Mam dwie wiadomości dobrą i złą. Od której zacząć?

wiadomość dobra i zła

Ciekawa jesteś, jaką mam wiadomość dla Ciebie? Jak napisałam jedna z wiadomości jest dobra, a druga już nie koniecznie. Jednak każda z nich myślę, będzie miała dla Ciebie znaczenie. Dlatego proszę Cię abyś po przeczytaniu tego wpisu przez chwilę poddała się refleksji. Tylko tyle i aż tyle… Mam dwie wiadomości dobrą i złą dla Ciebie, najpierw zła.

Nic nie trwa wiecznie

Czas, mija i nie pyta Cię o zdanie jak wolałabyś go wykorzystać. Nigdy już nie będziesz młodsza, niż w tej właśnie chwili. Ale to Ty moja kochana Kobieto, masz klucz do tego, aby spędzić ten czas tak, jak lubisz, jak chcesz. Więc nie marnuj czasu na głupoty, które wprowadzają zamęt w Twoim sercu.

Możesz wszystko i możesz być, jaka chcesz. Mało tego, jeśli tylko chcesz możesz być szczęśliwa. Jak to zrobić? Łatwo powiedzieć– zapytasz. Pytaj. Kto pyta nie błądzi.

wiadomosć dobra i zła

Będziesz tworzyła swoje szczęście, dopóki będziesz chciała być szczęśliwa

Dlatego rób to, co kochasz najbardziej i ciesz się swoim czasem. Wykorzystaj go na maksa, wyduś jak cytrynę i nie krzyw się. Kochaj siebie i mów sobie czule, doceniaj i uwierz w siebie. Niech uśmiech często rozpromienia Twoją twarz. I nawet, kiedy już noc za oknem spójrz na księżyc i złote gwiazdy na niebie. Ciesz się widokiem…

Spoglądaj w lustro i bądź swoim lustrem. Miej spokojny sen i spokojną duszę o przyszłość. Tańcz przy swojej ulubionej muzyce i czytaj ulubione książki. Bądź w miejscach, które zawsze chciałaś zobaczyć. Korzystaj z życia, z czasu, ze wszystkich swoich możliwości, bo są ogromne. Młodsza niż dziś już nie będziesz

Szanuj więc swój czas i innych

wiadomosć dobra i zła

Wiadomość dobra i zła, teraz ta dobra.

Nic nie trwa wiecznie

Każda burza mija i wschodzi po niej słońce, więc każdy zły czas minie. Życie nieustannie się zmienia, jak przypływy i odpływy.

Są różne odcienie szarości od czerni do białości

Bądź dziś silna, odważna i miła. Z każdego ziarna, jakie dziś zasiejesz, plony zbierzesz w przyszłości. Dlatego dbaj o swoje życie i swoje serce. Wyjdź ze skorupy i cienia na słońce. Pozwól, aby ciepły powiew wiatru i ciepły promyk słońca przytulił Cię do siebie. Naucz się współczucia i rób każdego dnia krok do przodu. Odpocznij, kiedy się zmęczysz i ruszaj dalej w swoją podróż.

Uwierz, że świat Ci sprzyja

Może dziś wydaje Ci się, że świat nie jesteś przychylny Tobie. Może wydajesz się samotna w swoim świecie albo zbyt przytłoczona oczekiwaniami innych ludzi. Kiedy z twoich oczu płyną słone łzy i wszystko wydaje się takie trudne… Współczuj sobie. Zaakceptuj. Odpuść… To przecież nic złego.

Wiesz, co stało się z gąsienicą, kiedy myślała, że skończył się świat?

Stała się motylem…

wiadomość dobra i zła

Ale przede wszystkim, DAJ SOBIE CZAS. Nie popędzaj siebie, czasu, ludzi. Daj sobie czas, tyle ile potrzebujesz, aby przetrawić każdą emocję. Bądź swoją drogą i opróżniaj bagaż swoich doświadczeń regularnie. Nie kolekcjonuj negatywnych uczuć, przecież one tylko ranią twoją duszę i sprawiają, że wszystko przeżywasz kolejny raz.

Nigdy nie jesteś sama. Masz wokół swoje anioły, które możesz poprosić o pomoc

Mam dwie wiadomości, dobrą i złą. NIC NIE TRWA WIECZNIE.

wiadomość dobra i zła

Jeżeli ten wpis jest dla Ciebie wartościowy, proszę zostaw komentarz i udostępnij go, aby mógł z niego skorzystać ktoś inny. Ktoś, kto może akurat dzisiaj potrzebuje takich słów. Dziękuję ?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top