Godzina odwrócona 01:10 czy 13:31 co oznacza?

Jakie informacje przesyłają godziny lustrzane pisałam w innym wpisie. Tutaj napiszę, jaka informacja zawart jest w godzinie odwróconej. Widujesz takie godziny? To informacja od anioła stróża podobnie, jak anieskie liczby, np. 111, 555 czy 999. Każda godzina odwrócona ma swoje przesłanie dla Ciebie.

01:10

Godzina odwrócona 01:10, to co dajesz od siebie, to do ciebie wraca. Zwróć uwagę na to, co posyłasz światu, ponieważ Wszechświat, takie same dary prześle do ciebie

02:20

Twoje anioły są obok i pragną, abyś z optymizmem spojrzała w siebie. Dzięki temu przestaniesz obawiać się o swoją przyszłość. W teraźniejszości, tworzysz każdy kolejny dzień. Jakie zasiejesz ziarno, takie zbierzesz plony.

03:30

Masz w sobie wszystko, czego potrzebujesz, aby iść do przodu. Nie oglądaj się za siebie. Nie pozwól wciągnąć się pod ciemną chmurę myśli innych ludzi. Twoja rzeczywistość, jest Twoją rzeczywistością. Ich rzeczywistość, jest ich rzeczywistością, nie Twoją. Warto o tym pamiętać, zanim uznasz ich prawdę za swoją.

04:40

Jesteśmy z ciebie dumni i Ty też bądź dumna z siebie. Za każdy krok do przodu, za drogę którą przeszłaś. Za wszystko, co osiągnęłaś i za to, czego się nauczyłaś. Spójrz kim byłaś rok temu, a kim jesteś teraz. Doceń siebie.

05:50

Godzina odwrócona 05:50 daje Ci wskazówkę, abyś zróbiła porządek w swoim sercu. Oddziel to, co warto w nim zatrzymać od tego, co dobrze byłoby puścić. Posprzątaj. Poczujesz znowu lekkość i świeże powietrze. Poczujesz, że znowu chcesz żyć. Posprzątaj Twoje serce z tego, co już nie powinno zajmować w nim miejsca.

10:01

Odłóż na bok swoje lęki i strach. Wszystko będzie dobrze. Uwierz, że nie zawsze to, co wydaje się dla nas oczywiste jest oczywistością, która jest twoim przeznaczeniem. Zaufaj, że wszystko będzie dobrze. Wszystko się ułoży. Daj sobie czas na to.

12:21

Uczucia, emocje w Twoim sercu pragnę się uwolnić. Powinny zostać puszczone, abyś mogła zacząć żyć na nowo. Z nową siłą i energią oraz z nowym spojrzeniem i celem w życiu. Uwolnij ze swojego serca uczucia i emocje które chcą zostać uwolnione. Pozwól sobie na to.

13:31

Zwracaj uwagę na ludzi, którzy pojawiają się w Twoim życiu. Każdy z nich, może Cię czegoś nauczyć. Od Ciebie zależy, czy przyjmiesz tą lekcję, czy przejdziesz obok. Ty decydujesz, w którą stronę chcesz spojrzeć i co chcesz zobaczyć.

14:41

Wolność jest wtedy, kiedy lekko Ci się oddycha i kiedy patrzysz na świat otwartymi oczami. Kiedy słuchasz i słyszysz, swoje serce. Otwórz swoje serce na wolność swoich wyborów i słów. Kiedy masz wątpliwosć, pytaj siebie: Czy to jest dla mnie dobre? Odpowiedź przyjdzie.

15:51

Zaufaj w to że wszechświat ma dla ciebie same dobre rzeczy. Ale, aby zaprosić je do swojego życia, przestań narzekać. Zamiast tego, bądź wdzięczna. Dzięki wdzięczności, podnosisz swoją wibrację. W ten właśnie sposób, możesz zaprosić to wszystko do swojego życia, czego pragniesz. Wdzięczność, to zawsze dobra droga do tego, aby obfitość mogła zaistnieć w Twoim życiu.

20:02

Twoje plany mogą się spełnić, taka jest informacja godziny odwróconej 20:02. Jeśli będziesz wytrwała i konsekwentnie będziesz dążyła do celu, dotrzesz do swojego celu. Nie poddawaj się! Spójrz, jaką drogę już przeszłaś. Nie bój się, strach ma zazwyczaj tylko wielkie oczy. Uwierz w swoje marzenia, w swoje plany, uwierz w siebie i swoją siłę.

21:12

Zrozum i zauważ, że anioły są przy Tobie, że Wszechświat Ci sprzyja, że tyle rzeczy dzieje się obok. Zamiast zamykać oczy, otwórz je. Zacznij słuchać, znaki są wszędzie. Nic bez Ciebie się nie zdarzy. Zaufaj sobie. 

23:32

Nie odkładaj siebie na później. Naucz się pielęgnować to, co jest najważniejsze. To Twoje serce, dusza, Twoje ciało. Ty. Zacznij troszczyć się o siebie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top