Wytrop swój strach

Zapalam świeczki, kadzidełka i puszczam ulubione mantry. Cały dzisiejszy dzień upływa mi w takiej nostalgii i harmonii. Czuję dziś bardziej, niż kiedykolwiek, jak ten czas, powiedziałabym magiczny czas, jest mi potrzebny. Takie zatrzymanie, przyjrzenie się sobie i swoim uczuciom, emocjom.

Od kilku dni, zdecydowanie czuję, z czym nie jest mi po drodze. Zdecydowanie czuję, że to nie tędy chcę iść. Więc pozwalam sobie trochę zmienić kierunek, aby mój kompas mógł doprowadzić mnie tam, gdzie jest moje miejsce.

Nie byłoby to możliwe, gdybym uciekała przed swoimi emocjami. Tylko, kiedy poznałam mój strach, mogłam stawić mu czoła. Kiedy zdałam sobie sprawę, czego konkretnie się boję, mogłam sobie poradzić z tą emocją.

Nie uciekaj przed swoim strachem

Nie uciekaj przed emocjami, jakie trzymasz w sercu. Czasami spychasz je w najodleglejsze miejsce w sercu z nadzieją, że stamtąd nie wyjdzie. Ale Twój strach upomina się o uwagę. Upomina się, abyś przyjrzała się jemu uważnie. Często starach, jest tylko naszym wyobrażeniem czegoś, co mogłoby się zdarzyć. I najczęściej, jest to tylko wyobrażenie. Niestety ta wizja, potrafi być tak silna, że zatrzymuje Ciebie w miejscu dalszych poszukiwań siebie czy przyglądaniu się swoim emocjom, marzeniom i planom.

Nie bój się poznać swój strach, ponieważ tylko stawiając mu czoła, możesz otworzyć drzwi do tego, czego pragniesz. Dlatego wytrop swój strach, który często jest większy w Twojej głowie, niż w rzeczywistości i napraw swoje życie. Czy miałaś tak, że czegoś się bałaś? A potem okazało się, że nie taki ten strach straszny?

Określ dokładnie, czego się boisz

Koniecznie przytul siebie w tym strachu i otul uczuciem miłości, ukochaj. Masz prawo czuć strach, to emocja. A emocje lubią być wyrażone, wypowiedziane.

Odpowiedz sobie na pytanie: Czy to rzeczywiście jest prawda?

Jeszcze raz zadaj sobie pytanie: Czy to rzeczywiście jest prawda?

Zwróć uwagę jakbyś się czuła bez tej myśli. Co byś zrobiła bez tej myśli? Gdzie byś była bez tej myśli?

Przytul do siebie tą wizję i połącz się ze swoimi prawdziwymi uczuciami.

Pozwól sobie na refleksję

Przypomnij sobie, w którym miejscu w Twoim życiu ten strach się zaczął. Jakie wydarzenia sprawiły, że stał się na tyle intensywny i żywy w Tobie?

Kiedy już wiesz, że Twój strach, ma tylko wielkie oczy. Zapal światło i pożegnaj go razem z sytuacją, która ten strach stworzyła w Twoim sercu.

Możesz tego dokonać, tylko łącząc się ze swoimi uczuciami. Nie uciekaj i nie odkładaj tego na później. Później? Przecież nie ma takiego dnia w kalendarzu, prawda?

A kiedy odnajdziesz swoją odwagę, swoją prawdę i zaczniesz z nią podążać w swoim życiu, wszystko zacznie się układać. Przyjdzie wszystko, czego będziesz potrzebowała, aby spełniać swoje pragnienia.

Zawsze i wszędzie masz swoją super moc, tylko o niej nie pamiętasz

Warto w życiu przestać siłować się z życiem i odpuścić. Bo wszechświat ma dla Ciebie wyjątkowy plan. Ale kiedy nie pozwalasz Wszechświatowi działać, wszystko się opóźnia. Połącz się ze swoimi uczuciami i uwalniaj to, co trzeba, aby stworzyć prostą ścieżkę do Twoich marzeń i planów.

Często nie potrafimy określić, czego chcemy, bo nie słuchamy siebie. Każdy powinien zatrzymać się od czasu do czasu i posłuchać siebie.

Więc…, wytrop swój strach i marzenia.

Podążaj, doświadczaj, uwalniaj…

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Discover more from Agnes May Life

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

Scroll to Top