Zobacz, co możesz zyskać, robiąc tak niewiele

kubek optymizmu

Wierzę w intuicję oraz w to, że nic nie dzieje się przez przypadek. Wierzę w to, że skoro tu jesteś, to czegoś szukasz, czegoś potrzebujesz. Wiem, że wszystko czego potrzebuję przyjdzie do mnie i do ciebie też w odpowiednim czasie. Wierzę w znaki. Dokładnie, w znaki! Cieszę się, kiedy do mnie przychodzą. Wierzę w kubek optymizmu.

Takim jednym znakiem był właśnie #KubekPełenOptymizmu

Innym znakiem był cytat:

” Tworzę szczęście i dzielę się nim”

Są ze mną od dawna i za każdym razem tak samo mnie cieszą. Dlaczego⁉ -może zapytasz. Odpowiem ci.

Ponieważ zgodziłam się na zmianę, na podróż do siebie samej. Wiedziałam , co chcę zostawić za sobą, czego się pozbyć we mnie, co mnie dławi. Brakowało mi tlenu by żyć. Wiedziałam jednak, w którą stronę chcę iść i poszłam… Wiesz, jaka to była cudna podróż? Ty też możesz wyruszyć w tą podróż.

Patrząc wstecz, widzę siebie zahukaną, może nawet samotną i wykończoną codziennością. Dziś cieszę się z każdego dnia.  Dziś mam siebie i idę ścieżką w zgodzie ze sobą. Pięknie jest . Piszę ten post i normalnie uśmiecham się do ciebie. Tak ogromnie cieszy się moje serce, że dziś jestem w miejscu, w którym jestem. Kocham siebie.

To miał być krótki wpis. O tym, że co miesiąc będę robiła dla siebie #KubekOptymizmu. czyli to, co zamierzam zrobić, aby każdy miesiąc był dla mnie przyjemny i radosny.

kubek optymizmu

Przyłączysz się⁉

Wystarczy, że robiąc listę rzeczy na dany miesiąc użyjesz w opisie posta na facebook #KubekOptymizmu oraz AgnesMayLife. Możesz też pochwalić swoją listą Kubek optymizmu w komentarzu. Będzie mi niezmiernie miło

Od ciebie zależy, czy zrobisz krok do przodu, czy zostaniesz w miejscu, w którym jesteś. Ja zrobiłam krok i niczego dziś nie żałuję. Cieszę się, że mogę wyciągnąć po ciebie rękę żebyś nabrała odwagi i ruszyła do przodu. Chodź i mi zaufaj. Tylko tyle

Do mojej listy „kubek optymizmu”, dodaję jeszcze: SPOJRZEĆ W KSIĘŻYC

Tak wiele do zdobycia Świat daje dziś. Tak mało potrzebujesz żeby co dzień cieszyć się nim Wystarczy, że zdecydujesz, w którą stronę chcesz iść. Idź

Jeżeli ten wpis jest dla Ciebie wartościowy, proszę zostaw komentarz i udostępnij go, aby mógł z niego skorzystać ktoś inny. Ktoś, kto może akurat dzisiaj potrzebuje takich słów. Dziękuję ?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top