Ale najpierw bądź kobietą

jak poczuć się lepiej

Ale najpierw bądź kobietą niepowtarzalną i piękną. W swoim sercu masz garść emocji, może nawet więcej niż garść. Kiedy zamykasz oczy, widzisz cały świat jaki masz w sobie. Patrzysz oczami, w których troska i miłość otacza krąg wokół Ciebie. Masz w sobie burzę, masz w sobie spokój i całą tą magię w swoich słowach. Patrzysz i widzisz. Słuchasz i słyszysz. Czujesz. Oddychasz. Jesteś…

Ty

Kiedy idziesz ulicą patrzysz na niebieskie niebo i uśmiechasz się do kwiatów, puszczasz z dłoni w świat całe dobro jakie masz w sobie. Mijasz smutnych ludzi na ulicy i uśmiechając się do nich, przesyłasz im radość. Topisz chłód w ich sercu, choć na chwilę. Sprawiasz, że dzień nie jest już taki samotny, a zielona trawa jest bardziej zielona. Kwiaty kłaniają się Tobie, kiedy przechodzisz obok.

bądź kobietą

Nieważne

Nieważne czy nosisz jeansy, czy sukienkę. Nieistotne czy masz tatuaże, czy nosisz kapelusze. Jesteś jak wiatr, jak dobra iskra, która tli się nadzieją i wiarą w siebie. Tak prawdziwa jesteś i kobieca, w swym uśmiechu i w całej sobie. To w kobiecości tkwi niesamowita siła bliskości, wrażeń i współczucia. Bądź kobietą, ponieważ zostałaś urodzona, aby nią być. Nie zamykaj się w skorupie strachu, tęsknoty i samotności. Jesteś kobietą taką kruchą i silną zarazem. Bądź prawdziwa. Odkryj w sobie pokłady potencjału, jaki tłumisz w sobie. Więc nie ważne jak się czujesz, zdobądź się na odwagę, bo tylko tak możesz czuć się prawdziwa i kochana. Z porannym słońcem witasz każdy nowy dzień i lubisz uśmiechać się do siebie. W swoim wdzięku i odwadze kłaniasz się słońcu, dziękując i ciesząc się każdym jego promykiem.

bądź kobieta

Dbasz

Dbasz o tą małą dziewczynkę, którą nosisz w swoim sercu, która nosi Twoje imię. To Ty. Kochaj siebie. Uczysz Ją jak być sobą, aby nie musiała biec i szukać swojego głosu. Żeby nie musiała płakać i tłumić swoich uczuć. Jak dobrze być kobietą w swojej delikatnej kobiecości. Tańcz i z każdym ruchem wyrażaj siebie i swoje emocje, swoją wrażliwość. Tylko Ty wiesz, co masz w sercu na dnie. Tylko Ty znasz odpowiedź na swoje pytania.

Mam prawo być szczęśliwa i wyrażać siebie

Mam prawo kochać

Mam prawo wybaczać

doceń siebie

W swoim wdzięku, bądź swoim rymem. Bądź kobietą i unieś głowę wysoko, ponieważ warto  sięgać odważnie ku gwiazdom. W swojej nieśmiałości urośnij i nie bój się prosić o pomoc. Chciej być kobietą. Tylko tyle i aż tyle. W tych sukienkach i trzepocie rzęs. W burzy hormonów i spokojnym wietrze. W tych szalach i stukaniu obcasów, kiedy biegniesz do pracy. W miłościach i intymności nocy, kiedy błyszczą Twoje oczy.

Bądź

Bądź jak gwiazdy na niebie, na które każdy lubi spoglądać. W uśmiechu poranka i w śmiejących się oczach. Każdy krok, jaki stawiasz do przodu, przybliża Cię do poznania siebie bardziej. Nie boisz się. Idziesz, gotowa przyjąć to, co daje Ci świat. W swoim oddechu potrafisz zamknąć to, co już za Tobą, ponieważ nie chcesz wracać. Nie błądzisz w przeszłości i nie szukasz w przyszłości. Jesteś Tu i Teraz. Doceniasz i jesteś wdzięczna za taką, jaka jesteś. Bądź kobietą, taką jak chcesz, jak lubisz. Powiedz sobie, kim jesteś.

Jestem kobietą

Kocham siebie

Doceniam siebie

Jestem dla siebie ważna

Jestem kobietą…

Odkryj kobiecość w sobie. Jesteś wszystkim, co masz do odkrycia.

Jeżeli ten wpis jest dla Ciebie wartościowy, proszę zostaw komentarz i udostępnij go, aby mógł z niego skorzystać ktoś inny. Ktoś, kto może akurat dzisiaj potrzebuje takich słów. Dziękuję ?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top