Moja vision board na 2020 rok

Coś czuję, że ten rok będzie niesamowity! Tak jakoś czuję to w kościach. Poprzedni rok dodał mi ogromnej mocy i totalnej wiary w siebie. Choć były chwile zwątpienia, ponieważ nie do końca dbałam o równowagę. Wdech, musi być równy wydechowi. To ile pracujesz, powinno być zbliżone do tego ile odpoczywasz itp. Nie do końca o to dbałam. Doby nie rozciągnę a tyle było jeszcze przede mną. Moja vision board 2019była nieco inna.

Ten rok już czuję, że będzie spokojniejszy. Czas poszukiwań wydaje mi się mam za sobą. Teraz, przyszedł czas spełniania marzeń, tworzenia cudów i szczęścia, którym chętnie się z Tobą podzielę.

vision board 2020

Moja vision board

Od razu widać na niej spokój i takie slow. I takiego właśnie roku sobie życzę. Moim hasłem na ten rok jest:

Przestań czekać na cuda- zacznij je tworzyć

Od dawna tworzę szczęście i się nim dzielę tutaj, na fb, na Instagramie. Teraz przyszedł czas na cuda! Cieszę się, że droga, jaką przeszłam, że wszystko, czego się nauczyłam- i będę uczyła się dalej!- daje mi takie piękne możliwości, aby spełnić moje marzenia. Marzenia o tym, aby każda kobieta była szczęśliwa, spełniona i tworzyła swoje małe – wielkie szczęście. Wszystko zaczyna się od Ciebie! Czy tego chcesz, czy nie.

Wegetarianizm

Oczywiście, poprzednim roku nie nauczyłam się gotować zdrowiej niż do tej pory- przeszłam jednak na wegetarianizm. W tym roku, postanowiłam zacząć gotować zupełnie inaczej i wegetariańsko. Będę miała mały problem z moim nastolatkiem w domu, bo akurat on potrzebuje teraz dużo mięsa. Ale, dam radę!

Czytanie

W tym roku nie kupię już- OMG! Czy na pewno dam radę!?- ani jednej książki. W zamian za to, będę czytała książki, które kupiłam w minionym roku. W końcu.

Ludzie

Zdecydowanie stawiam na Ciebie. Na moich warsztatach chcę abyś czuła się właśnie tak WYJĄTKOWO! Niech się dzieje magia i mnóstwo radości. A potem niech się dzieje magia w Twoim życiu… Pięknie, aż się uśmiecham, dlatego właśnie robię to, co robię.

Sen

O, tak! Dużo było pracy w 2019 roku, teraz chcę zadbać o siebie pod tym kątem. Przecież sen to najlepszy kosmetyk. Mniej siedzenia przed laptopem, więcej snów i snucia marzeń. A, co! I koniecznie uśmiech z rana, w ciągu dnia od czasu do czasu i przed snem.

Nowe miejsca

Natura i nowe miejsca, gdzie będę czuła wszystko to, co tworzę w moim życiu- harmonię. Cisza i spokój, zieleń i piasek… To idealne miejsce na medytację i czas dla siebie. Rany! Już chcę tam być! Na samą myśl robi mi się przyjemnie i ciepło.

Piórko

Piórko, to symbol Aniołów i właśnie z nimi jest mi bardzo po drodze. Nie wiem, czy czytałaś moje przekazy Aniołów na IG albo FB? Lubię z nimi współpracować. A wiesz ile mogą dać wsparcia i podpowiedzieć Ci albo wskazać rozwiązanie? Pogadaj ze swoim Aniołem Stróżem, na pewno Cię usłyszy i zapewniam Cię, że czeka na Ciebie. Bo, on chętnie Ci pomoże, ale musisz poprosić, sam nie może nic zrobić. Wiec nie bój się i pogadaj z nim.

Medytacja

Mam wielkie plany. Certyfikowany kurs nauczyciela jogi! OMG! Ten rok będzie cudowny. Nie mogę się go już doczekać.

Serce

Podróże do serca małe i duże. Spełnianie marzeń. Moja vision board na 2020 rok, jest dla mnie wyjątkowa! W swoim sercu masz mnóstwo miłość. Jeśli wydaje Ci się, ze wcale nie, poszukaj. Usiądź w ciszy i poczekaj, a poczujesz…

To jest też mudra, która symbolizuje wiedzę i mądrość. I taki właśnie widzę ten nowy rok dla mnie.

Czuję, że ten rok będzie pełen zmian na lepsze. Vision board jest dla mnie zwieńczeniem tego wszystkiego, co zaczęłam w poprzednim roku. Niech się więc dzieje magia!

Wszystko mam w sobie, tak samo jak Ty. Pamiętaj, że zawsze zaczynasz od pierwszego kroku z tym, co masz. Resztę znajdziesz po drodze, bo wszystko na pewno na Ciebie czeka. Może wiec pomyśl, co dobrego czeka na Ciebie. Nie czekaj ze swoim szczęściem.

Jesteś prawdą

Sat Nam

Jeżeli się z tym zgadzasz, proszę zostaw komentarz i udostępnij wpis, aby mógł z niego skorzystać ktoś inny. Ktoś, kto może akurat dzisiaj potrzebuje takich słów. Dziękuję ?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top