O miłości trochę więcej

milosc

Czy o miłości wiemy wystarczająco wiele? Podczas medytacji jakie prowadzę, zazwyczaj proszę o skierowanie uwagi na swoim sercu. Miłość ma ogromną moc i potrafi działać cuda. Dlaczego ludzie zapominają o tym, aby kochać siebie i doceniać świat dookoła. Przepraszam, zapomniałam, że ludzie nie kochają siebie i zapominają o tej niezwykłej silnej mocy.

Wczoraj przeglądając swoje książki i przygotowując się do medytacji na Instagramie, trafiłam na cytat, który poruszył moje serce. Cytat niezwykle prawdziwy i oddający prawdę o miłości.

Ten, kto pragnie być osobą pełną miłości, powinien zacząć od tego,  aby miłości powiedzieć TAK

Takie to prawdziwe. Dodatkowo słowo TAK jest najbardziej pozytywnym słowem. Niestety boimy się odpowiedzialności za TAK, boimy się jego konsekwencji. Tymczasem TAK pozwala Ci wzrastać i iść do przodu. Każde słowo TAK, otwiera Ci drogę do szczęścia i wdzięczności. Mówiąc TAK wyrażasz swoją aprobatę, pozwolenie oraz otwierasz się na nowe.

moja dusza

Kiedy stajesz się osobą pełną miłości, mówisz TAK sobie, światu, ludziom i swojemu sercu. Mówiąc TAK masz wiele do zaoferowania tem światu, który staje się bliski i serdeczny.

Kiedy boisz się TAK, powiesz MOŻE. Natomiast poprzez NIE, całkowicie wykluczasz coś ze swojego życia.

Dlatego miłości powiedz TAK, TAK, TAK i zaproś ją do swojego serca.

Kiedy człowiek kocha, staje się potężną siłą

Czy nie jest tak, że pozbawieni miłości nie wierzymy w siebie? Tym samym porzucamy marzenia a także szybko rezygnujemy ze swojej drogi i swojego rozwoju.

Człowiek pobawiony miłości nie wierzy w swoją moc i siłę

Człowiek, który kocha siebie potrafi być sobą i zaraża miłością innych, stając się lustrem dla siebie i innych ludzi. Miłość ma potężną moc, rozświetla serce, oczy i twarz.

Kiedy kochasz siebie, nie potrzebujesz uznania, oklasków, ponieważ potrafisz mieć dystans do tego, co Cię otacza.

Chcesz kochać innych? Najpierw pokochaj siebie.

milosc

Czy można nauczyć się miłości do siebie

Cóż… Wszechświat Ci  sprzyja, Świat Cię kocha, Bóg Cię kocha i jesteś na tym świecie po to, aby być szczęśliwa. Czy uwierzysz i spróbujesz? Nie wiem, to twoja decyzja.

Kiedy byłam w czarnej dupie, wiedziałam, że muszę iść do przodu. Wiedziałam, że przeszłość nie jest tym, co mnie interesowało. Chciałam spokoju, chciałam zacząć nowe życie i stawiałam krok za krokiem w  moje nowe. Dziś, jestem szczęśliwa. Cieszę się z drogi, jaką przeszłam. Doceniam i jestem wdzięczna, bo wdzięczność budzi miłość w sercu. Wdzięczność sprawia, że dostrzegasz coraz więcej wdzięczności w swoim życiu. Ale najpierw… Czy powiesz miłości tak?

TAK, TAK, TAK

Jeżeli ten wpis jest dla Ciebie wartościowy, proszę zostaw komentarz i udostępnij go, aby mógł z niego skorzystać ktoś inny. Ktoś, kto może akurat dzisiaj potrzebuje takich słów. Dziękuję ?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top