Moje Tu i Teraz #październik

czas na herbatke

Moje październikowe Tu i Teraz przyniosło mi moc pięknych miejsc i wiele radości

 

Słucham…

Jest ktoś, kogo słucham… SIEBIE! Słucham samej siebie, swojego organizmu. Staram się nie robić nic wbrew sobie. Ostatnio jestem dosyć zmęczona, dlatego właśnie słuchanie swojego organizmu nie jest mi obce.  Moje zdrowie jest przecież dla mnie najważniejsze. Nie stawiam siebie na ostatnim miejscu. Nigdy w życiu!

 

rezerwat cisy staropolskie

 

 

Czytam…

„Potęga podświadomości”, ale jak zwykle z czasem u mnie krucho, dlatego na czytanie przeznaczam ok. 20 minut dziennie. Staram się  😉  Lubię takie klimaty, więc tym bardziej jest to dla mnie dość instotne.

 

Jestem wdzięczna za….

Oj tak… Jestem wdzięczna za te wszystkie piękne miejsca, w których mogłam być, zwłaszcza o tej porze roku. Te wszystkie piękne widoki, które cieszyły wszystkie moje zmysły. Nie mogłam wyjść z podziwu, że niektóre z tych miejsc miałam prawie pod nosem, a jednak nigdy tam nie byłam, np. Ostromecko.  Przepiękne miejsce.

 

    Mauzoleum rodziny Schönborn

 

Pracuję nad…

Wpadłam na pomysł pewnego projektu. Chciałabym teraz opracować jego szczegóły, zanim stwierdzę, że to nie była jednak dobra myśl. Wciąż i wciąż pracuję nad blogiem. Chciałabym, aby był miejscem, do którego chętnie wrócisz. A jak skończysz czytać, stwierdzisz, że warto było poświęcić te parę minut.

 

Cieszę się…

…każdą chwilą. Wiesz, że jak to piszę, uśmiecham się. Lubię cieszyć się drobiazgami, sprawami, rzeczami, które wydają się błahe i nic nieznaczące, ale to właśnie my nadajemy im sens i znaczenie. Może mam pełno różnych niepotrzebnych rzeczy, ale miło mi, kiedy mogę zapalić zapomniane kadzidełko albo świeczkę. Takie drobiazgi cieszą moją duszę.

 

reezerwat cisy staropolskie

 

A poza tym, ogromną przyjemność dają mi wieczory, jakie spędzam razem z moją rodziną. Obojętnie czy gramy w planszówki, albo oglądamy wspólnie film, albo robimy wszyscy maseczki. Są to, chwile… bezcenne.

 

czas z rodziną bezcenny
Czas z rodziną bezcenny

Potrzebuję…

Ciepłej herbatki – zielonej oczywiście w kubku pełnym optymizmu. Nie masz takiego kubka? Spraw go sobie. Ja mam pełno kubków i z każdym znajduję miłą chwilę. A skoro przesunęliśmy czas i zmrok zapada dość szybko, tym bardziej przyjemnie jest usiąść z ciepłą herbatką.

 

czas na herbatke
Czas na herbatkę w kubku pełnym optymizmu

 

Czekam na…

… kolejny dobry dzień. Taki, który zostawia radość w sercu. Taki, o którym jak myślisz, to uśmiech wkrada się na Twoje usta. I chciałabyś, aby trwał.

 

Życzę Tobie i sobie takiego dnia

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top