Rytuały na nów Księżyca

Nów Księżyca jest czasem, kiedy łatwiej przyciągnąć do życia nasze pragnienia, marzenia. Wzrasta duchowa energia oraz Twoja moc. Jest to czas początku i wzrostu zarówno w sferze osobistej, związków czy sferze zawodowej.

Podczas pełni Księżyca, uwalniasz i odpuszczasz. Podczas Księżyca w nowiu, kreujesz, siejesz ziarno i oczyszczasz talizmany.

Każda faza Księżyca przynosi inne możliwości i wnosi inną energię. Warto choćby odrobinę zaznajomić się z tematem, abyś mogła korzystać z jego cudownej energii.

Jakie rytuały możesz przeprowadzić podczas nowiu Księżyca?

Zrób mapę marzeń

Kiedy już wiesz czego pragniesz, koniecznie zrób mapę marzeń. Umieść na niej zdjęcia, afirmacje, koniecznie Twoje radosne zdjęcie i patrz na nią jak najczęściej. Poczuj, jakby wszystko już się spełniło, jakby wszystko już było.

Napisz scenariusz życia

Nów Księżyca, to świetny czas na napisania scenariusz życia. Odpowiedz na kilka pytań, opisując dokładnie każdy aspekt Twojej, nowej, szczęśliwej przyszłości. Opisz siebie, swój dom, pracę, hobby.

Oczyszczaj talizmany

Oczyszczanie talizmanów robimy, wystawiając je na dwór na noc. Ułóż swoje kamienie w pojemniku i wystaw je na parapet lub w inne bezpieczne miejsce. Wystawiając talizmany na parapet, zabezpiecz je, żeby nie spadły. Ciemność nowiu Księżyca świetnie je oczyści, aby ich energia była niezakłócona. To coś podobnego, jak my oczyszczamy siebie okadzając Palo Santo lub białą szałwią, albo jak robimy oczyszczającą kąpiel. Napisałam też osobny wpis o tym, jak dbać o swoje talizmany.

Pisz afirmacje

Afirmacje są niesamowite, niezależnie od fazy Księżyca. Możesz więc zacząć je pisać w każdym momencie. Ważne jest jednak, aby pisać je systematycznie. O afirmacjach pisałam już kilka razy. Wiem też, że warto przypominać o tym, jak je pisać i na co zwracać uwagę. Polecam Ci również moją Poranną medytację z afirmacjami na kanale na Youtube.

Afirmacje przynoszą efekt, ale pisz je systematycznie

Wizualizuj marzenia

Marzenia, to piękna rzecz. Tylko ta siódma góra i siódma rzeka cholernie daleko

Wizualizuj siebie, jak już jesteś , jak już masz, jak żyjesz swoim życiem z marzeń. Bądź wytrwała i nie poddawaj się. Tylko Ty, masz tą moc przyciągania tego, czego pragniesz. Otwórz się więc na siebie, na spełnienie i uwierz, że naprawdę możesz wszystko, jeśli tylko chcesz.

Zbyt często  i zbyt szybko poddajesz się, bo ciężko, za długo i zaczyna brakować Ci wytrwałości, wiary. A co jeśli jest to sprawdzian, jak bardzo Ci zależy? Jeśli więc się poddasz to tak, jakby wcale aż tak bardzo nie zależało Ci na spełnieniu. Pomyśl o tym, jak wielu ludzi sukcesu, wiele razy próbowało zanim spełnili swoje pragnienia. Gdyby się poddali, dziś nie byłoby prądu, żarówki, telefonu i wielu innych rzeczy. Ty nie musisz wynajdować pneumatyki czy lotu w kosmos. Bądź tylko wytrwała w swoich cudownych marzeniach.

Wybierz kartę

Niech nów Księżyca przyniesie Ci kartę przewodnią na ten czas. Możesz skorzystać z kart Przesłania księżycowe, niech prowadzą i wspierają Ciebie na każdym etapie Twojej podróży.

Każdy czas jest dobry na to, aby zacząć marzyć i zaczać odnajdywać swoja drogą. Czasami słyszę od ludzi, że nie mają marzeń. Rozumiem to, ja jakiś czas temu też nie miałam marzeń. Byłam zbyt przytłoczona życiem i problemami i nie w głowie były mi jakieś bzdury. Cieżkość, w której byłam i codzienne stawianie czoła rzeczywistości niezle dało mi w kość. Na szczęście dziś jestem w innym miejscu i mam wiele marzeń. Postanowiłam również, że stworzę sobie moją specjalną listę marzeń żeby nie zapomnieć o żadnym z nich.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Discover more from Agnes May Life

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

Scroll to Top