Braffiterka, warto czy nie warto?

Podczas mojej podróży do  Wrocławia, miałam możliwość skorzystać z usług braffiterki. Powiem wam szczerze, że wcześniej owszem wiedziałam, że to ważna sprawa. Jednak dopiero teraz zrozumiałam jak bardzo.

W końcu piersi są naszą ozdobą i należy o nie dbać. Wiadomo, że z wiekiem stają się mniej jędrne, po kolejnych ciążach też dostają ” w kość”. Dlatego tym bardziej powinnyśmy zrobić to dla siebie i nosic biustonosz w dobrze dobrany rozmiarze.

Dobrze wiem, jak ciężko jest kupić biustonosz w rozmiarze idealnym dla naszego biustu- zwłaszcza kiedy nie nosisz rozmiaru typowego, jak np.: 70A/B 75B/C/D. Sklepy nie oferują staników we wszystkich rozmiarach. Więc pozostaje kupić biustonosz albo szerszy pod biustem i go zwążać, przez co ramionczka spadają. Albo kupić stanik z miseczką niekoniecznie w naszym rozmiarze. A potem miseczka odchyla się tu i tam. Tak właśnie robiłam. A potem piersi mnie bolały, tu mi się miseczki odchylały albo spadały ramionczka. Ech…

Tak się złożyło, że koleżanka zaciągnęła nas do jednego ze sklepów z bielizną we Wrocławiu. Powiem szczerze, że nie sądziłam, iż przymierzając biustonosz w idealnym dla mnie rozmiarze, będę pod takim wrażeniem. Fakt, biustonosze te nie były tanie… Ale wierzcie mi na słowo, skóra w przymierzanym staniku czuła się świetnie. To nie był sztuczny materiała od Chińczyka  😉  Moje piersi czuły się wyśmienicie. Może śmiesznie to zabrzmi, ale piersi idealnie były ułożone w miseczkach. Żadne druty nie wbijały mi się gdzieś w skórę. Idealnie!

Tak, skusiłam się na jeden biustonosz. Wart swojej ceny. Najważniejsze, że wcale nie żałuję! Mało tego, postanowiłam, że bedę teraz kupowała biustonosze tylko  w swoim rozmiarze. Ale, ale… Niełatwo jest znaleźć sklep, który oferuje bieliznę z szeroką rozmiarówką, dobre gatunkowo i jeszcze w przystępnej cenie.

Muszę wam podpowiedzieć, że Cubus ma własnie taką różną rozmiarówkę! Jakże ucieszyłam się na ten fakt. Będę teraz częstszym gościem. Jeden już kupiłam.

A jakie są zalety dobrze dobranego biustonosza dla nas?

  1. Zdrowsze i pełniejsze piersi
  2. Lżejsza sylwetka
  3. Wzrost pewnosci siebie
  4. Większa świadomosć swojego ciała

Kobieto, czy nie warto zatem udać się do braffiterki, sprawdzić jaki masz romiar i kupować biustonosze, które pasuja dla twoich piersi?  Rozmiar jednak ma ogromne znacznie! Przekonaj się sama.

Dbaj o siebie. Dbaj o swoje zdrowie. Dbaj o swój biust. 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top