Moje Tu i Teraz #styczeń

Moje Tu i Teraz stycznia, otworzyło mi oczy i uszy. Odkryłam na nowo rzeczy, które towarzyszą mi każdego dnia, ale przyzwyczajenie robi swoje… Czasami warto odkryć, spróbować zrobić coś inaczej, żeby dostrzec, że ma sens to, co robisz. Ale do rzeczy.

Słucham

Odkryłam na nowo muzykę. Właściwie, to szukałam – raczej biernie, jakiś fajnych kawałków do jogi, medytacji. I przyszły do mnie same. Odnalazły mnie poprzez bloga Agnieszki. Dziękuję Ci Agnieszko, bo zupełnie na nowo odkryłam jogę. A jak już posłuchałam parę kawałków , to zaczęłam szukać. I znalazłam jeszcze pełno innych fajnych utworów, przy których joga otworzyłam przede mną nowe drzwi. Zachwyt. Szczęście. Oddech.

Czytam

Jednym z moich postanowień noworocznych było, że przeczytam 5 książek. I czytam już drugą pozycję, kolejne czekają na swoją kolej. No, muszę to przyznać…. Kolejka u mnie bardzo długa. Już wszyscy w domu zwracają mi uwagę, kiedy kupuję kolejną książkę, żebym przeczytała najpierw te, co już mam. Co prawda, to prawda. Staram się, więc nie kupować już żadnych innych pozycji. Czasami to trudne. Staram się być odporna na pokusy książkowe. Kilku nawet się oparłam, ale nie jest to takie proste….

Jestem wdzięczna

Za każdy dzień. Za każdą chwilę, kiedy dociera do mnie jak wiele mam. Może nie mam wszystkiego, ale mam wszystko, co kocham. I to jest dla mnie najważniejsze. Wdzięczność, to zawsze dobra droga. Niezależnie czy wierzysz w to, czy nie.

Pracuję nad

Sobą. A właściwie nad moim zachowaniem w stosunku do osób, które ciągle narzekają. Niestety nie zawsze można zrezygnować z takiego towarzystwa. Dlatego warto pracować nad tym, aby nasza energia nie została zabrana. Masz tak czasami? Warto dbać o swoje dobre samopoczucie.

Pracuję też na kolejnym projektem dla Ciebie #LutyBezCukru. Projekt właśnie rusza. Chcesz dołączyć? Żaden problem.

luty bez cukru

Cieszę się

Kiedy spędzam czas z moją rodzina. Kiedy gramy w planszówki, albo oglądamy razem fajny film. Cieszą mnie nowe miejsca i każdy promyk słońca na niebie, którego teraz tak bardzo brakuje.

Cieszą mnie kwiaty na stole i dobre słowo oraz to, że jesteś. Że wpadasz na mojego bloga i  czytasz moje wpisy. Cieszy mnie to bardzo.

Potrzebuję

Słońca i jego promyków. Lubię wystawić twarz do słońca i czuć jego ciepło. Lubię się wtedy uśmiechnąć i poczuć szczęście. Potrzebuję wody z cytrynką i dobrych ludzi wokół siebie. Dobre emocje tworzą kolejne dobre rzeczy, tak jak szczęście. To jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli. A ja lubię dzielić się z Tobą dobrymi emocjami.

tu i teraz

Czekam

Jestem otwarta na zmiany. Staram się z każdym krokiem iść do przodu w kierunku moich małych i dużych marzeń. Małe kroczki są lepsze od stania w miejscu. Czekam na te zmiany, choć czasami trzeba mi przypomnieć, po co to robię i dlaczego chcę.

Poza tym, czekam cierpliwie na każdy promyk słońca i energię, jaką niesie ze sobą.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top