Jak mam znaleźć miłość?

milosc

Miłość – złożone, trudne do zdefiniowania zjawisko, często utożsamiane z uczuciem, które przejawia się w relacji do drugiej osoby, połączonej z silnym pragnieniem bycia z ta osobą- tak podaje wikiquote.

Czym jest miłość? Gdzie można ją znaleźć? I dlaczego tak trudno ją przyciągnąć do swojego życia? A może jej nie ma i ta emocja jest tylko iluzją, jaka została w głowie po obejrzeniu jakiegoś kiczowatego romansidła?

Miłość, miłość, miłość… Często używam tego zwrotu w moich medytacjach, ponieważ miłość ma ogromną moc. Miłość jest stanem, do którego większość z nas dąży, aby w pełni cieszyć się życiem.

Zastanawiasz się, dlaczego kolejny raz przyciągam do siebie nieodpowiednich mężczyzn? Dlaczego kolejny raz nie wychodzi mi w związku? Kiedy w końcu trafię na tego właściwego faceta?

milosc

No powiedz, dlaczego?

Odpowiedź jest prosta, a właściwie pytanie. Odpowiedz sobie, czy Ty kochasz siebie? Czy ty szanujesz siebie i czy Ty dajesz sobie prawo do takiej miłości?

Może Ci się wydawać, że to jakieś farmazony, ale nic bardziej mylnego. Jeśli Ty nie kochasz siebie, jak może pokochać Ciebie ktoś inny miłością, jakiej zawsze pragnęłaś?

Jeśli nie szanujesz siebie, to jak może szanować Ciebie ktoś inny, skoro swoim mniemaniem o sobie wysyłasz sygnał, że nie warta jesteś szacunku?

Tak pragniesz miłości, że wciąż dajesz i dajesz od siebie, że w końcu nie zostaje dla Ciebie już nic. Obudź się i zacznij od siebie. Pokochaj siebie, uwierz i darz w końcu szacunkiem. Tylko tak przyciągniesz do siebie odpowiedniego mężczyznę, który będzie na Ciebie zasługiwał.

Pokaż, jaka jest cudowna, jak pełna wiary w swoją wartość i siłę. Stań się kobietą pełną mocy, aby przyciągnąć miłość, jaką pragniesz.

Stosuj medytacje z mantrą aby uzdrowić niezdrowe emocje w Tobie, stosuj medytacje aby oczyścić się z tego, co Ci nie służy. Daj sobie czas i troskę, bo przecież jesteś tego warta. Zacznij swoją miłość do siebie od zadbania o swoje dobre samopoczucie.

Tutaj masz  10 mantr, które mogą pomóc Ci zmienić swoją codzienność. Najważniejszy jest pierwszy krok w swoją stronę, bo jego najtrudniej jest zrobić.

No powiedz, gdzie?

Wszędzie! Kochana wszędzie dostrzegaj miłość. Patrz na wszystko, co masz i na wszystkich ludzi, jakich masz wkoło z miłością. Chmury, śpiew ptaków, kąpiel z bąbelkami i cokolwiek jeszcze przyjdzie Ci do głowy. Bądź wdzięczna, bo miłość bierze się właśnie z wdzięczności. Nie musisz szukać jej daleko, bo ona jest blisko Ciebie. Wystarczy, że…

Otworzysz oczy, aby zobaczyć. Otworzysz uszy, aby usłyszeć

Miłość jest wszędzie, a najwięcej jej masz w sowim sercu. Może gdzieś się schowała, ale poszukaj dobrze, a znajdziesz ją tam. Może będziesz potrzebowała ciszy dla siebie, aby usłyszeć jej głos. Nie wiem. Mogę zapewnić Cię jednak o jednym, jest tam na pewno.

Kiedy już tam ją znajdziesz, zaczniesz tworzyć źródełka radości w sobie. A te małe źródełka radości, zmienią się w szczęście, które stworzysz dla siebie.

Kiedy będziesz czuła już miłość w swoim sercu i pokochasz siebie, przyciągniesz do swojego życia kogoś, kto da Ci to wszystko, o czym marzysz i czego szukasz.

milosc

Jeszcze jedna ważna sprawa

Jeśli o czymś, o kimś marzysz, jasno określaj, czego chcesz. Mów o tym, czego pragniesz a nie, czego nie chcesz w swoim życiu. Nie popełniaj tego błędu, bo znów przyciągniesz nie to, czego potrzebujesz. Stosuj afirmacje, scenariusz życia i twórz swój świat taki, jak chcesz.

Jeżeli się z tym zgadzasz, proszę zostaw komentarz i udostępnij wpis, aby mógł z niego skorzystać ktoś inny. Ktoś, kto może akurat dzisiaj potrzebuje takich słów. Dziękuję ?

2 thoughts on “Jak mam znaleźć miłość?”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top