Moje Tu i Teraz #wrzesień

Moje Tu i Teraz. Wrzesień przyniósł moc wrażeń  i pozytywnych emocji.

Słucham

Chętnie słucham afirmacji. Tak dobrze jest posłuchać pozytywnych przesłań. Przystanąć, przemyśleć i zrozumieć, że jestem dla siebie najważniejsza.

 

Czytam

Afirmacje Agnieszki Maciąg. Moja córka kupiła mi je w prezencie na święta, ale że do świąt jest jeszcze trochę czasu, nie wytrzymała i dała mi je już teraz. Czasami mam wrażenie, że moje dzieci znają mnie lepiej, niż ja sama siebie.

 

afirmacje agnieszka maciąg
Zawsze rano wybieram jedną z kart afirmacji Agieszki Maciąg.

 

Jestem wdzięczna za

… moją rodzinę. Zawsze, o każdej porze dnia i nocy będę za nich wdzięczna. Rodzina to wartość, bezcenna  😉  😛  🙂

Poza tym jestem wdzięczna za fantastycznych ludzi, z którymi mogłam spotkać sie na evencie w Warszamie. Za tą energię, siłę i motywację do dalszego działania.

 

 

Pracuję nad

Każdego dnia pracuję nad sobą. Każdego dnia pracuję nad blogiem, moim fanpagem. Wcielam w życie moje pomysły. Ale najważniejsze, że każdego dnia uczę sie czegoś nowego, nowych rzeczy.

 

Cieszę się

… że każdego dnia mogę uczyć się nowych rzeczy. Cieszę się, kiedy moje pomysły nabierają nowej formy, która bardzo mi odpowiada, w której czuję sie jak ryba w wodzie.

 

Potrzebuję

… więcej czasu. Może ktoś wie jak zatrzymać czas albo dodać choćby godzinkę?  😛  😉   Czas potrzebny na wagę złota  😀  😉  Potrzebuję jeszcze słońca. Jego ciepłych promyków, jego energii i jasnych poranków oraz jasnych wieczorów. Tak, wiem muszę z tym poczekać do wiosny…

 

 

 

Czekam na

… polską złotą jesień. Na ciepłe dni, takie kiedy chętnie mogę wyjść na spacer. Czekam na wolny wieczór, kiedy będę mogła robic NIC. Tak, taki wieczór potrzebny jest każdemu. Nawet mi  🙂

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top