Dlaczego finansowa obfitość nie płynie?

Mówiąc o obfitości, co przychodzi na myśl? Często są to pieniądze i dobra materialne. Jednak obfitość, to również zupełnie inne dobra we Wszechświecie. Obfitość to uczucia, emocje, zdrowie, ludzie, przyjaźnie, miłość, obfitość sytuacji, podróże itp. Widzisz? Obfitość nie jedno ma imię. Dla tego właśnie wysyłając swoje marzenia do Wszechświata nie określając konkretnie, czego chcesz, nie otrzymujesz tego.

Pamiętaj!

Jeśli robisz mapę marzeń, piszesz scenariusz życia, to pisz konkretnie i szczegółowo, czego chcesz. No dobrze masz mapę marzeń i zrobiłaś już afirmacje, intencje Ale marzenia wciąż się nie spełniły i nie wygląda na to, aby wkrótce coś miało się zmienić w tym temacie.

Dlaczego finansowa obfitość nie płynie

  1. Uważasz, że nie jesteś godna pieniędzy
  2. Wydaje Ci się, że nie zasługujesz na to, aby mieć tyle pieniędzy
  3. W głębi uważasz, że pieniądze to zło
  4. Twoje wcześniejsze doświadczenia blokują Cię przed pieniędzmi
  5. Uważasz, że bogaci ludzie są źli
  6. Myślisz, że już nic więcej w życiu dobrego Cie nie spotka
  7. Uważasz, że wcale nie chcesz pieniędzy
  8. W głębi duszy uważasz, że nie poradziłabyś sobie z tyloma pieniędzmi
  9. Masz przekonanie, że gdy będziesz miała tyle pieniędzy, to wszyscy się od Ciebie odwrócą
  10. Wydaje Ci się, że przy takiej ilości gotówki, oszalejesz

To wszystko, to negatywne przekonania, jakie przyjmujemy do siebie podczas całego życia oraz podczas innych wcieleń. Oczywiście to tylko mały przykład negatywnych przekonań, jakie możesz mieć.

I teraz wyobraź sobie, że manifestujesz swoje marzenia o mamonie, ale mając przekonanie, że pieniądze to zło, to jak możesz przyciągnąć obfitość do swojego życia. Myśląc, że bogaci ludzie są źli, jak możesz sama stać się bogata, skoro w głębi serca potępiasz takich ludzi. Jeżeli w głębi serca boisz się pieniędzy, to jak możesz się nimi cieszyć?

Każde z tych przekonań z przeszłości i teraźniejszości, należy pouwalniać, puścić. Pieniądze są ważne jak wszystko inne w życiu. Są tak samo ważne jak zdrowie, czy rodzina.

Wszystko jest ważne

Pieniądze to energia, jak wszystko inne. My również jesteśmy energią i mamy swoje wibracje. Jeśli jesteś w niskich wibracjach, czyli wciąż narzekasz, że nie masz pieniędzy, cały czas oszczędzasz na czarną godzinę, albo nie masz szacunku do pieniędzy, to nie dziw się, że pieniądze uciekają od Ciebie.

Co lubią pieniądze

Pieniądze lubią porządek i ład w portfelu, dobrze aby był czerwony. Często bierz je do ręki i poukładaj w portfelu według wartości, twarzą do siebie.

To, co dajesz od siebie, wraca w dwójnasób

Dziel się pieniędzmi – rozsądnie oczywiście, i dziękuj za każdy zapłacony paragon, rachunek. Przestań narzekać, a doceniaj każdą złotówkę jak do Ciebie przyjdzie. Skupiając swoją uwagę na tym, że nie masz, nie będziesz miała więcej. Skupiając uwagę na finansowej obfitości, pieniądze zaczną do Ciebie przychodzić. Takie jest prawo przyciągania. Stosuj afirmacje i intencje. I nie zapomnij, odnajdź w sobie negatywne przekonania odnośnie finansowej obfitości, aby je puścić. Poza tym, wdzieczność więc bądż wdzięczna za to, co masz.

Niech finansowa obfitość płynie do Ciebie z wielu źródeł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Discover more from Agnes May Life

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

Scroll to Top