Z czego zrezygnować dzisiaj dla swojego szczęścia?

zrezygnować dziś

Ile razy patrząc na osobę, która odniosła sukces, osiągnęła więcej niż Ty, uśmiecha się codziennie, myślisz zrezygnowana albo nawet może z zazdrością, że ona to ma zdecydowanie więcej szczęścia od Ciebie… Jej to się udało. Nic bardziej mylnego. Pomyśl, że ta właśnie osoba dokonałapewnego dnia wyboru, podjęła decyzję, postanowiła, że pójdzie tą, a nie inną drogą. Drogą, która zaprowadzi ją właśnie w to miejsce. Pomyślałaś kiedyś, z czego Ty możesz, z czego chiałabyś zrezygnować dziś, aby żyć życiem, jakie chciałabyś mieć?

co za dzień

Każda Twoja decyzja

A Ty? Każda decyzja, jaką podjęłaś w przeszłości, wykreowałaś dla siebie taka teraźniejszość, w której teraz jesteś.  Ty, zadecydowałaś dokonują jakiś wyborów, które stworzyły jakieś rezultaty. Wszystko, w co wierzysz, że możesz zrobić jest prawdą. Tak, to wszystko jest Twoją prawdą, ale niekoniecznie moją. Wiem, że bywają takie sytuacje, które wymagają czasu abyś dojrzała. Żeby przetrawić to, co bolało. Wiem. Ale gdy tylko poczujesz, że właśnie nadszedł ten moment, nie czekaj i odważnie podejmuj decyzję, które mogą zmienić Twoje życie.

Czas nie czeka, czas płynie. Ostatnio miała okazję się przekonać, że człowiek zbyt długo czeka chowając urazy, a potem…? Potem jest zbyt mało czasu na życie i radość.

Nie czekaj! Świat nie będzie czekał aż Ty będziesz miała wszystko, aby zdecydować i żyć

negatywna energia sposoby, zrezygnować dziś

Wszystko minęło

Może wydawać Ci się, że nic dobrego już na Ciebie nie czeka. Pomyśl, czy właśnie tego chcesz od życia? Myśl, mów o tym, czego chcesz. Twórz swoją przyszłość w codzienności każdego poranka i całego dnia. Bądź szczęśliwa. Każda kobieta ma w sobie moc, tylko musi w to uwierzyć, że może zmienić wszystko, jeśli tylko chce. Jeśli tylko chce, rozumiesz?

Z czego możesz zrezygnować?

Dlatego zastanów się, z czego możesz zrezygnować już dziś, aby zacząć tworzyć swój świat jaki chcesz? Wszystko jest w twoich rękach i myślach. Szanuj swoje każde słowo i mów o sobie dobrze. W ten właśnie sposób wysyłasz wiadomość dla innych ludzi, że wiesz czego chcesz, że należy Cię szanować i należy brać pod uwagę Twoje zdanie.

Oto moje przykłada dla Ciebie, z czego moim zdaniem możesz zrezygnować już dziś, aby zasiać ziarenka szczęścia na przyszłość. Bo każdy zasługuje na szczęście bez wyjątku.

życiowe potknięcia, zrezygnować dziś

Zawsze masz wybór i od Ciebe zależy, jak będzie wyglądał Twój świat. Nic nie dzieje się bez przyczyny, a przyczyną często jest to, że oczekujesz wszystkiego najgorszego albo masz negatywne przekonania, kóre skutecznie przyciągają do Ciebie wszystko to, co siedzi ukryte w twoim sercu.

Wiesz, z czego Ty możesz zrezygnować już dziś dla siebie?

Jeżeli się z tym zgadzasz, proszę zostaw komentarz i udostępnij wpis, aby mógł z niego skorzystać ktoś inny. Ktoś, kto może akurat dzisiaj potrzebuje takich słów. Dziękuję ?

2 thoughts on “Z czego zrezygnować dzisiaj dla swojego szczęścia?”

  1. Super Mądre ! Pouczające ! Filozoficzne ! Warto Żyć w Tu i Teraz ! Ale warto również Medytować ! Zatrzymać się ! Pomyśleć ! Zdystansować ! Do Siebie, Świata, Ludzi ! Zjawisk wokół nas ! Polityki ! WYZEROWAĆ !

    1. Agnes May LIfe

      Hej Ula, masz rację wyzerować się od polityki, telewizji i zdystansować do świata. Pozdrawiam ciepło 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top