Moje Tu i Teraz #wrzesień

Moje Tu i Teraz. Wrzesień przyniósł moc wrażeń  i pozytywnych emocji.

Słucham

Chętnie słucham afirmacji. Tak dobrze jest posłuchać pozytywnych przesłań. Przystanąć, przemyśleć i zrozumieć, że jestem dla siebie najważniejsza.

 

Czytam

Afirmacje Agnieszki Maciąg. Moja córka kupiła mi je w prezencie na święta, ale że do świąt jest jeszcze trochę czasu, nie wytrzymała i dała mi je już teraz. Czasami mam wrażenie, że moje dzieci znają mnie lepiej, niż ja sama siebie.

 

afirmacje agnieszka maciąg
Zawsze rano wybieram jedną z kart afirmacji Agieszki Maciąg.

 

Jestem wdzięczna za

… moją rodzinę. Zawsze, o każdej porze dnia i nocy będę za nich wdzięczna. Rodzina to wartość, bezcenna  😉  😛  🙂

Poza tym jestem wdzięczna za fantastycznych ludzi, z którymi mogłam spotkać sie na evencie w Warszamie. Za tą energię, siłę i motywację do dalszego działania.

 

 

Pracuję nad

Każdego dnia pracuję nad sobą. Każdego dnia pracuję nad blogiem, moim fanpagem. Wcielam w życie moje pomysły. Ale najważniejsze, że każdego dnia uczę sie czegoś nowego, nowych rzeczy.

 

Cieszę się

… że każdego dnia mogę uczyć się nowych rzeczy. Cieszę się, kiedy moje pomysły nabierają nowej formy, która bardzo mi odpowiada, w której czuję sie jak ryba w wodzie.

 

Potrzebuję

… więcej czasu. Może ktoś wie jak zatrzymać czas albo dodać choćby godzinkę?  😛  😉   Czas potrzebny na wagę złota  😀  😉  Potrzebuję jeszcze słońca. Jego ciepłych promyków, jego energii i jasnych poranków oraz jasnych wieczorów. Tak, wiem muszę z tym poczekać do wiosny…

 

 

 

Czekam na

… polską złotą jesień. Na ciepłe dni, takie kiedy chętnie mogę wyjść na spacer. Czekam na wolny wieczór, kiedy będę mogła robic NIC. Tak, taki wieczór potrzebny jest każdemu. Nawet mi  🙂

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Discover more from Agnes May Life

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

Scroll to Top