Kąpiel oczyszczająca z negatywnej energii

Ostatnio miałam bardzo trudny czas. Czułam się, jakbym ważyła pięć ton i jakbym straciła połączenie ze sobą. Wiedziałam, że częściowo był to proces, a częściowo chodziło o coś zupełnie innego. W takich chwilach, sięgam po moje wspaniałe oczyszczające sole do kąpieli. Taka kąpiel oczyszczająca, potrafi zdziałać cuda! Jest to metoda prosta i dostępna dla każdej osoby. Wystarczą tylko chęci i świadomość, że warto regularnie oczyszczać ciało z negatywnej, nazbieranej gdzieś energii.

Skąd ta negatywna energia?

Ta negatywna energia to wszystkie myśli, słowa Twoje i ludzi wkoło, które bierzesz do siebie. To wszystko, co słuchasz w internecie, radiu czy telewizji. Negatywna energia, to wszystkie złe intencje jakie wysyłają do Ciebie ludzie z zazdrości, zawiści, czy braku sympatii. Emocje, poczucie winy, rozdrapywanie starych ran, mogą przyczyniać się do zaburzeń dobrego samopoczucia. Oczywiście toksyczne osoby w Twoim otoczeniu, również nie jest bez znaczenia.

Dlatego, regularnie się oczyszczaj, jeśli czujesz spadek formy!  

Jak to zrobić?

Ważne jest, aby w trakcie procesu nikt Ci nie przeszkadzał. Zadbaj więc o czas tylko dla siebie podczas kapieli oczyszczającej. Ile ma trwać taki rytuał? Tyle, ile czujesz, że powinien trwać. Nie ma określonego czasu, kieruj się swoim czuciem, intuicją, aż poczujesz, że  to już.

1. Nalej wodę do wanny w temperaturze, jaką lubisz najbardziej.

2. Pomyśli intencję, np. oczyszczam się z negatywnej energii i wsyp do wanny sól oczyszczającą. Wymieszaj ją z wodą. Intencję możesz powtarzać podczas całego procesu.

3. Wejdź do wanny z wodą i chwilę w niej posiedź. Przemyj ciało wodą, zanurz się w niej.

4. Płatki kwiatów – w moich solach do kąpieli są w składzie – jeśli tak poczujesz, połóż je na swoim ciele w miejscach, jak poczujesz lub pozwól, aby kwiaty same osiadły na ciele tam, gdzie chcą. W moim przypadku często jest to okolica serca, ale nie zawsze. Ostatnio był to brzuch i okolice czakry splotu słonecznego, pępek. Pozwól, aby magia kwiatów zrobiła swoje .

5. Umyj ciało, powtarzając intencję, wypuść wodę z wanny.

6. Dokładnie opłucz ciało czystą wodą. Pamiętaj o stopach! Szczególnie, jeśli w wannie jest jeszcze woda gdy wychodzisz. Stopy opłucz czystą wodą i stań na dywaniku czy podłodze. Chodzi o to, żeby na ciele nie zostały żadne ślady wody, którą się oczyszczałaś!

7. Po kąpieli oczyszczającej idź do sypialni lub innego pokoju, zapal świece, ulubione kadzidła, puść mantry i poleż. Pozwól, aby czysta energia wypełniła Twoje ciało, przestrzeń. Zaopiekuj się sobą i po prostu ze sobą pobądź. Nie musisz robić nic więcej, chyba że coś konkretnego przyjdzie Ci do głowy.

8. W nocy, podczas snu, procesy integrują się, dopełniają, dlatego rano przewietrz pokój, w którym jesteś. Ja rano medytowałam w salonie więc otworzyłam balkon i pozwoliłam, aby świeże powietrze wypełniło pokój. Otwórz więc okno i zaproś nową, świeżą energię do siebie.

Niech stare wyleci, a nowe przyjdzie

warsztaty

Bardzo ważne jest podczas kąpieli oczyszczającej, aby kierować się tym, co i jak czujesz. Każda z nas jest inna więc i procesy będziemy przechodziły odrobinę inaczej. Ja po takim rytuale, robię sobie sesję doładowującą pozytywnymi programami, ale Ty możesz posłuchać ulubionych afirmacji.  Jak się wtedy czuję? Wspaniale!

Dodatkowo

Podczas kąpieli oczyszczającej, możesz w łazience zapalić świece, kadzidła, okadzić przestrzeń Palo Santo – dostępne w moim sklepie, czy szałwią. Ja czasami tak robię, czasami nie. Zawsze kieruję się intuicją.

Szczególnie podczas takiego rytuału, wspieram się moimi olejkami i mgiełkami. Losuję Przesłanie księżycowe i zaraz czuję się zdecydowanie lepiej.

Medytacja, to taki prysznic i balsam emocjonalny dla duszy

Kąpiel oczyszczająca, to balsam dla ciała

Nie zapominaj o tej mentalnej stronie dbania o zdrowie i dobre samopoczucie. Zachowaj równowagę w każdym aspekcie dbania o siebie.

Ciało, Umysł, Dusza to CUD

którym jesteś Ty

Te trzy aspekty tworzą całość Ciebie i tego, kim jesteś

Sole do kąpieli oczyszczajacej w moim sklepie:

🌟 Księżycowy pył z różą i piwonią

Magiczne działanie Róży to: oczyszczenie, miłość, zmysłowość, piękno, rozświetlenie najciemniejszych miejsc, moce psychiczne, uzdrawianie, powodzenie, ochrona, obfitość

W magii PIWONIA jest stosowana głównie w celach ochronnych i wzmacniających. Chroni przed wpływem negatywnej energii, a także usuwa blokady i ograniczenia. Wycisza, uspokaja, dodaje wiary we własne siły i wzmacnia wewnętrzne. Jest szczególnie polecana osobom, które mają problem z lękami i zapanowaniem nad stresem.

🌟 Delikatność z różą, jaśminem i nagietkiem

Magiczna moc Nagietka ma zapewnić spokojny sen, odpędzać lęki, zwidy i strachy, stąd przypisuje się im energię i siłę.

Jaśmin swoje magiczne właściwości ma w działaniu ochronnym i pomaga zakończyć toksyczne relacje. Pomaga nam zasnąć i zrelaksować się po ciężkim dniu.

🌟 Ukojenie z lawendą

Magiczne moce Lawendy to: ochrona, otwarcie, szczęście, miłość, spokój, harmonia, pieniądze, porozumiewanie się z duchami, medytacja, oczyszczenie, pokój, sen długowieczność.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Discover more from Agnes May Life

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

Scroll to Top