Zapisz przyszłość w zeszycie – scenariusz życia

zapisz swoją przyszłosć w zeszycie

Zapal kadzidełko albo ulubioną świecę. Puść muzykę, która otuli Twoje serce. Usiądź wygodnie. Zamknij na chwilę oczy. Pozwól sobie odpłynąć do świata Twoich marzeń. Poczuj ciepło i spokój. Uwierz, że wszystko jest możliwe. Jeśli tylko chcesz… Weź do reki długopis i otwórz zeszyt. Niech Twoje myśli lekko płyną z serca na papier. I stań oko w oko ze swoimi marzeniami. Marzeniami o Twoim życiu, o Twojej przyszłości. Nie zastanawiaj się, co inni pomyślą. Pisz to, co czujesz i jak chcesz, aby było. To w końcu Twoje marzenia, a z marzeniami się nie dyskutuje. Bądź w tej chwili całą sobą. I nawet, kiedy będą płynęły Ci łzy, to nic… Wiem, że czasami wydaje Ci się, że nie zasługujesz, że to zbyt piękne aby mogło być prawdziwe. Uwierz, zasługujesz na wszystko, co piękne, co tylko sobie zamarzysz. Zapisz przyszłość w zeszycie i puść w świat.

zapisz swoją przyszłosć w zeszycie

Ważne jest, aby dobrze napisać swój scenariusz. Przeczytaj więc, aby Wszechświat prawidłowo odczytał Twoje pragnienia.

PAMIĘTAJ!!!

PISZ O SOBIE – JA I KONIECZNIE W CZASIE TERAŹNIEJSZYM.

NIE UŻYWAJ SŁOWA NIE!

1. Ja – wygląd, zdrowie, samopoczucie

Napisz jak wyglądasz, co i jak się czujesz. Rozpisz się kobieto! Nie ograniczaj się do jednego zdania. Przecież na swój temat powinnaś napisać dużo więcej. Opisz swoje zdrowie i samopoczucie. Używaj dużo pozytywnych przymiotników. Nie zapomnij napisać, jak chcesz, aby inni ludzie Cię odbierali, jak Cię traktowali. Kto, jak kto, ale kobieta zawsze ma dużo do powiedzenia. Chociaż, przyznam Ci się, że kiedyś, zupełnie niespodziewanie ktoś zapytał mnie, co powiem o sobie? Aż wstyd się przyznać, ale nie umiałam wykrztusić z siebie żadnego słowa. Co za wtopa. Dlatego ja, uprzedzam Cię, pisz o sobie więcej i więcej. Jesteś ważna i potrzebna. Jesteś wszystkim, co masz więc zapisz przyszłość i niech energia płynie.

twoja przyszłosć zapisana w zeszycie

2. Moja praca, misja życiowa

Pisz o swoim zajęciu, co robisz w tym szalonym świecie. Napisz o pieniądzach- koniecznie!, że są i ciągle ich przybywa. Pieniądze są ważne! I to bardzo. Całe życie uczyli nas, że „pieniądze szczęścia nie dają”. Jasne, szczęścia nie kupisz, ale dzięki pieniądzom możesz to szczęście osiągnąć. Pisz o podwyżkach pensji i nagrodach. Opisz swoją satysfakcję z pracy i tego, co robisz w świecie. Napisz o swoich sukcesach i nowych zadaniach. To Twoje marzenia, więc możesz wszystko. Zapisuj w zeszycie, co tylko przyjdzie do głowy.

3. Moja rodzina, mój dom

Jeśli miałaś kłopot, aby pisać o sobie, co mogło mieć miejsce. Tutaj na pewno puścisz wodze fantazji. Bo zazwyczaj jest tak, że dla kobiety rodzina jest na pierwszym miejscu. A jeśli na drugim, bo najpierwszym jesteś Ty- i dobrze!, to i tak będziesz pisała i pisała. Opisz jak chcesz żeby było. Co robią Twoje dzieci, mąż. Jak traktujecie się nawzajem i jak czujesz się przy nim, a on przy Tobie. Jak spędzacie czas i co lubicie razem robić. Nie zapomnij napisać o miłości i szacunku oraz o tym, jak razem śmiejecie się z jakiejś głupoty.

Niech Twój dom będzie pełen pozytywnych emocji, ale koniecznie je nazwij. I pamiętaj bez miłości ani rusz. I nawet, jeśli jesteś sama, możesz przecież kochać to miejsce, do którego wracasz codziennie po pracy. Miejsce, w którym śpisz, i które Cię chroni przed światem. Przecież ono jest częścią Ciebie, więc czuj się u siebie dobrze.

twoja przyszłosć zapisana w notesie

Napisz, jak wygląda kuchnia, bo to przecież serce domu. Z której strony wychodzi okno na świat? Powiem Ci w sekrecie, że w moim wymarzonym domu okno w kuchni wychodzi na wschód. Wiesz, dlaczego? Bo lubię, kiedy promienie wschodzącego słońca muskają moją twarz. Ale moja rodzina już niekoniecznie. Przelewaj na papier jak najwięcej pozytywnych uczuć. I poczuj! Poczuj jakbyś już tu była. Jakbyś piła już herbatkę na tarasie albo gotowała obiad w kuchni. Pisz o wszystkim, co jest Ci potrzebne abyś czuła się wspaniale.

Masz jeszcze miejsce na swoje marzenia w zeszycie? Widzisz? Nawet mi ten punkt zajął najwięcej miejsca!

4. Moja pasja to, co kocham robić

Masz swoje hobby, pasję? Pisz o przyjaciołach i dobrych ludziach, których spotykasz na swojej drodze. O podróżach i spacerach. Wspomnij o tym, czego się nauczysz i będziesz wprowadzała w swoje życie. Zapisz przyszłość i pisz o wszystkim, co jest dla Ciebie ważne. Co chcesz, aby było albo, co chcesz, aby się zmieniło i trwało.

chcę być szczęśliwa

I jak Ci poszło? Łatwo było, czy miałaś może mały kłopot? Mam nadzieję, że nie. Przecież każdy ma marzenia. Trzeba, więc nad nimi popracować, aby się spełniły. A kto tego dokona, jak nie Ty?! A teraz trochę trudniejsze zadanie dla Ciebie. Skoro wysłałaś w świat Twoje zamówienie na przyszłe życie, musisz nauczyć się czytać znaki, które pokierują Cię do spełnienia. Ale to już temat na inny wpis. Warto zapisać swoją przyszłość w zeszycie i wracać do niej, kiedy masz ochotę.

Pamiętaj to, czego poszukujesz, szuka Ciebie

Bądź, więc otwarta i pełna dobrych myśli.

Takie zamównienie możesz robić raz w roku, ponieważ masz wtedy możliwość zaobserwować, co się zmieniło. Oczywiscie, możesz pisać częściej. Raz w miesiącu jest wystarczające, ponieważ każdym takim wpisem umacniasz swoją wizję. A skoro każde marzenie wymaga czasu na realizację, bądź cierpliwa i uważna.

Bardzo lubię opisywać moje życie, moich marzeń.  I szepnę Ci, że część już się zrealizowała. A co do reszty moich marzeń wiem, że są już w drodze. Zapisz przyszłość w swoim zeszycie. Bo chociaż nic nie musisz, to możesz wszystko. A ja…

Oczekuję wszystkiego, co najlepsze.

I Tobie też tak radzę.

8 thoughts on “Zapisz przyszłość w zeszycie – scenariusz życia”

 1. Kiedyś trzeba spróbować, a podobno nigdy nie jest za późno.
  I może faktycznie los się odmieni, bo wymuszona strefa komfortu nie niesie ze sobą nic dobrego.
  Aga, będę się wczytywać z uwagą w Twoje „podpowiedzi”, bo nie wiem od czego zacząć?
  Bardzo dziękuję, za tak precyzyjny opis.
  Michalina.

  1. Dziękuję. Cieszę się, że Ci się podobał. Dokładnie tak jest. Niby wszystko wiemy, a jednak w wirze życia zapominamy o tym, co ważne dla nas 😉 🙂 Pozdrawiam

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top