W tym domu mieszka miłość

Od kiedy powiesiłam w mojej kuchni tabliczkę: w tym domu jest miłosć, czują tą miłość na każdym kroku. Oczywiście, wcześniej miłość również była obecne w moim domu, ale tabliczka sprawiła, że stała się ona taka bardziej oczywista. Podczas gotowania, kiedy przypadkiem mój wzrok padał na tabliczkę, czułam w sercu miłość i wdzięczność. W tym domu mieszka miłość…

W moim domu

Wszędzie w moim domu, mam różne cytaty. Ale tylko takie, które poruszyły moje serca, które coś dla mnie znaczą. Dzięki nim nie zapominam o tym, że miłość mieszka z nami każdego dnia. Niezależnie od tego, świeci słońce na niebie albo pada deszcz. Niezależnie od tego, czy mam humor, czy raczej nastrój nostalgiczny. Poza tym lubię na nią patrzeć i myśleć o tym, jak wiele mam. Jestem wdzięczna za tą cała miłość. Miłość, to miłość…

slow-life

W moim domu oprócz tego, że mieszka z nami miłość mam tabliczkę:

Nigdy nie wychodź z domu bez pocałunku i powiedzenia kocham cię

Uwielbiam tą tabliczkę. Zdaję sobie sprawę, że nikt z nas nie wie czy wychodząc z domu, do niego wróci. Oczywiście, nie zakładam każdego dnia, że właśnie dziś, to będzie mój koniec. Nic z tych rzeczy! Bardziej chodzi mi o to, że za każdym razem, kiedy wychodzę rano do pracy, żegnam się z moja rodziną. Bardzo lubię ten rytuał.

Marzenia się spełniają więc miej tylko piękne

Uwielbiam ją! Bo marzenia się spełniają, a właściwie to marzenia się spełnia. Wystarczy tylko wiedzieć, co się chce i co blokuje Cię przed ich spełnieniem. Niestety takie blokady ukryte w sercu, są najczęstszym powodem niespełniających się marzeń.

Cieszę się, że w moim domu mieszka z nami też Anioł. Strzeże naszego wejścia do domu. Uśmiecham się, jak piszę o tym, wiesz? Lubię gadać z Aniołami i słuchać, co mają do powiedzenia.

slow life

Przy swoim miejscu pracy mam również kilka cytatów, m.in.:

Jestem dobrym człowiekiem

Często o tym zapominamy, słuchając opinii innych ludzi. Zatracamy to poczucie dobroci w świecie, gdzie bardziej liczy się szybciej niż dobrze. Każdy rodzi się z dobrocią w sercu. Dopiero życie stawia nas przed różnymi wyborami i w ten sposób tworzymy siebie i swój świat. Zawsze jednak, niezależnie w jakim momencie swojego życia jesteś, warto zawalczyć o siebie.

Czy warto?

Czy warto mieć takie swoje cytaty? Pewnie, że tak! Oprócz tego, że przypominają Ci o tym, co masz, to dają poczucie wiary i nadziei na może lepszy czas w przyszłości. Moje cytaty są dla mnie również motywujące i dają mi powera do pracy, działania oraz pewności siebie.

Kiedy chcesz zrobić coś dla siebie, coś zmienić, ruszyć w innym kierunku, polecam Ci takie rozwiązanie. Wydrukuj sobie jakieś cytaty, które z Tobą rezonują i powieś je w widocznym miejscu. Spoglądaj na nie i za każdym razem pomyśl o sobie i o tym, co chcesz osiągnąć i w jakim chcesz być w miejscu za jakiś czas.

pełnia życia agnieszka maciąg

Bo w każdym domu mieszka miłość, wystarczy tylko ją zobaczyć i uśmiechnąć się do niej. Życie jest proste, tylko ludzie tworzą niepotrzebne bariery. Twórz swoją magię bez początku i bez końca, codziennie. 

Jeżeli ten wpis jest dla Ciebie wartościowy, proszę zostaw komentarz i udostępnij go, aby mógł z niego skorzystać ktoś inny. Ktoś, kto może akurat dzisiaj potrzebuje takich słów. Dziękuję ?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top