Kim jesteś Kobieto?

Kim jesteś Kobieto? Co sprawia, że chcesz tańczyć, śpiewać? Jak się czujesz i czego pragniesz? Jak często odpowiadałaś sobie na te pytania? Nigdy? Całkiem niedawno? A może już zapomniałaś? Wiesz…

Wszystko może się zdarzyć, jeśli pozwolisz, aby się zdarzyło

Kim jesteś Kobieto?

Kobietą, która zawsze myśli o innych, a siebie stawia na końcu swoich priorytetów? Czas to zmienić. I tu nie chodzi o to, aby stać się zadufaną w siebie istota, ale o to, aby stać się świadomą kobietą. Kobietą, która wie, kim jest i czego pragnie w swoim życiu. Kobietą, która wie, dokąd zmierza i jaka jest jej rola przy swoim mężczyźnie. Określ siebie najpiękniej jak tylko potrafisz. Nie zapomnij o żadnej z twoich zalet, bo wiem, że masz ich całkiem sporo kochana kobieto. Kiedyś podczas jednej z sesji przyszło do mnie, aby Ania, napisała wszystkie swoje zalety na kartce A4. Było to niesamowite, ale i Ania jest niesamowita. Dlatego zapewne dostała takie, a nie inne zadanie. Uśmiecham się, kiedy o tym piszę. Jakie to musiało być przyjemne. Na jednej zwykłej kartce określić całą siebie w pięknych słowach. Czy jesteś gotowa, aby zrobić to samo?

Włącz muzyczkę albo pomedytuj chwilę, połącz się ze swoim sercem i zacznij pisać.  Zobaczysz, przypomnisz sobie wszystkie piękne zalety, jakie kryje Twoje serce. Może odkryjesz w sobie jakieś ukryte talenty? Talenty, które spały i czekały abyś je właśnie teraz obudziła?

Co sprawia, że tańczysz?

Kochana kobieto, pora abyś zauważyła, jakie rzeczy w Twoim życiu poprawiają Ci humor. Ja, od kiedy mam swoja mgiełkę na aurę, ciągle się uśmiecham i tańczę! To niesamowite wiem, nawet dla mnie. Sama nie spodziewałam się takich efektów. Ale kochana, co Ciebie wprawia w tak cudowny nastrój, kiedy wznosisz ręce do góry i patrzysz w słońce, otwierając swojej serce na dobro, jakie spływa dla Ciebie od Wszechświata. Wypisz wszystkie rzeczy, które są wyjątkowe i dają Ci mnóstwo radości. Może to będzie medytacja, a może ciepła kąpiel w wannie ze świecami i cudownymi olejkami. Co sprawia, że tańczysz kochana Kobieto? Odnajdź radość w swoim sercu i podążaj za nią w swoim życiu dla siebie.

Zawsze patrz w swoją jasną stronę

Jak się czujesz?

Zazwyczaj mamy sobie wiele do zarzucenia. Ale dziś… odpuść sobie. Poddaj się przed sobą i przyznaj się do obaw i lęków. Poddaj się i odnajdź siłę w swojej delikatności. Spójrz, jakie to piękne upaść, aby podnieść się z podwójną mocą. Pozwól sobie upaść, czasami trzeba właśnie tego. A potem wypłacz cały gniew i złość. Wypłacz cały smutek i samotność. Bądź i współczuj sobie, obejmij swoje kochane ciało i utul je. Utul siebie. Już dobrze, dobrze już…

Przebaczam sobie

Przepraszam cię

Kocham cię

Dziękuję ci

Już dobrze. Poddać się, nie znaczy przegrać. Poddać się to znaczy, zaakceptować to, co jest. Czasami to wystarczy, aby poczuć ulgę sercu. Aby zacząć zmieniać i wyjść na prostą drogę oraz przestać być w ciągłej walce ze sobą, ze światem.

Czego pragniesz?

Nie, czego chcesz, ale czego pragniesz kochana Kobieto. Ja pragnę, abyś Ty odnalazła siebie w sobie, w swoim życiu. Pragnę żebyś nauczyła się dbać o siebie i mówić nie. Naucz się być dla siebie priorytetem, a skończą się niespełnione oczekiwania i pustka w sercu.

Nic nie musisz, ale możesz wszystko

Wystarczy, że pozwolisz pragnąć sobie więcej. Zasługujesz by sięgać po wyżej, dalej. Nie musisz nikomu nic udowadniać. Odpuść poczucie winy i kary, odpuść urazy i strach. Jeśli nie wiesz, czego pragniesz, zapytaj swojego serca. Ono wie, zna odpowiedź i Ty też, tylko czasem boimy się przyznać do swoich pragnień. Nauczyli nas, że musimy zasłużyć, dawać więcej i więcej, że nic dobrego na nas nie czeka. To stare schematy, które trzeba skruszyć, złamać i uwolnić się od nich. Dzięki temu zaczniesz tworzyć małe źródełka szczęścia w sobie.

Połącz się ze swoim sercem i posłuchaj, co ma Ci dopowiedzenia. Czego pragnie dla Ciebie…

Niech w Twoim sercu znowu zagra muzyka i niech światło Twojej duszy prowadzi Cię w zgodzie ze sobą przed siebie.

Namaste

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top