Tu i teraz listopad

tu i teraz

Jeszcze miesiąc i kolejny rok za nami. Postanowiłam wrócić z wpisami Tu i teraz. Warto na chwilę zatrzymać się i spojrzeć na miniony czas, aby posumować to, co przyniósł kolejny miesiąc.

 

Chciałabym

Aby czas biegł trochę wolniej. Może wtedy znalazłabym czas na wszystko. Wiem, powtarzam się, ale nic na to nie poradzę. Chociaż zauważyła, że gdy mówię Mam na wszystko czas, to czas jakby trochę zwalniał. Tu i teraz jestem i mam w sobie wszystko, czego potrzebuję. A czas, może trochę na mnie poczeka w grudniu. Chociaż wszystko, co miałam zaplanowane na listopad, dałam radę zrobić.

 

 

Jestem wdzięczna

za każdą lekcję, jaką spotkałam na swojej drodze. Jeszcze jakiś czas temu zastanawiałam się, dlaczego wszystko to, czym się obecne zajmuję dotarło do mnie dopiero teraz. Znam już odpowiedź. Gdyby cała ta wiedza, jaką posiadam przyszła do mnie dużo wcześniej nie byłabym na nią gotowa. Zwyczajnie nie miałabym doświadczenia życiowego, które mam teraz. Może nawet chodziłabym z głową w chmurach i patrzyłabym na Ciebie z góry. Jestem wdzięczna za ten czas, podczas którego uczyłam się życia mniej i bardziej. Jestem wdzięczna w listopadzie za każde zwątpienie, jakie na mnie spadło.

 

Dziś mam spokojne serce i idę wciąż przed siebie

 

Jestem wdzięczna za zdrowie moje i moich bliskich. Zdrowie to rzecz bezcenna, której najczęściej nie doceniamy, ponieważ jest takie oczywiste. A tymczasem…, sama wiesz.

 

 

tu i teraz

 

Czuję się

tak niesamowicie szczęśliwa. Dlatego dodałam w nazwie mojego fanpage Jestem KOBIETĄ Szczęśliwą. Bo chcę żeby każda z nas- Kobiet, była szczęśliwa. Jeśli jeszcze do mnie nie wpadłaś, to koniecznie zajrzyj! Przecież…

 

przyszliśmy na ten świat, aby być szczęśliwymi

 

Tu i teraz uczy mnie spokoju i daje mi wolność od oceniania i brania wszystkiego do siebie. Czuję się na swoim miejscu, a to bardzo mnie cieszy.

 

 

Potrzebuję

ludzi i dobrego słowa. Dobre samopoczucie i radość, bez nich nie mogłabym normalnie funkcjonować. Od kiedy postanowiłam śmiać się głośno i z całego serca, śmiejąc się czuję jakby śmiał się ze mną cały świat.

 

Radość jest tym dla Duszy, czym krew dla organizmu

 

 

Cieszę się

z pogody, że jeszcze nie jest tak zimno i mróz nie szczypie w nos. No, może rano faktycznie jest trochę zimno, ale jak na listopad to pogoda jest całkiem znośna. Byleby deszcz nie padał, bo nie dość, że ciemno to jeszcze mokro i wilgotno. Brrr…

Cieszy mnie każda rozmowa z moimi dziećmi. Rozmowy o wszystkim i niczym. Wspólne oglądanie Netflixu i gry na Xbox one. Niestety mistrzem w tym nie jestem, ale zabawa przednia.

Uwielbiam nasze wieczory i gry planszowe przed snem.

 

Cieszą mnie chwile razem

 

 

Tęsknię

za tym, co już do mnie Idze. Bo, że idzie to czuję już w kościach.

 

 

tu i teraz

 

Czytam

Ostatnio przeglądałam mój fanpage. No cóż… Będę nieskromna. Gdybym trafiła na niego przypadkiem kiedyś w sieci, zapewne bym go polubiła. Warto czasami zobaczyć jak dobra robotę robisz. Cokolwiek to jest, to polecam Ci przysiąść jak zupełnie obca osoba i spójrz na owoc swojej pracy przez pryzmat takiej właśnie osoby.

Żeby zaoszczędzić czas bywa, że więcej słucham niż czytam. Ot, taka dogodność obecnych czasów.

 

 

Czekam na

święta oczywiście. Grudzień zawsze wprowadza mnie w taki wyjątkowy nastrój. Przypuszczam, że Ciebie również. To taki magiczny miesiąc, w którym spełniają się marzenia i można spełnić marzenia innych osób.

Choinka w tym roku będzie w kolorze fioletu albo błękitu. Co do koloru światełek, pozostaję przy kolorowych światełkach. Nie muszę iść z modą i rzucać wszystko, co sprawia mi przyjemność. Lubię żeby choinka świeciła się jak za moich dawnych czasów- kolorowo! No i Mikołaj oczywiscie. Wierzysz w Św. Mikołaja?

 

 

Słucham

Ulubionej muzyki, która wprawia mnie w optymistyczny nastrój. Bywały dni, że było mi trochę smutno, ale wiem, że przecież nie mogę mieć ciągle banana na twarzy- równowaga musi być. Wdech i wydech. Radość i smutek.

Słucham jeszcze swojego oddechu podczas medytacji i mantr. Co za magiczna siła! Słowa mają moc, to żadna tajemnica. Jeśli jeszcze nie czytałaś o moich ulubionych mantrach, wejdź i koniecznie przeczytaj.

Czekam na kolejny Festiwal Kobiet Internetu, na który w tym roku zostałam wybrana z ponad 2000 osób. Zaszczyt to dla mnie był ogromny! Słucham dzięki niemu tulu wartosciowych wykładów, wywiadów. Wzięłam udział w niesamowitych warsztatch i spotkałam wielu wspaniałych ludzi.

 

 

tu i teraz

 

Planuję

W grudniu na 100% skończę mój pierwszy kurs on-line Jestem KOBIETĄ Szczęśliwą. To będzie niesamowita podróż i przygoda dla Ciebie. Zaczynamy 1 stycznia, ale o tym jeszcze będę pisała.

Grudzień to czas planowania i podejmowania życiowych decyzji, żeby ruszyć od stycznia z impetem w nowy rok. Uwielbiam pisać scenariusz mojej przyszłości.

 

 

Jeżeli się z tym zgadzasz, proszę zostaw komentarz i udostępnij wpis, aby mógł z niego skorzystać ktoś inny. Ktoś, kto może akurat dzisiaj potrzebuje takich słów. Dziękuję ?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Discover more from Agnes May Life

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

Scroll to Top