Muzyka do biegania- moja lista

Czy wkładać podczas biegania słuchawki do uszu i słuchać muzyki?

Dlaczego nie? Oczywiście powinniśmy wziąć pod uwagę, aby nie słuchać muzyki zbyt głośno, ponieważ negatywnie wpływa to na słuch.

Nie będę się o tym  rozpisywała, bo chyba każdy jest tego świadomy  😉  🙂   Poziom głosu w słuchawkach powinien być tak ustawiony, abyśmy słyszeli jeżdżące ulicą samochody. Nie stwarzajmy po prostu dla siebie zagrozenia  🙂

Ja lubię słuchać fajnych piosenek podczas biegania. Chociaż czasami warto posłuchac swojego oddechu albo własnych mysli 😉  😀   Ci którzy biegają bardziej profesjonalnie lub dłużej i wiecej, pewnie powiedzą, że dobrze jest słuchać swojego oddechu, swojego ciała  😉  Ale dla nas laików, przyjemniej biega się słuchając muzyki.

muzyka do biegania

Oczywiście w telefonie mam pełno piosenek w playliście Bieganie  😉  Dla was wybrałam 30 utworów moim zdaniem najfajniejszych. Utworów, które powodują, że nogi same mnie niosą  🙂  A kiedy biegniesz jak na skrzydłach, bieganie jest mega przjemnością!

Oto moich 30 utworów. Może i wam przypadną do gustu  🙂

muzyka do biagania

muzyka do biagania muzyka do biagania

muzyka do biegania

Mam nadzieję, że teraz bieganie będzie dla was jeszcze bardziej przjemne  🙂  A co jeszcze będzie Ci potrzebne do biegania? Przeczytaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top