Jakim typem osobowości jesteś? Wybierz klucz…

test psychologiczny

Jakim typem osobowości jesteś? Otaczamy się różnymi przedmiotami. Jedni lubią minimalizm, inni przepych, a inni prostotę. Jednak to, czym lubimy się otaczać i jakie przedmioty znajdują się w Twoim domu, wiele mówi o Twojej osobowości, charakterze, o tym jaką jesteś osobą.

Test, do którego chcę Cię zaprosić może być dla Ciebie zwykłą zabawą, a może czymś więcej i odkryje przed Tobą Twoje cechy charakteru.

Wybierz klucz. Ten, który najbardziej z Tobą zarezonował i dowiedz się, o czy mówi Twój wybór.

test psychologiczny

Klucz nr 1

Jeśli wybrałaś ten klucz o opływowych kształtach ale z kilkoma ostrzejszymi wcięciami, oznacza to, że cechuje Cię odwaga i przebojowość. Szybko łapiesz kontakt z innymi ludźmi i nie boisz się mówić tego, co myślisz. Lubisz spełniać swoje marzenia zwłaszcza te o podróżach. Jeśli postanowisz o tym, że coś zrobisz, robisz to. Nie odwracasz się wstecz.

Klucz nr 2

Patrząc na ten klucz, widzisz kwiat. Prosty klucz, który potrafi otworzyć wiele drzwi. To taki szczęśliwy klucz, dzięki któremu otwierasz swoją duszę na wiele pomysłów na życie. Twoja otwartość pomaga Ci rozwiązywać różne problemy małym kosztem. Niezależna i silna osoba, to Ty. Lubisz swoją niezależność, ponieważ ona daje Ci siłę. Masz mocny charakter. Jesteś jak drzewo, korzeniami w dół ale sięgasz ku niebu.

Klucz nr 3

To bardzo prosty klucz. Prosty i za razem piękny, tak jak Ty i Twój charakter. Lubisz i cenisz piękne przedmioty. Pragmatycznie i rzeczowo podchodzisz do życia. Czasami łatwo Cię zranić ponieważ w Twoim sercu jest wiele emocji i wrażliwości oraz działanie pod wpływem chwili. Dobrze wiesz, że jutro zależy od Ciebie więc idziesz do przodu prostą drogą ponieważ nie lubisz niepotrzebnie komplikować spraw.

Klucz nr 4

Czy ten klucz nie wygląda na magiczny klucz? Mimo, iż ma budową dosyć skomplikowaną, jeśli go wybrałaś, świadczy to, o twojej marzycielskiej i twórczej duszy. Duszy, której nie brak wielu niezwykłych, pełnych pasji pomysłów. Jesteś wyjątkową osobą, która czasami może cierpieć na brak zrozumienia, ale w ogólnej perspektywie wyjątkowość jest przecież czymś pięknym.

Klucz nr 5

Twoja niezwykle pogodna podświadomość pozwoliła Ci wybrać koniczynę na szczęście. Cała Ty! Jeśli ktoś widzi szklankę do połowy pustą, Ty zawsze widzisz szklankę do połowy pełną. Twój dystans i luz do siebie i świata, pozwala Ci cieszyć się życiem na wiele sposobów. Chętnie pomagasz ludziom, ale musisz uważać aby Twoja dobrać nie została wykorzystana. Życie składa się z drobiazgów i Ty to wiesz najlepiej.

Klucz nr 6

Twój racjonalizm i mocne stąpanie po ziemi, pozwala Ci otworzyć właściwie każde drzwi. To klasyczny klucz. Warto jednak czasem pozwolić siebie na odrobinę szaleństwa, zrobić coś zupełnie inaczej, iść inną drogą aby doświadczyć nowych sytuacji. Może okazać się, że nowe nie oznacza gorsze. Nowe, to nowe doświadczenia, które również mogą dać Ci wiele radości. Jesteś osobą, na którą zawsze można liczyć. Jesteś lojalna i to Twoi bliscy bardzo w Tobie cenią. Jesteś dobrym człowiekiem.

Jeżeli ten wpis jest dla Ciebie wartościowy, proszę zostaw komentarz i udostępnij go, aby mógł z niego skorzystać ktoś inny. Ktoś, kto może akurat dzisiaj potrzebuje takich słów. Dziękuję ?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top