7 pomysłów na pakowanie prezentów

Jest jeszcze czas na pakowanie prezentów. Jeśli nie masz pomysłu, może skorzystasz z moich kilku propozycji. Pomysły jakie tutaj Ci pokażę, nie są trudne do wykonania. Czasami wystarczy zmienić rodzaj papieru, kokardkę albo sposób zawiązania wstążki i wynik ostateczny może zaskoczyć.

Kolorowy papier

Zwykły kolorowy papier i jednokolorowa wstążka. Pakunek możesz przewiązać wstażką tylko w jednym miejscu. Aby zapakowane prezenty lepiej się prezentowały, staraj się dobierać tak wstażkę, aby kolorystycznie pasowaa do papieru, w który zapakujesz prezent.

Papier czerwony

Papier czerwony świetnie nadaje sie do pakowania świątecznych prezentów. Przewiąż plastikową wstążką z czterech stron. Wstążkę przeciagnij ostrzem nożyczek, jeśli chcesz nadać jej mocny skręt. Dodaj bilecik na imię prezentobiorcy. Możesz takie bileciki zrobić sama albo kupić gotowe. Dodatkowo do ozdoby pudełka, doklej małe pudełeczka w postaci małych prezentów (opcjonalnie).

Szary Papier

Do pakowania prezentó nadaje się też zwykły szary papier. Przewiąż pakunek plastikową, jednokolorową wstażką. Dodatkowo naklej gwiazdkę w kolorze wstążki. Wstążki i gwiazdki do kupienia w supermarkecie oraz sklepach tzw. wszystko za 5 złotych.

Szary Papier

Kolejna propozycja pakowania prezentu z szarym papierem. Tym razem prezent został przewiązany w jednym miejscu materiałową wstążką do kupiena w pasmanterii albo w sklepie wszystko za 5 złotych. Serduszko możesz wyciąć sama z czerwonej tektury. Można dodać kawałek wstążki w kratkę z Lidla lub innego supermarketu.

Papier Świąteczny

Papier świąteczny przewiąż z dwóch stron plastikową wstążką. Doklej plastikową gwiazdkęa. Wstążkę delikatnie przeciągnij ostrzem nożyczek, aby nadać jej łagodny skręt.

Papier Szary

Papier szary przewiąż kolorowym sznurkiem.

Biały Papier

Biały papier przewiąż surkiem w dwóch miejscach. Do ozdoby możesz dodać gałązki sosny i jakiś inny leśny gadżet. W sklepie wszystko po 5 złotych możesz kupić gotowe kwiaty, gałązki i z nich poodcinać dodatki, które użyjesz do ozdoby Twoich prezentów.

Pakowanie prezentów może być fajną przygodą. Od Ciebie zależy jak podejdziesz do tego tematu. Życzę Ci dobrej zabawy.

A czy Ty w ogóle wierzysz w Świętego Mikołaja? Czy raczej przychodzi do Ciebie Aniołek, Gwiazdor albo może Dziadek Mróz?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top