Jak stworzyć nową wspierającą przestrzeń w życiu?

Jak stworzyć swoją nowa wspierającą przestrzeń? Jak zacząć tworzyć swoją nową i wspierającą codzienność? Pamiętaj, że masz wpływ na wiele spraw w swoim życiu. Jeśli o tym pamiętasz, jesteś już o jeden krok do przodu od ludzi, którzy ciągle zrzucają winna wszystko i wszystkich, zamiast przyjrzeć się sobie. Zamiast spojrzeć troszkę krytycznym okiem na siebie, aby chcieć dostrzec to, co tak mocno spychasz głęboko w głąb serca.

Podam Ci teraz nawyki, które możesz zacząć zmieniać już od teraz, od tej chwili. Od Ciebie zależy, od czego zaczniesz i czy ogóle coś zrobisz. Pamiętaj, że nie robiąc nic również dokonujesz wyboru. Tylko nie narzekaj wtedy, że znowu wszystko jest takie samo i nic się nie zmienia. No, bo jak coś ma się zmienić, kiedy robisz wciąż to samo i oczekujesz innych rezultatów?

Żeby coś się zmieniło, musisz zacząć robić rzeczy,

których dotąd nie robiłaś.

Musisz wyruszyć w drogę do siebie. Proste? Może tak teraz Ci się nie wydaje, ale podejdź do tego spokojnie i zaufaniem do siebie. Lepiej zacząć od jednej rzeczy, aby później przejść do kolejnej. Nie wybieraj kilku rzeczy od razu, bo wtedy jest ryzyko, że skończysz zanim jeszcze dobrze zaczniesz. Po prostu nie bierz na siebie zbyt wiele za jednym razem. Lepiej jest robić małe kroki i iść do przodu, niż zniechęcić się jedym wielkim krokiem.

 1. Staraj się unikać towarzystwa ludzi, którzy wciąż narzekają, obgadują innych, krytykują, oceniają i wciągają Ciebie pod ciemną chmurę
 2. Uwierz w siebie… Wiem, rozumiem, ze może to być wyzwanie. Zwłaszcza, jeśli do tej pory tego nie robiłaś. Wiesz, co? Koniecznie musisz przyjść na moje medytacje, bardzo możliwe, że właśnie tam odnajdziesz swoją drogę do siebie. Bo cóż… najważniejszy jest pierwszy krok, najważniejsze jest Twoje CHCĘ. Dlatego, koniecznie wpadnij!
 3. Czasami warto spojrzeć na niektóre sprawy z innej strony. Zamiast udowadniać sobie, że znów nic nie wyszło, spójrz na drogę, jaką przeszłaś do tej pory. I nawet, jeśli to był mały krok w swoją stronę, dla Ciebie mógł to być całkiem spory krok siedmiomilowy, prawda?
 4. Kiedy tracisz juz nadzieję, twierdząc, że tyle już zrobiłaś, a tu wciąż brak efektów, nie poddawaj się. Kiedy słyszysz słowa innych ludzi: Po co ci to? Ale to głupie? Ona zwariowała?, Nie poddawaj się i nie pozwól odebrać sobie to wszystko, co osiągnęłaś do tej pory. Ludzie, którzy tkwią w swoim smutnym śnie często nie rozumieją, po co ta cała droga do siebie. Po co chcesz czegoś więcej. Nie rozumieją, co tak naprawdę znaczy określenie dla siebie…. Nie poddawaj się i nie pozwól pokonać siebie ich słowami.
 5. Wszystko, co widzisz w innych jest w Tobie. Jesteśmy jak lustro…
 6. Doceniaj kochanych ludzi, jakich masz wkoło siebie. Rodzina, przyjaciele, partner, bratnie dusze… To są skarby na ziemi.
 7. Sięgaj po swoje marzenia i pozwól sobie na to, aby do Ciebie przyszły. Dlatego zdecyduj, czego pragniesz, potrzebujesz w swoim życiu i ruszaj w swoją własną podróż. Wszechświat Ci sprzyja!
 8. Jeśli uważasz, że nic nie możesz zrobić, przestań się martwić. Jeśli możesz coś zrobić, zrób to i przestań się martwić. Martwienie się nie przynosi rozwiązań, ale zabiera dzisiejszy spokój.
 9. Zawsze doceniaj siebie za każdy krok do przodu, nawet ten najmniejszy. Pomyśl, w jakim miejscu byłaś rok temu, miesiąc temu, a dziś….? Dziś to już inna bajka. Dziś to już inna Ty. Może zaczęłaś się więcej uśmiechać, a może zaczęłaś medytować i odkryłaś w swoim sercu więcej spokoju? Ile zrobiłaś, ile dałaś od siebie do tej pory, aby osiągnąć to, co masz? Zawsze doceniaj siebie. Zawsze!
 10. Pokochaj siebie… Jeśli jeszcze tego nie próbowałaś, zacznij od dziś.

Połóż dłonie na sercu i poczuj jak bije dla Ciebie.

Jestem sobą, miłością, mądrością…

powody do szczęścia

 1. Podróż do życia w zgodzie ze sobą czasami niesie trudne momenty, ale właśnie wtedy nie poddawaj się. Mogą to być chwile, które przypomną Ci to, co chciałaś zapomnieć. Wyciągną niewygodne sprawy, ale właśnie wtedy nie poddawaj się i nie przestawaj iść dalej. Niech to będzie dla Ciebie sygnał, że właśnie dokonują się w Twoim sercu ważne procesy. Jeżeli raz coś zostanie uwolnione, zrobi miejsce na nowe i piękne w Twoim sercu. Nie przestawaj, nie poddawaj się.
 2. Nie kłam, nie osądzaj i nie zdradzaj, nawet siebie.
 3. Otwórz ramiona na transformację… Ukochaj siebie i pozwól odejść temu, co powinno odejść. Czasami trzeba narodzić się na nowo i poznać siebie z zupełnie innej strony. Pozostaw jednak swoje wartości niech są wciąż częścią Ciebie.
 4. Niech w Twoim życiu ważniejsza będzie jakość, a nie ilość. Jakość miłości, przyjaźni, jedzenia, wartości, dobrych dni…
 5. Szukaj odpowiedzi w ciszy… Widzisz, znowu zapraszam Cie na moje medytacje. Posłuchaj swojego serca, posłuchaj ciszy. Odnajdź w niej to, czego szukasz. Odpowiedź przyjdzie, jeśli będziesz cierpliwa…
 6. Przestań czekać. Nie ma takiego dnia jak później, kiedyś, zaraz, może.
 7. Podążaj za swoimi pragnieniami i spełniaj pragnienia swojej duszy. Podążaj za tym, co sprawia Ci radość, przyjemność, będziesz wtedy szczęśliwa.
 8. Bądź wyrozumiała dla siebie, wtedy będziesz bardziej wyrozumiała dla innych.
 9. Wizualizuj swoje pragnienia, poczuj je jakby już były w twoim życiu. Nadaj sprawczość Twoim pragnieniom.
 10. Kiedy coś się nie udaje, nie trać nadziei. Potraktuj życiowe potknięcia jak lekcję, jak coś, czego jeszcze musisz się nauczyć, przerobić, dojść do nowych rzeczy. Nic nie dzieje się bez przyczyny.
 11. Jesteś wyjątkowa i nic oraz nikt nie może Ciebie zastąpić…
 12. Ćwiczenie czyni mistrza, więc stań się nim dla siebie

Wszystko, czego pragniesz w życiu, jest zazwyczaj po drugiej stronie strachu. Otwórz więc drzwi i pozwól sobie przez nie przejść, ufając temu, co tam, za nimi na ciebie czeka…

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top