Nie jestem tutaj po to, by…

negatywna energia sposoby

Nie jestem tutaj po to, by oceniać Twoje życie i mówić Ci, co powinnaś zrobić.

Nie spodziewaj się po mnie również tego, że włożę twoje buty i przejdę za Ciebie Twoją drogę.

Możesz być pewna, że nie będę Ciebie winić za Twój los i sprawy, które zostawiłaś samym sobie, ponieważ nie miałaś na nie siły.

Każdy dzień jest Twoją przygodą i to, jaką włożysz sukienkę to Twoja sprawa. Akceptuję Twoje wybory.

Nie jestem tutaj po to, aby Cię zmieniać i mówić, co jest dla Ciebie dobre, a co złe. W końcu Ty malujesz swój obraz świata.

Nie jestem także po to, żebyś czuła się gorsza, bo może zbyt rzadko się śmiejesz. Nic z tych rzeczy!

Nie mogę za Ciebie podjąć decyzji i zrobić kolejnego kroku. To twój los i Twoje życie. To Ty piszesz jego scenariusz.

Również nie w mojej gestii jest pouczać Ciebie i tworzyć złudne nadzieje, pełne nierealnych zdarzeń. A marzenia? Marzenia się spełniają, jeśli chce się je spełniać.

Tworzysz swoją legendę, tworzysz swoją historię i nie mnie jest ją udoskonalać. Może jednak będziesz chciała oddalić swoje lęki, wtedy zapalę światło i poczekamy, aby zobaczyć jak znikają w jego blasku.

Możesz stać się kwiatem lub nie

Od Ciebie zależy, czy będzie ważne, aby pielęgnować ten ogród w Twoim sercu. Wyrywać chwasty, podlewać i dbać o niego każdego dnia.

Moja magia, może nauczyć Cię zmiany traktowania siebie, zmiany sposobu patrzenia na świat. Ale to Ty decydujesz, czy ma to dla Ciebie sens.

Może nie masz jeszcze na to siły? Rozumiem.

Nie jestem tu po to, aby zakładać bezsensowne maski i gadać bez sensu o rzeczach, które nie mają znaczenia. Każde słowo, jakie usłyszysz ode mnie, może zostać z Tobą albo ulecieć z kolejną myślą- to Twoja decyzja, co z nimi zrobisz.

Miłością uzdrawiam serca, ale tylko wtedy, kiedy serce chce być uzdrowione. Może, kiedy sama poczujesz, że jesteś kochana, że kochasz i jesteś warta miłości nauczysz się siebie zupełnie od nowa.

Twoja miłość otuli Ciebie, jeśli tylko na to pozwolisz. Kiedy zaufasz i otworzysz się na światło, które mam dla Ciebie. Ale tylko wtedy, jeśli będziesz chciała je przyjąć. Akceptuję Twoje cienie, przecież one tworzą Ciebie.

Wczoraj, już było. Jutro dopiero będzie. Dziś, właśnie jest…

Cokolwiek zdecydujesz wiem, że właśnie na to jesteś dziś gotowa.

Jeżeli ten wpis jest dla Ciebie wartościowy, proszę zostaw komentarz i udostępnij go, aby mógł z niego skorzystać ktoś inny. Ktoś, kto może akurat dzisiaj potrzebuje takich słów. Dziękuję ?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top