Jak poprawić swoje samopoczucie?

Cóż… jest kilka metod, aby poprawić swoje samopoczucie i każda z tych metod może być najlepsza. To przecież od Ciebie zależy, co lubisz i z czym Ci jest po drodze. Może to będą lody, dobry film albo spotkanie z przyjaciółką. Ja jednak chciałabym zachęcić Cię do…uziemienia. Tak kochana! Dlaczego do uziemienia? Ponieważ kiedy połączysz się z energią Ziemi, poczujesz swoją moc, swój fundament i energię stabilności w czakrze podstawy. A to przebudzenie podniesie Twoją wibrację wyżej do kolejnej czakry, czakry sakralnej, aby czuć i odbierać przyjemność z życia. Kiedy czujesz przyjemność, masz wrażenie, że możesz wszystko, możesz działać. Tak właśnie pobudzisz czakrę splotu słonecznego odpowiedzialna za energię działania i pewności siebie.

Połącz się z energią Ziemi

Zdecydowanie polecam ciche miejsce w parku, na plaży albo w ogrodzie. Zobaczysz jak szybko poczujesz swoje połączenie z Ziemią, a Twoje samopoczucie poszybuje wgórę.

Uziemienie możesz zrobić na kilka sposobów:

Ściągnij buty

Ściągnij buty i zacznij chodzić po zielonej trawie albo piasku, jeśli jesteś na plaży. Stawiaj stopy delikatnie i wyobrażaj sobie jak łączysz się energią z Ziemią. Każdy krok jest połączeniem. Każdy krok to Twoja moc, która wraca do Ciebie razem z energią Ziemi. Poczuj tą siłę i wrażenia w sobie. Otwórz się na przyjęcie pozytywnej dawki energii, nie zatrzymuj jej. Możesz zamknąć oczy i odbierać zmysłami dotyk stóp przez trawę, piasek, wodę… Jeżeli nie chcesz chodzić, możesz po prostu usiąść ze stopami odłożonymi na piasku czy trawie. Ważne jest, aby odbierać bodźce i cieszyć się jak dziecko. Bo niby dlaczego nie? Kto Ci zabroni?

Usiądź na trawie

Usiądź na trawie czy piasku, zamknij oczy i skieruj twarz do słońca. Poczuj jego ciepłe promyki na swojej twarzy i pozwól, aby przenikały przez twoją skórę głębiej. Poczuj wiatr i przyjmuj jego każdy powiew. Słuchaj, odczuwaj i ciesz się tym odkryciem. Oddychaj głęboko i czerp tą energię całą sobą. Uśmiechnij się na myśl o tym magicznym połączeniu z Ziemią, ze Wszechświatem. Pozwól sobie na ta podróż i nie zatrzymuj się. Niech energia krąży w zdrowym obiegu energetycznym w twoim ciele. Niech Twoje dobre samopoczucie nabiera pozytywnej energii. Cudownie…

Przytul drzewo

Obejmij je i przytul się do niego. Poczuj jak Twoje stopy łączą się z Ziemią oraz jak łączysz się z energią drzewa. Możesz też usiąść pod drzewem, opierając o nie swoje plecy. Ważne jest, aby zachować kontakt. Możesz przekazać mu swoje troski i radości, a być może odpowie Ci tym samym – opowie swoją historię. Drzewo poprzez swoje korzennie połączy Cię z samym sercem Matki Ziemi. Słuchaj i odczuwaj, doznawaj i akceptuj, warto.

Stopy są łącznikiem między ciałem, a Ziemią, podobnie jak korzenie drzewa. Twoja energia poprzez stopy/ korzenie przenika w głąb Ziemi, zostaje oczyszczona i wraca do Ciebie z pozytywną wibracją. Jeszcze tylko głęboki wdech i wydech. Jeden, drugi, trzeci… Jak dobrze i przyjemnie. Jestem. Czuję. Chcę i działam. Poświęć sobie kilkanaście minut, aby poczuć jak wibracje twoich trzech czakr uwalniają pozytywną energię do Twojego serca. Pozwól, aby Twoje samopoczucie wibrowało razem z wibracją Ziemi.

Jeżeli ten wpis jest dla Ciebie wartościowy, proszę zostaw komentarz i udostępnij go, aby mógł z niego skorzystać ktoś inny. Ktoś, kto może akurat dzisiaj potrzebuje takich słów. Dziękuję ?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top