Jak oczyścić swoje ciało z negatywnej energii?

z-negatywnej-energii

Jak oczyścić swoje ciało z negatywnej energii? Jak odzyskać spokój? Ciągle jestem spięta i chce mi się spać. Czuję jakby ktoś wyssał ode mnie całą energię. Nie mam na nic siły. Znasz to? Te i jeszcze inne określenia takiego stanu mogą świadczyć o tym, że jesteś obiektem ataku energetycznego. Jakaś osoba, która jest negatywnie do Ciebie nastawiona zarzuciła na Ciebie haka energetycznego. Tak, dobrze czytasz. Jednak poza tym, że ktoś Ci mocno zazdrości, złorzecze albo ciągle czepia się o byle co i życzy Ci nienajlepiej, osoba ta nie jest świadoma tego całego procesu. Kradnie też Twoją energię! Masę jest takich sytuacji! Pomagam Ci w nich odzyskać równowagę i oczyszczam z negatywnej energii podczas sesji Theta Healing.

z-negatywnej-energii

Ale kiedy Twój spadek energii nie jest spowodowany żadną z wyżej wymienionych sytuacji możesz sobie pomóc w następujący sposób:

Kąpiel w soli morskiej

Puść wodę w wannie i dorzuć do niej garść morskiej soli. Możesz też dodać olejek np. lawendowy. Zapal świeczkę i jeśli masz ochotę puść relaksującą muzykę. Zamocz się w wodzie i pozostań tak na 15 minut. Oddychaj i wyobrażaj sobie jak Twoje ciało oczyszcza się z negatywnych energii. Wyobrażaj sobie białe światło, które oczyszcza ciebie od środka.

Wycieczka do lasu

Las, świeże powietrze, śpiewy ptaków, szelest liści… To raj dla uszu! Możesz usiąść, zamknij oczy i zacznij medytować. Wyobrażaj sobie białe światło, które oczyszcza Ciebie od środka. Oddychaj głęboko i jak poczujesz, że proces się już zakończył, otwórz oczy.

z-negatywnej-energii

Biała szałwia albo drzewo Palo Santo

Zapal biała szałwię albo drewienko świętego drzewa i okadzaj siebie, swoje ciało przez jakiś czas. Wyobrażaj sobie białe światło, które wypełnia Twoje ciało. Dym z szałwii i świętego drzewa działa bardzo oczyszczająco z negatywnych energii. Możesz okadzać nimi również mieszkanie, rzeczy, kamienie magiczne.

Sesje indywidualne

Podczas sesji w specjalnej medytacji podążasz za moim słowami. Zwracam się do Wyższego Ja i oczyszczam Twoje serce, przestrzeń z negatywnej energii. A w to miejsce otrzymujesz bezwarunkową miłość. Jeśli jesteś stałym gościem na moim blogu, to wiesz, że miłość ma ogromną moc, siłę sprawczą i nigdy nie jest jej za dużo. Zresztą podczas sesji można pracować nad różnym sprawami, które Ci nie służą.

Sesja Oczyszczanie energetyczne

Kliknij w zdjęcie

A co ze mną?

Podczas oczyszczania różnych ludzi, miałam też do czynienia z usunięciem klątw. Zawsze są to wyjątkowe sytuacje, podczas których dzieje się wiele emocji. Była kiedyś dziewczyna, na którą ktoś rzucił klątwę. Nie zapomnę tego nigdy, bo było to dla mnie bardzo poruszające wydarzenie. Podczas odczyniania klątwy dziewczyna krzyczała i prosiła, aby zabrać to z niej. Dopiero, kiedy złapałam ją za ramiona uspokoiła się. Klątwa puściła… Nigdy tego nie zapomnę.

Kiedy klątwa zostaje przyjęta? Kiedy czujesz się winna.

Wtedy klątwa nabiera mocy

Znacie powiedzenie, że „Szewc bez butów chodzi”? No właśnie! Ostatnio zupełnie o sobie zapomniałam i przez cały maj chodziłam jak struta- no, trochę przesadziłam! W końcu przypomniałam sobie, że przecież powinnam oczyścić się z haków energetycznych, z negatywnej energii… Powiem Ci jeszcze, że uwalniając siebie, oczyszczasz energię osoby, która te haki na Ciebie zarzuca. Wierz mi, dzięki temu relacja czy sytuacja również zostaje oczyszczona.

W końcu płynie czysta, pozytywna energia. Dodatkowo, warto posłać takiej osobie dużo miłości, to również działa dodatkowo w całej tej sytuacji. Oczywiście, jeśli wiesz, kto Ci tą złą energie przesłał. Jeśli nie wiesz, to nie dociekaj, kto to taki. Pamiętaj, że podobne przyciąga podobne. Zachowaj więc swoją pozytywną energię i przyciągaj jej więcej do swojego życia.

Jeżeli ten wpis jest dla Ciebie wartościowy, proszę zostaw komentarz i udostępnij go, aby mógł z niego skorzystać ktoś inny. Ktoś, kto może akurat dzisiaj potrzebuje takich słów. Dziękuję ?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top