Uwierz w jogę i ciszę

uwierz w jogę

Są różne rodzaje jogi, joga spokojna i bardziej dynamiczna. Jaką najbardziej lubię? Wszystko zależy od tego, jaki mam dziś nastrój. Jednak to, co uwielbiam niezależnie od jej rodzaju, to relaks i rozciągnięte ciało. Uwierzyłam w jogę i we wszystko to, co daje bezinteresownie. Czasami pozycje wydają się mało intensywne, ale następnego dnia czujesz, że wykonałaś kawał dobrej roboty. Kocham ten stan. W jodze lubię to, że mogę rozciągnąć swoją duszę bez początku i bez końca. Nie ma w niej miejsca na wyścig, kto lepiej, szybciej, mocniej. Tutaj liczysz się Ty i twoje ciało oraz jego możliwości. W jodze wszystko przyjdzie, musisz tylko zaufać sobie i swojemu ciału. Joga nie zabiera czasu, ale go daje i to, tylko dla Ciebie.

uwierz w jogę

Lubię rozciągnąć swoją duszę

Czy czujesz, że masz połączenie ze swoim ciałem i swoją duszą? Wierz mi, to niesamowite uczucie. Wiem, i mam świadomość swojego ciała. Kiedy wykonuję kolejne asany, czuję spokój i relaks. Oddycham i wiem, że wszystko będzie dobrze. Jestem pewna, że moje ciało podziękuje mi za to, a moja dusza łączy się ze mną w każdym moim kolejnym oddechu.

Są pozycje, które szczególnie lubię ponieważ wtedy najbardziej odczuwam każdy mięsień. To piękne, kiedy czuję swoją duszę i wiem, że jest jej dobrze. Nigdzie się nie śpieszę i mogę być tu i teraz. Mam czas dla siebie i mojego ciała. Tak właśnie witam każdy nowy dzień. Dlaczego? Ponieważ zwyczajnie, uwierzyłam w jogę, medytację i mantry.

uwierz w jogę

Dokonałam wyboru, oddycham

Każde poranne wygibasy kończę relaksacją. Oddycham głęboko i pozwalam, aby energia, którą rozbudziłam w sobie rozeszła się po całym moim ciele, od stóp po czubek głowy. Rozbudzam każde centrum energetyczne czyli czakry. Wspaniale, oddycham i czuję każdą część mojego ciała. Czuję swoje serce, a w nim tyle miłości dla każdego. W ciszy poranka, kiedy wszyscy jeszcze śpią słucham siebie. Próbowłaś tego kiedyś?

Wdycham odwagę, wydycham lęk

uwierz w jogę

Jak witam dzień?

Każdy dzień witam uśmiechem. Każdego dnia dziękuję sobie, swojemu ciału za każdą poranną praktykę jogi, za każdą ciszę. Przygoda z jogą, medytacją i wdzięcznością rozpoczęła moją podróż, która dała mi wiele siły i wiary w siebie. Pozwoliła mi bardziej poznać siebie oraz rozbudziała we mnie energię, którą mogę dzielić się z Tobą. Czy to nie piękne?

Dziś wiem, jak wiele dały mi te wszystkie poćwiczone poranki. Dziś wiem, jak wiele dobrego wniosła do mojego życia cisza, a każda mantra jaką śpiewałam ukoiła nie jeden raz moje stłumione serce. Wibracja sylab i dźwięków wydobywa to, co najlepsze.

Każdego dnia dokonujesz wielu wyborów, więc wybieraj to, co najlepsze dla Ciebie. Wybierz jogę. Przebywaj z ludźmi, przy których czujesz sie dobrze i rzeczy, które sprawiają Ci przyjemność. Uwierz w jogę i w siebie.

ujwierz w jogę

A ja, dziś przesyłam Ci dużo miłości

Uwierz…

uwierz w jogę

Jeżeli się z tym zgadzasz, proszę zostaw komentarz i udostępnij wpis, aby mógł z niego skorzystać ktoś inny. Ktoś, kto może akurat dzisiaj potrzebuje takich słów. Dziękuję ?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top