myślami, ochroną przed toksycznymi ludźmi, pokochaniem siebie, harmonią. Talizman może oczyszczać z negatywnych energii, tworząc barierę ochronną. Może także dodawać Ci siły w radzeniu sobie z codziennymi blokadami lub wspierać podczas ciąży lub dolegliwości kobiecych. Talizman może pomóc Ci otworzyć się na miłość i realizację swoich marzeń.

Talizman powinno się nosić blisko siebie, np. w torebce, w kieszeni, pod bluzką i nie wystawiać go na energię osób trzecich, które mogłyby zakłócić jego działanie dla Ciebie.  Jest to ważne, ponieważ talizman działa dla Ciebie przez cały czas i wymaga odpowiedniego traktowania, opieki.

amulet-talizman

Bardzo ważne przy wykonaniu amuletu lub talizmanu jest, aby osoba, która go wykona lub zaprogramuje dla Ciebie była godna zaufania. Żeby energia, jaką zaprogramuje amulet/talizman, spełniała swoją rolę.  Jeżeli zgubisz swój szczęśliwy przedmiot albo pęknie, pokruszy się, nie martw się. Właśnie spełnił już swoją rolę i najprawdopodobniej nie jest Ci już potrzebny.

Jeżeli ten wpis jest dla Ciebie wartościowy, proszę zostaw komentarz i udostępnij go, aby mógł z niego skorzystać ktoś inny. Ktoś, kto może akurat dzisiaj potrzebuje takich słów. Dziękuję ?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top