Nie zasługuję…

Kolejny piątkowy poranek. Szykuję się do sesji. Zapalam Palo Santo i oczyszczam siebie, przestrzeń. Używam mojego olejku mocy – Zaczarowany Las i uśmiecham się do siebie. Tak, jest dobrze… Czuję, że dzisiejsze spotkanie będzie wyjątkowe. Wiem, że każda sesja jest inna i wyróżnia się, ale dzisiaj czuję, że będzie trochę inaczej.

Często podczas sesji musi zostać uzdrowione życie płodowe i wszystko, co na ten czas może być uzdrowione. Widziałam różne sytuacje, kłócących się rodziców, alkohol, bezsilność, awantury, samotność matki, ale też radość, miłość i ogromne wsparcie. Każda historia jest inna, bo jest o kimś innym. Każda z nas ma swoją opowieść o sobie. I to jest piękne, to jest wyjątkowe.

 

Piątek

Rozmawiałyśmy o ostatnich wydarzeniach, procesach i o tym, co Ona dziś czuje. Dlaczego postanowiłam o niej napisać? Nie wiem, ale czuję, że jest to wyjątkowa energia. A może dla mnie ten proces był magicznie wyjątkowy. Z każdą z was jestem cała sobą podczas procesów. Prowadzę Was i wspieram. Lubię to. Kocham to. To takie piękne, patrzeć jak Wasze dusze odzyskują wolność z każdym kolejnym procesem.

Wróciłyśmy więc kolejny raz do życia płodowego. Powędrowałyśmy do źródła przekonania NIE ZASŁUGUJĘ… Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że spotkamy się z jej duszą, która zakotwiczyła w ciele dziecka w łonie jej mamy. To było wyjątkowe. Światło i ciemność. Wybrała światło. Jej dusza w jej malutkim ciele była ciekawa świata i tego, co na nią czeka. Miała jednak uczucie, że nie da rady, że to dla niej będzie za ciężkie. Z jednej strony ciekawość świata, życia, Ziemi. Z drugiej strony uczucie niemocy i tego, że nie zasługuje.

 

 

Urodziny

Wiedziałam, że koniecznie trzeba wesprzeć duszę, dziecko miłością. To była niesamowita transformacja i połączenie. Ona, przekazała Jej malutkiej, wszelkie zasoby siły i odwagi, wiary w siebie i pewności, że da radę. Ale to nie wszystko, Ona sama musiała narodzić się ponownie z innymi zasobami energetycznymi, żeby mogła całe swoje dotychczasowe życie, przeżyć z innym nastawieniem, – że ZASŁUGUJE! Bo każda z nas zasługuje na wszystko, co najlepsze. Każda z nas zasługuje na wszystko, jeśli tylko pozwoli sobie po to sięgnąć.

Dzień Jej urodzin był wyjątkowym wydarzeniem. Innym niż w przeszłości. Dziś Ona przywitała siebie samą na świecie. Teraz Ona dodała samej sobie wszystko to, czego potrzebowała, aby uwierzyć, że może wszystko, że zasługuje na całe dobro Wszechświata!

Było dużo tulenia i miłości, dużo pięknych słów i łez… Wzruszeń.

 

Przyszłość

Jaka będzie przyszłość? Ona już wie. Już wszystko widziała. Siebie. Radosną, szczęśliwą z włosami do ramion. Tą cudowną Kobietę z wdzięcznością w sercu…

Obie przytuliły się do siebie. Ona z przyszłości i Ona z teraźniejszości. A Ona z przeszłości? Zapytasz. Ona z przeszłości jest wciąż w jej pięknym sercu. Otulona miłością, troską i możliwością kreacji swojego życia, jak tylko pragnie. Ona z przeszłości nie czuje już strachu i dobrze wie, jak jest ważna. Jak każdego dnia tu i teraz Ona pięknie tworzy swoje życie w swój własny, indywidualny sposób.

 

Magia

Na koniec procesu, zadzwoniły dzwoneczki, aby oczyścić i puścić. Magia? Tak, Twoje życie jest magią, jeśli pozwolisz sobie tą magię. Jeśli pozwolisz sobie ją dostrzec i z magią tworzyć swoją przyszłość, dziś. Nie jutro i nie wczoraj, ale dziś.

Zasługujesz na to…

 

Niech się dziej pięknie i najpiękniej…

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top