Wdzięczność, to zawsze dobra droga

Wdzięczność pomaga otworzyć się na radość, miłość oraz szczęście. Pomaga otworzyć się na siebie i swoje życie. Jednak tyko Ty, decydujesz czy otworzysz się na wdzięczność. Warto pamiętać, że na czym skupiasz swoją uwagę, tego przyciągasz więcej do swojego życia. Jeśli Twoja uwaga wędruje do energii braku, nie dostrzegasz tego wszystkiego, co masz dookoła. Tej całej obfitości, która już jest w Twoim życiu. Ludzie, zdrowie, pieniądze, piękne chwile.

O tym, jak zacząć wdzięczność, pisałam już wcześniej. Teraz chciałabym Ci pokazać co daje praktykowanie wdzieczności i czego potrzebujesz, aby praktykować wdzięczność. Piękny Journal Wdzięczności do praktyki wdzięczności znajdziesz w moim sklepie.

Co daje praktyka wdzięczności

Musisz pamiętać, że jeśli coś ma przynieść trwałe efekty, musi być kontynuowane konsekwentnie. Nie da się przestać jeść pączka w czwartek i mieć nadzieję, że się schudnie. Podobnie jest z wdzięcznością, trzeba praktykować ją codziennie, aby przyniosła oczekiwane efekty.  Może na początek będzie wydawało Ci się, że ciężko jest wymyśleć, za co możesz być wdzięczna. Wierz mi, że z każdym kolejnym dniem Twojej wdzięczności, będzie Ci łatwiej i przyjemniej wypisywać kolejne powody do szczęścia.

Kiedy Twoje serce jest pełne wdzięczności, kochasz siebie i cały świat. Masz wrażenie, że cały świat jest pełen możliwości, dobra i piękna. Kiedy pozwalasz, aby energia wdzięczności otuliła Twoje serce, masz w sobie więcej radości, uśmiechu. Masz w swoich oczach piękno i dobro Wszechświata, miłość. Wdzięczność jest również drogą do pokochania siebie.

Wdzięczność działa jak prawo przyciągania. Bo nie zapominaj, że podobne przyciąga podobne. Więc, im więcej powodów do wdzięczności, tym więcej wdzięczności w Twoim życiu się pojawi.

Stań się swoja magią

Co jest potrzebne do praktykowania wdzięczności

Praktyka wdzięczności, może stać się Twoim cudownym nawykiem. Nawykiem, do którego będziesz zawsze z chęcią wracała. Zrób z tego czasu chwilę magii i dobrej mocy. Stwórz magiczną przestrzeń tworzenia swojej magii w życiu. Zrób z tego nawyku chwilę szczęścia, która każdego dnia będzie wypełniała Twoją duszę. Nie czekaj na szczęście, szczęście jest w Tobie. Ja teraz piszę i uśmiecham się do Ciebie. Obok pali się świeczka Serdeczność z intencją Ufam Swojemu Sercu i czuję tą magię. Czuję ten wyjątkowy czas.

Co będzie Ci potrzebne do praktyki wdzięczności:

  1. Wygodny fotel lub kanapa
  2. Przyjemna i relaksująca muzyka, aby spokojne dźwięki przytuliły Ciebie po całym dniu
  3. Ciepła herbata lub kakao
  4. Ciepły kocyk do otulenia
  5. Zeszyt, w którym będziesz pisała swoje wdzięczności. Możesz też skorzystać z Journala Wdzięczności
  6. Ulubiony magiczny długopis albo całkiem zwykły
  7. Twoja ulubiona świeca, aby nadała magiczny nastrój. Możesz wykorzystać świecę Serdeczność
  8. Ulubione kadzidełka albo Palo Santo. Jeśli lubisz, aby piękny zapach wypełnił Twoją przestrzeń. Możesz wykorzystać kadzidełka na spokój.

Niech nawyk wdzięczności, stanie się Twoim rytuałem, do którego będziesz chętnie wracała, który zmieni Twoje życie. Niech to będzie czas dla siebie, podczas którego wiele razy pojawi się uśmiech na twojej buzi.

Po co ta wdzięczność

Wierz mi, wdzięczność zawsze przynosi korzyści. Kiedy zrozumiesz całą magię wdzięczności, będziesz mogła zrozumieć przeszłość, a na pewno będziesz potrafiła inaczej na nią spojrzeć. Wiele spraw się wyprostuje. Być może nawet odpuścisz to, co już dawno powinnaś puścić. Być może zrozumiesz, że trzymając złość w sobie, najbardziej krzywdzisz siebie.

Wdzięczność jest jak magia, tworzy piękno

W kursie 3 Tygodnie na Wdzięczność, będziesz mogła poznać tajniki całej magii wdzięczności. Już nic nie będzie takie samo. Więc jeżeli pragniesz coś zmienić, jedyne, co możesz zrobić dla siebie, to otworzyć się na wdzięczność. A sama przekonasz się, jak wiele może się zmienić.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Discover more from Agnes May Life

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

Scroll to Top