Moje podsumowanie roku 2019- vision board 2019

uwierz w jogę

Na mojej vision board na rok 2019 umieściłam kilka zdjęć przedstawiających moje postanowienie. Jak poszło mi z ich realizacją? Może wszystkiego nie zrealizowałam w 100% ale i tak jestem mega zadowolona! Na nowy rok zrobię kolejną tablicę vision board z kolejnym hasłem, które tak bardzo pomogło w tym roku.

Hasło na rok

Moim hasłem na ten rok było:

Wydychaj odwagę, wydychaj lęk

Pomogło mi ono w sytuacjach, kiedy przychodziło do mnie zwątpienie i miałam kiepski dzień. Tak, odwagi nawdychałam się w starym roku mnóstwo. Każdy mój wydech był wydechem lęku o każde wyjście ze strefy komfortu. Polecam Ci wybrać sobie hasło na nowy rok, którego będziesz się trzymała. Pomoże Ci tak, jak mi.

tablica inspiracji

Zdjęcia na tablicy

Jak wyszły mi moje postanowienia? No cóż… Nie chodziło mi o to żeby trzymać się ściśle planu. Ale o to, żeby mieć na uwadze jakieś sprawy, które chcę zrealizować, popracować nad nimi.

Jedzenie

Może nie nauczyłam się kuchni wegetariańskiej i w tym temacie jeszcze długa droga przede mną. Ale przeszłam na wegetarianizm. Jest mi z tym bardzo dobrze. Zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Cieszę się, że właściwie bez bólowo i może nawet przez przypadek tak właśnie się stało. Nie przygotowywałam się do tego wcale.

Joga i pozycja kruka

Właściwie, to przypomniałam sobie o niej pod koniec grudnia. No, tak… Miałam zbyt dużo planów, zobowiązań wobec siebie samej, dlatego w dalszym ciągu pracuję nad krukiem. Albo może bardziej zaczęłam pracować nad pozycją kruka. No, teraz to mam motywację.

Miejsce do pracy

Mój mężulek zrobił mi miejsce do mojej pracy nad blogiem, kursami i wogóle żebym miała gdzie rozłożyć się z moimi pomysłami.

zdjęcie sprzed lat

Medytacja

No, kochana tutaj nastąpił rozwój na każdej płaszczyźnie. Kiedy tworzyłam moją tablice vision board na rok 2019, nawet przez myśl mi nie przyszło, że ta część mnie tak się rozwinie i przejdzie taką niesamowitą drogę do samej siebie.

Bieganie

Nie wróciłam do biegania, ale w dalszym ciągu jest gdzieś w moim sercu. Myślę, że jeszcze przyjdzie na to czas. Jednak nie dziś, nie teraz.

uwierz w jogę

Slow, każdy poranek

Moje poranki? Jeśli jesteś ze mną na IG, to wiesz, jakie są moje poranki. Każdego dnia takie same, chociaż inne. Brzmi nierealnie? Może tak, ale…

Kocham swoją codzienność

Podróże

Podróże małe i duże? Bardziej jednak te podróże zdecydowanie w głąb siebie.

Pieniądze

Ten rok był bardzo hojny. I tak, jak moja praca z mantrami czy afirmacjami

Pieniądze płyną do mnie nieskończenie z wielu źródeł…

…, tak płyną do mnie z różnych, niespodziewanych źródeł. Jeszcze na początku tego roku 2019, pisałam, że pieniądze szczęścia nie dają, ale w szczęściu pomagają.  Myliłam się bardzo! Pieniądze jak wszystko inne daje szczęście i są ważne tak samo, jak zdrowie, szczęście, rodzina.

Bo w życiu wszystko jest ważne

Mam nadzieję, że zachęciłam Cię do sporządzenia swojej vision board na kolejny rok. Moja vision board na 2020 rok, już wkrótce!

Jeżeli się z tym zgadzasz, proszę zostaw komentarz i udostępnij wpis, aby mógł z niego skorzystać ktoś inny. Ktoś, kto może akurat dzisiaj potrzebuje takich słów. Dziękuję ?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top