Nie zasługuję…

Kolejny piątkowy poranek. Szykuję się do sesji. Zapalam Palo Santo i oczyszczam siebie, przestrzeń. Używam mojego olejku mocy – Zaczarowany Las i uśmiecham się do siebie. Tak, jest dobrze… Czuję, że dzisiejsze spotkanie będzie wyjątkowe. Wiem, że każda sesja jest inna i wyróżnia się, ale dzisiaj czuję, że będzie trochę inaczej.

Często podczas sesji musi zostać uzdrowione życie płodowe i wszystko, co na ten czas może być uzdrowione. Widziałam różne sytuacje, kłócących się rodziców, alkohol, bezsilność, awantury, samotność matki, ale też radość, miłość i ogromne wsparcie. Każda historia jest inna, bo jest o kimś innym. Każda z nas ma swoją opowieść o sobie. I to jest piękne, to jest wyjątkowe.

 

Piątek

Rozmawiałyśmy o ostatnich wydarzeniach, procesach i o tym, co Ona dziś czuje. Dlaczego postanowiłam o niej napisać? Nie wiem, ale czuję, że jest to wyjątkowa energia. A może dla mnie ten proces był magicznie wyjątkowy. Z każdą z was jestem cała sobą podczas procesów. Prowadzę Was i wspieram. Lubię to. Kocham to. To takie piękne, patrzeć jak Wasze dusze odzyskują wolność z każdym kolejnym procesem.

Wróciłyśmy więc kolejny raz do życia płodowego. Powędrowałyśmy do źródła przekonania NIE ZASŁUGUJĘ… Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że spotkamy się z jej duszą, która zakotwiczyła w ciele dziecka w łonie jej mamy. To było wyjątkowe. Światło i ciemność. Wybrała światło. Jej dusza w jej malutkim ciele była ciekawa świata i tego, co na nią czeka. Miała jednak uczucie, że nie da rady, że to dla niej będzie za ciężkie. Z jednej strony ciekawość świata, życia, Ziemi. Z drugiej strony uczucie niemocy i tego, że nie zasługuje.

 

 

Urodziny

Wiedziałam, że koniecznie trzeba wesprzeć duszę, dziecko miłością. To była niesamowita transformacja i połączenie. Ona, przekazała Jej malutkiej, wszelkie zasoby siły i odwagi, wiary w siebie i pewności, że da radę. Ale to nie wszystko, Ona sama musiała narodzić się ponownie z innymi zasobami energetycznymi, żeby mogła całe swoje dotychczasowe życie, przeżyć z innym nastawieniem, – że ZASŁUGUJE! Bo każda z nas zasługuje na wszystko, co najlepsze. Każda z nas zasługuje na wszystko, jeśli tylko pozwoli sobie po to sięgnąć.

Dzień Jej urodzin był wyjątkowym wydarzeniem. Innym niż w przeszłości. Dziś Ona przywitała siebie samą na świecie. Teraz Ona dodała samej sobie wszystko to, czego potrzebowała, aby uwierzyć, że może wszystko, że zasługuje na całe dobro Wszechświata!

Było dużo tulenia i miłości, dużo pięknych słów i łez… Wzruszeń.

 

Przyszłość

Jaka będzie przyszłość? Ona już wie. Już wszystko widziała. Siebie. Radosną, szczęśliwą z włosami do ramion. Tą cudowną Kobietę z wdzięcznością w sercu…

Obie przytuliły się do siebie. Ona z przyszłości i Ona z teraźniejszości. A Ona z przeszłości? Zapytasz. Ona z przeszłości jest wciąż w jej pięknym sercu. Otulona miłością, troską i możliwością kreacji swojego życia, jak tylko pragnie. Ona z przeszłości nie czuje już strachu i dobrze wie, jak jest ważna. Jak każdego dnia tu i teraz Ona pięknie tworzy swoje życie w swój własny, indywidualny sposób.

 

Magia

Na koniec procesu, zadzwoniły dzwoneczki, aby oczyścić i puścić. Magia? Tak, Twoje życie jest magią, jeśli pozwolisz sobie tą magię. Jeśli pozwolisz sobie ją dostrzec i z magią tworzyć swoją przyszłość, dziś. Nie jutro i nie wczoraj, ale dziś.

Zasługujesz na to…

 

Niech się dziej pięknie i najpiękniej…

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Discover more from Agnes May Life

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

Scroll to Top