10 mantr, które mogą Ci pomóc w życiu

10 mnatr

Życie zmienia się każdego dnia. Dzień po dniu tworząc Twoją przyszłość. W tej podróży ważne jest jaki kupisz bilet oraz to, co będzie Ci towarzyszyć przez całą drogę- 10 mantr w tej podróży. Czy będzie to podróż do przeszłości, czy raczej do tego, co przed Tobą. Każda Twoja podróż zaczyna się dziś, w tu i teraz.

Bo właśnie dziś zaczynasz tworzyć swoją przyszłość.

Przypominanie i przeżywanie wciąż tego, co było najczęściej nie wnosi niczego dobrego w Twojej podróży. To, co było zostaw za sobą. Dokładnie tam, gdzie tego miejsce.

Ciesz się podróżą do tego co będzie, nie koncentrując się na samym celu.

Mantry to sylaby, wibracje, dźwięki, które mogą pomóc Ci w tej podróży. Mogą dać Ci ochronę, mogą Cię wspierać, kreować zmiany oraz otoczyć Cię spokojem. Przeczytaj 10 poniższych mantr i zastanów się, czy są skierowane do Ciebie?

10 mantr, które mogą pomóc Ci zmienić życie:

1. Codziennie uczę się nowych rzeczy, które krok po kroku przybliżają mnie do mojego celu.

2. Jestem silna, bo pozwalam sobie na chwile słabości. Potrafię współczuć sobie i nie obwiniam siebie za gorszy dzień.

3. Decyduję o tym, jaka chcę być i nie pozwalam negatywnymi emocjom decydować o mojej przyszłości.

4. Moja rzeczywistość jest moją rzeczywistością i dziś wiem, że nie warto tracić energię na zamartwianie się opinią ludzi.

5. Wiem, że to co mnie denerwuje w innych ludziach, jest we mnie. Dzięki temu nie skupiam się na innych, tylko na sobie. Każdy z nas podróżuje na swój własny sposób. Każdy z nas ma swoją lekcję do przepracowania.

6. Dbam o siebie i swoje dobre samopoczucie każdego dnia. Dzięki temu częściej się uśmiecham.

7. Jestem gotowa i otwarta na wszelkie dary i obfitości Wszechświata. Wiem, że zasługuję na wszystko, co dla mnie najlepsze.

8. Jestem cierpliwa i ufam sobie. Moja podróż jest drogą, którą chcę pokonać i cieszyć się każdym przebytym krokiem. Kiedy się zmęczę, odpocznę i ruszę dalej z wiarą we własne siły.

9. Tworzę swoją historię. Ze wszystkim, co było i ze wszystkim, co będzie. Z każdym kolejnym korkiem jestem już w innym miejscu. Bogatsza o każde doświadczenie i każdy kamień, o który się potknę.

10. Doceniam czas tu i teraz. Jestem bezpieczna. Oddycham. Otacza mnie spokój. Czuję. Kocham siebie.

Życie zmienia się każdego dnia. Słowa mają znaczenie więc uważaj na to, co powtarzasz do siebie.

Nie mogę

Nie wiem

Nie potrafię

wyrzuć ze swojego słownika. Stajesz się tym, w co wierzysz. Więc zadbaj o swoje słowa, myśli bo możesz stać się taka, jak one. Pielęgnuj swoje mantry aby wspierały Ciebie każdego dnia. Stosuj 10 mantr każdego dnia dla siebie.

Jesteś przecież drogą Wspaniałą. Bądź.

Jeżeli ten wpis jest dla Ciebie wartościowy, proszę zostaw komentarz i udostępnij go, aby mógł z niego skorzystać ktoś inny. Ktoś, kto może akurat dzisiaj potrzebuje takich słów. Dziękuję 🙂

2 thoughts on “10 mantr, które mogą Ci pomóc w życiu”

  1. Agnieszka Zagor

   Niech Cię wspierają, kiedy tylko będziesz tego potrzebowała.
   Pozdrawiam ciepło ❤️
   Agnieszka

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top