„Nauka spadania” czy warto obejrzeć?

Zastanawiacie się może, co obejrzeć w wolny wieczór? Film, który chcę wam polecić jest idealny na wieczór bez „zobowiązań”  😉  🙂

Bardzo fajnie ujęta historia czterech obcych sobie osób, których drogi krzyżują się  pewnego wieczora. W trochę dziwnym miejscu, bo…. na dachu wieżowca, z którego każde z nich chce skończyć ze swoim życiem, skacząc z dachu. Każdy z nich ma powód swojej decyzji.  Czworo, różnych ludzi, dla których ich problemy są na tyle istotne, że chcą się zdecydować na tak drastyczny krok. Czworo różnych osób, którzy stają się ważni dla siebie na wzajem. A ich problemy, które tak istotne w krytycznym momencie ich życia, okazują się już nie takie straszne. Okazuje się, że każde z nich, może pomóc drugiemu, że nie są już sami, że mają siebie. Jakkolwiek to znaczy.

 

Nauka spadania

 

Całą historię reżser ubarwił w zabawne sceny, które dodają niesamowitego uroku temu filmowi. Powoduje to, że film ogląda się przyjemnie i chętnie do niego powracam. A cały film traktuje o poważnych sprawach, ale w zabawny sposób.

 

Poniżej link do „zwiastunu”  filmu „Nauka spadania”  Polecam  🙂

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top